meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jakchcesz
Wydaje mi się że w żarcie chodzi o stroje Walijczyków.
1
@michal26
Raczej tak. Komendy nawet nie było na wstępnej liście. Przyjechał dopiero za kontuzjowanego Janusza. I wszedł chyba dopiero dzisiaj na boisko. Też wolałbym go zobaczyć na IO, w miejsce Łomacza, ale jakoś w to nie wierzę.
0
@michal26 A to chyba coś nowego. Dzięki za info. Nie kojarzyłem tego. Wydawało mi się że jest limit siatkarzy i bez listy rezerwowej, tak chyba było do tej pory.
1
@michal26
Co do libero to nie jest wymóg. Wymóg jest co do ilości zawodników. Teoretycznie można wziąć 2, ale wtedy kosztem 4 przyjmującego lub 3 środkowego. Raczej w grę wchodziłaby ta pierwsza opcja.
0
@michal26
R: Drzyzga, Łomacz
A: Kurek, o 2 miejsce dalej trwa walka, ja bym wziął mimo wszystko Kaczmarka.
L: Zatorski
Ś: Bieniek, Kochanowski, Nowakowski
P: Leon, Kubiak, Semeniuk, - no i tutaj jest pytanie pierwsza trójka, którą podałeś to raczej pewniacy. Ja bym na 4 też wziął chyba Fornala, ale nie wiem czy Vital nie będzie chciał zabrać jako 4 Śliwkę. Nawet w razie ewentualnej kontuzji Zatora, ten lepiej sprawdziłby się na pozycji libero.
0
@kaamil1910
Nie. Obraził piłkarzy Macedonii na tle etnicznym. Jest napisane w artykule :)
On jest Serbem z pochodzenia a obraził piłkarzy Macedonii Północnej pochodzących z Albani. Czyli wiecznie skłócone Bałkany. Na poprzednich mistrzostwach była podobna akcja że Szwajcarami.
2
@Ojciec5tkidzieci
1. Holandia-Ukraina
2. Polska-Słowacja
3. Schick na 2-0
0
@Gwyn
Mimo wszystko trochę inna kultura w wymienionych przez Ciebie państwach piłka nożna nie jest sportem narodowym ani pewnie nawet w czołówce zainteresowania, to samo można powiedzieć o USA. U nas piłka nożna stety albo niestety jest dla wielu na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o sport. Dlatego ja rozumie argument 38 milionów.
1
Jedyna nadzieja w tym że za Sousy lepiej gramy w drugich połowach.
0
Jak zawsze..........
0
@Dzemik55
Zmień w opcjach na angielski. Będziesz miał po polsku :)
2
@doc
Jezeli to jest prawda to jest to bardzo zła wiadomość. Bartomeu odszedł a w Barcelonie dalej promocje. Bardzo duży talent, który może się jeszcze rozwijać i jest sprzedawany za 5 milionów.
1
Świetny mecz!!!!
0
Ładnie Ukraina. nie ma mowy o spalonym.
6
Jak na razie gol turnieju.
1
@FCB_dimiC
Normalnie. Przecież gdyby wystawili u21 musieliby do końca grać składem U21. Tylko Busi chyba nie zagra jeszcze.
1
Co zrobił Brozovic że tak na niego gwiżdżą?
0
@DonMatteo901
Oj tam. pomylili tylko dzisiejsze mecze z jutrzejszymi :) Dali flagi z meczów dzisiejszych a drużyny z meczów jutrzejszych. Z Anglią i Ukrainą prawie trafili.
1
Dobrze się stało że ten karny nie strzelony. Mimo wszystko bardzo naciągany ten karny.
0
Mecz podobno dokończony....
1
@pawelfcb2010 chłop żyje, meczu nie ma, przybyło pewnie mnóstwo fanów Eriksena... ehh klasyka, oby Belgowie pograli
Pewnie ten wpis na twitterze.
0
@ShinobiQWE
Obawiam się że UEFA stara się przekonać piłkarzy aby jednak dokończyli mecz.
0
@DIPENNN
Bez przesady.
15
Zawiedli mnie trochę Turcy, myślałem że przyjadą powalczyć z Włochami a oni grali tylko i wyłącznie z nastawieniem gramy na remis, nawet nie kwapili się jakoś z wyprowadzaniem kontr. Do straty gola oglądało się to źle, ale działało, a po pierwszym golu kompletnie się rozsypali. Myślałem że mogą o coś zawalczyć na tych mistrzostwach, ale dzisiejszy mecz pokazał że będzie o to bardzo ciężko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@D10SLEO
Mistrzostwa świata 2026 będą w 3 państwach USA, Kanada, Meksyk. Pewnie odległości będą podobne
0
@prokofiew
Bardzo dobry pomysł w artykule. Podobnie jak z fotoradarami przed najgroźniejszymi przejściami. Jednak obawiam się że nie jest on do zrealizowania w naszym państwie. Nie ma do tego motywacji wśród polityków i to chyba wszystkich stron.
0
@Tomek54321
W sumie nie pamiętam czy grali na tym turnieju razem. Jutro w pierwszym składzie zapewne Leon nie wyjdzie. Na ataku zagra Kurek, na przyjęciu Semeniuk i Kubiak, którzy w tej serii jeszcze nie grali.
0
@daniel32778
Przecież wyraźnie napisałem że z klęczeniem Orban ma rację. Tylko trochę kłamie mówiąc że jego państwo nie miało nic wspólnego z handlem niewolnikami :)
0
@Lordzi
Pojedzie 3. Zapewne Nowakowski / Bieniek / Kochanowski.