La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1610 Culés

4

Ogólnie dopiero dzisiaj to zobaczyłem. Atmosfera w tej kadrze od 3lat jest i była cieżka, a PZPS zamiast coś z tym zrobić to trzymał Nawrockiego

konto usunięte

0

@takisobiektos ale Malwina na mine wrzucona i co tu teraz powiedzieć:D

0

@takisobiektos ogólnie to nie tylko wina trenera są zawodniczki które po prostu ze sobą nie chcą grać i strzelają fochy jak to kobiety ale fakt konsekwencje powinien ponieść trener pytanie czy jak przyjdzie z za granicy i zacznie więcej wymagać to czy połowa nie odmówi gry w kadrze

0

@Xxxbarca4ever
Z tego co kojarzę to chyba problemem nie są zawodniczki, które nie chcą ze sobą grać, tylko osoba trenera, który od wielu lat jest skłócony z częścią zespołu. Między innymi dlatego Wołosz nie pojechała na mistrzostwa.

1

@meteo100 wolosz od dłuższego czasu poczuła się gwiazda i strzela fochy a wcale w kadrze nie gra dobrze duża część jest wina trenera ale nie przypisujmy mu wszystkiego,

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?