La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 773 Culés

0

Dobrze że te singlistki 3 oprócz świątek grają Debla i trochę siły są wyrównane ta co nie gra grała dziś e sety.2,5 h chociaż tyle mam nadzieję że świątek w klasyfikacji chociaż Serene przejdzie.Choć za wiele rostawionych nie przeszła a że wygrała ten turniej to raczej broni pkt ale zobaczymy.

0

@Borneo W zeszłym roku Iga pokazała że nie ma to żadnego znaczenia :P

0

@Borneo
Młodsze zawodniczki łączą często singiel i debel. Ten drugi pozwala utrzymać rytm meczowy i służy pewnie w jakimś stopniu za trening. W późniejszym wieku rzadziej się to łączy bo regeneracja już nie ta sama.
Ps co do punktów rankingowych jeśli się nie mylę to w dalszym ciągu obowiązuje zasada powiązana z Covidem i liczy się lepszy wynik z dwóch rozgrywek. Więc Iga nawet jeżeli nie wygra turnieju utrzyma punkty.

0

@adi7adi8 mecz meczowi nie równy przed ostatni Debel był bardzo długi

0

@meteo100 ja wiem ale warto aby szanse były wyrównane.Nie znałem tych zmian ,choć zależy mi bardziej aby Serene przegoniła.

0

@Borneo Debel to jest zupełnie inna gra niż singiel tam 3h to jak 1,5h solo :P

1

@adi7adi8 ja wiem trenowałem ,tenis parę lat ale postuj sobie mimo wszystko w miejscu 2.5h a tu jest jeszcze ruch.Codzienne granie.Rybakina z Pavluchenko skończyły grać singla 2:33grała:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?