meteo100
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sandomierz
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ArterkHD
Czerwona jak najbardziej, ale o zawieszeniu dłuższym raczej nie ma mowy. On go nie chciał sfaulować, tylko odebrać piłkę.
1
Mark Cavendish zwycięzcą 3 etapu Tour de France. Piękna historia. Może nigdy go jakoś szczególnie nie lubiłem w okresie jego dominacji, ale dziś bardzo się cieszę z jego zwycięstwa po tylu latach (ostatnie w 2016) na TDF. Brawo!!!
3
Genialne.To Euro jest genialne!!!!
Choć jutro przewiduję gorsze mecze szczególnie Szwecji.
0
Świetnie się dzisiaj ogląda ten mecz. Akcja za akcja. Choć widać że obie drużyny już są bardzo zmęczone.
1
Morata jak zawsze ze spalonego
0
@Chaoss @jacobFCB Polemizowałbym, na początku kariery przytrafiały mu się błędy, ale ogólnie to był bardzo dobrym bramkarzem. Poczynając od finału z Arsenalem. Gdzie gdyby nie on oraz Henrik Larsson to nie byłoby zwycięstwa.
@Gibbon_FCB Kiedyś tak. Teraz chyba już taki dobry nie jest.
3
Jeszcze niedawno Hiszpania miała co najmniej 3 bardzo dobrych bramkarzy Iker, Victor i Pepe. Teraz co jeden to gorszy.
4
gdzie jest VAR. Przecież to czerwo jest. Nie interesowała go piłka
1
Spokojnie forma ma przyjść za miesiąc. Nie zawsze się wygrywa. Byle by wywalczyli jakikolwiek medal na IO i będę zadowolony. Brazylia na razie jest w genialnej formie, ale też nie wiadomo jak będzie wyglądać podczas IO. Polacy też przed Londynem wygrali Ligę Światową, a później odpadli w ćwierćfinale.
0
No i niestety spalony.
EDIT: Jednak gol :) Brawo Nazario
0
Dolberg!!!!!!! Brawo
1
@AmigoBlancos
Austria tak mocna że w zestawieniu aż 2 razy jest :)
A tak na serio to myślę że największe szansę mają Czechy lub Dania.
1
@AntekGriezmann
Pierwsze etapy zawsze są trudne pod tym względem, ale takie dwie potężne jak w tym roku to raczej rzadko się spotyka.
0
@Encore
Przez Erwina oskarżany jest też Kubiak może nie o rasizm ale o pewne slowa
Francuz ma również pretensje do Michała Kubiaka. Jego zdaniem, polski siatkarz zachowywał się agresywnie podczas spotkania, nazywał rywali „skur…nami'. – Czy takie osoby mają być częścią świata siatkówki?
To ostatnie pytanie w wykonaniu Francuza jest bardzo śmieszne biorąc pod uwagę jego zachowanie na boisku jak i poza nim.
Co ciekawe w 2016 roku sytuacja była odwrotna. https://mobile.twitter.com/rexvolley/status/1407949755657900034
Wydaje mi się że wtedy raczej było cicho o tej sprawie.
1
Tu też nie powinno być karnego.
0
@A4ron
Dla mnie mimo wszystko trochę naciągany karny, myślę że Lahoz dał ze względu na to co działo się z Danilo.
4
Jak dla mnie to raczej karnego nie powinno być. Oboje wpadli na siebie w walce o piłke.
0
@adi7adi8
To jest ta sama pozycja. Tak sezon klubowy miał świetny to muszę przyznać, ale tutaj podczas tego turnieju jakoś mnie nie przekonał. Mam nadzieję że to tylko lekki spadek formy i forma przyjdzie na igrzyska.
0
https://www.sport.pl/siatkowka/7,64948,27241675,vital-heynen-podal-prawie-caly-sklad-na-igrzyska-olimpijskie.html#s=BoxOpImg5
Vital podał skład kadry na IO. Co sądzicie o jego decyzji?
Dla mnie małym zaskoczeniem fakt że Śliwka jednak pojedzie kosztem dobrze spisującego się Fornala. No i oczywiście brak podania nazwiska libero. Pewniak to Zatorski, ale trochę dziwne że jeszcze go nie ma na liście. Może znowu ma problemy z jakąś kontuzją jak pod koniec sezonu.
1
@Piorun
Gra na trawie na ten moment jej nie pasuje. Pewnie kiedyś się nauczy i tam grać lepiej. Obawiam się jednak że w tym roku na Wimbledonie szybko odpadnie.
0
No to szybko się zaczęło....
3
@patrykzmc2000
Z tańszych opcji pozostaje jeszcze Masip jeżeli odszedłby Neto.
7
@kamilop
Depay nie jest zaliczany do tej statystyki. Oficjalnie piłkarzem La Liga będzie od 1 lipca.
1
@JohnnyBarca
108 w ciągu całego turnieju.
0
@pt9
Cezary Gutowski jak dla mnie świetny. Z tych niewymienionych poniżej, lub przez ciebie to tak naprawdę zostaje z Polskich tylko Daniel Bialy czyli kanał echa padoku na YT.
0
@marnow
przy 3 drużynach z tą samą liczbą punktów, liczy się bilans bramek.
0
Pięknie grają Duńczycy.
8
wielkie brawa dla sędziego, oczywiście piszę ironicznie. Najpierw brak czerwonej dla Rosjanina, a później karny z niczego i Rosja dalej w grze.
3
Obawiałem się że za wcześnie zjechali do boksu i opony nie wytrzymają, ale brawo udało się i Max dalej liderem.
0
@adi7adi8
A teraz pytanie jak 3 drużyny w tej grupie będą miały 3 punkty co jest możliwe to co się liczy?
No w sumie na logikę to bilans :) Dzięki @Nieznajomy