La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1383 Culés

0

Orientuje się ktoś czy dzięki EA Play można grać w jakieś gry do woli w ramach subskrypcji? Czy to daje tylko zniżki itp.

1

@IronSanHybrid można grać w gry od EA dopóki masz wykupiony abonament no i oczywiście masz zniżki na premiery

1

@Kinginiesta Ok, dzięki :)

1

@IronSanHybrid
Tu masz dokładny spis gier dostępnych w usłudze na ten moment w zależności od platformy na której grasz
https://www.ea.com/pl-pl/ea-play/games

0

@meteo100 Dzięki! :) No to widzę, że się opłaca.

konto usunięte

1

@IronSanHybrid Na ps4 się nie opłaca, chyba że masz od niedawna konsolę. Większość lepszych tytułów była w psplus, a inne pewnie będą w niedalekiej przyszłości (sony lubi do plusa dawać jeden tytuł z ps collection albo wlasnie z ea play). To ma sens na Xboxie, gdzie dochodzą gierki z kompatybilności wstecznej (tam ea play jest połączone z xbox ultimate), więc masz gry z oryginalnego xboxa i 360. Abonamentowo niestety playstation jest o wiele słabsze, choć na playstation now jest sporo ciekawych tytułów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?