mgorski
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
2
chyba przespałeś 3 lata. ronaldo dobrze sobie radzi z lepszymi rywalami. mi. z barceloną. ponadto ostatnio najczęściej otwiera wynik
0
był uderzony w tył głowy pięścią. jak się przyjrzycie to widać szybkie drobne machnięcie. ewidentna czerwona kartka i karny. zachowanie totalne dno.
0
rozkłada ręce jak był faul. proste. jak nie było to nie rozkłada jak w ostatniej sytuacji.
2
Oczywiście kibicuję Realowi.
0
każdy normalny człowiek mówił "sędzia idiota". oglądałem na żywo i w powtórkach. angielscy komentatorzy jechali po arbitrze. na nagraniu z youtube rosyjscy komentatorzy powiedzieli to zrozumiałem "a my narzekamy na naszych sędziów". ronaldo został okradziony z nie pierwszego gola.
1
0
że nie trafił z przewrotki. zachowuje się jak wy na tej stronie - "dobrze, że nie ronaldo"
0
to jakaś lewa strona. nie lepiej-? http://sport.vod.pl/liga-mistrzow/fc-barcelona-manchester-city/zhs4t#c
0
Oficjalnie Ronaldo jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie.
0
sorry, że się tu pytam... ale jak to jest: myślałem, że gole na wyjeździe liczą się podwójnie. więc, czy schalke nie powinno wygrać dwumeczu 8 do 7?
0
to troll i prowokator. skupmy się lepiej na stronie naszej barcy.
0
Chyba nie oglądałeś meczu, bo akurat Ronaldo grał bardzo dobrze.
0
tłumaczenie w swojej wspaniałości. Ale Real wydał zakazy stadionowe dla kibiców, co tak krzyczeli - teraz czas na Barcę.
2
Messi goni Ronaldo, ale Ronaldo obecnie wygrywa.
0
szkoda. liczyłem jeszcze, że ronaldo strzeli w doliczonym czasie 3 gole.
0
ronaldo się nie kiwa od dawna. za to wspaniale się ustawia, wspaniale gra głową i prawdopodobnie strzela najlepiej na świecie. ostatnio ma problem z kolanem więc tym bardziej zostaje w polu karnym. za to messi z wiekiem straci szybkość przebierania nogami. straci drybling. i tak będzie lepiej go ustawić na skrzydle a nie na pomocy. a na pomocy grałby jak dobrze strzelający iniesta.
1
2
jakby wasz xavi powiedział: graliśmy lepiej
1
no elo
3
nie był kryty. podanie też było bardzo proste
2
BALE! z wolnego!
2
CR7 już asysta
0
Zaraz mecz. Dobrze, że jest strona do dzielenia się komentarzami. I skończył mi się 1 miesięczny ban za komentarz "Messi się kończy". :D
0
1 bramka, bo Ramos dostał wścieklizny. 2 z dupy. jakby was xavi powiedział graliśmy lepiej (prawie 80% posiadania piłki dla realu)
1
1
Grając z Ronaldo w składzie zaczyna się mecz z 1 golem więcej. (z karnego oczywiście)
0
Szkoda, że nie straciliście punktów. ;[ Ale przynajmniej dobrze, że Messi nie strzelił w tym meczu. :P
0
jak wyżej:
"od połowy"
Messiego pokazaliście tylko 1 nagranie.
pierwszy 11:58
drugi 14:40
0
"od połowy"
Messiego pokazaliście tylko 1 nagranie.
pierwszy 11:58
drugi 14:40