mgorski
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Messiego wyszukują zoofile, bo Messi gwałci małe pieski. ;p
0
tylko nr 1 jest od połowy boiska. ronaldo wygrywa. no dawaj więcej ;p
0
koleś. ja widziałem 3 solo gole jak ronaldo kiwał się od połowy boiska. messiego żadnego takiego nie widziałem.
1
niech se mają remis. my tu liczymy gole ronaldo i messiego a ty nie wiem co robisz ;p
0
Bo CR dziś grał wspaniale.
0
powinno być 10 min doliczone. kontuzje, pauzy bo nie umieją tablicy obsługiwać. potem jakieś 10 osób wbiegło na boisko
0
gdyby Messi między 17-20 rokiem życia był skrzydłowym ;p
1
Poprzednim razem wybrali Ronaldo z litości. Messiego jeden raz wybrali z przyzwyczajenia. Teraz wreszcie wybiorą Ronaldo za zasługi.
0
Liczenie na to, że bramkarz dostanie ZP jest jak liczenie na to, że Nowa Prawica wygra wybory.
1
Jestem kibicem Realu i wydaje mi się, że on w głowie miał to, że Real teraz jest najwspanialszym zespołem na świecie z szansą na wygranie ligi mistrzów - a nie, że barca słaba.
1
już wcześniej zaliczył
0
tylko połowa drużyn może zdobyć komplet w jednej kolejce :D
0
Nie wiem co się dzieje w twojej głowie. To Messi zaprasza dziwki do swojego domu a potem wydaje oświadczenia, że grali na konsoli w fifę.
2
Jesteście śmieszni. Ronaldo obecnie w lidze ma średnią 2 gole na mecz. Król strzelców LM. Obecnie Messi w porównaniu do niego to śmieć.
1
P... panienka. Wcześniej Ronaldo grał z Barcą z wybitym barkiem. :P
1
To jest przegląd prasy. http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=55241&kom=ok
A chodzi o "Sport" i opis ze strony realmadrid.pl:::
"
Sport pyta się, „gdzie jest zmiana?”. Ośmiu zawodników, którzy w sobotę zaczynali mecz na Bernabéu w podstawowej jedenastce, grało też w niej w poprzednim sezonie. Aż sześciu graczy wyjściowego składu miało ponad 30 lat. Średnia całej jedenastki wynosiła 28,6 lat. Katalończycy piszą także o trzech tygodniach przerwy dla Iniesty, który w meczu z Realem Madryt doznał kontuzji. Ponadto pojawiła się wzmianka o Valdésie. Bramkarz oglądał spotkanie Manchesteru United z Chelsea. Víctor prawdopodobnie rozpocznie treningi z Czerwonymi Diabłami.
"
2
1. Jestem kibicem Realu.
2. Nie macie słabej obrony. W tym sezonie straciliście najmniej bramek.
Wniosek: Macie najlepszą obronę w całej lidze.
A Real na teraz ma bilans 33G 10G-. Najwięcej goli zdobytych.
Wniosek: Mamy najlepszą ofensywę.
3. Chyba nie zamierzacie, żeby Messi decydował o składzie? Real nakupował pomocników. A Xavi i Iniesta będą grać do emerytury? Jak Ozil odszedł do Arsenalu to Ronaldo się trochę wkurzył. I to jest wszystko co gwiazdeczka ma do powiedzenia. :]
0
Pieniądze niczego nie nieszczą. Każdy powinien iść tam, gdzie mu więcej płacą i koniec. Wyobraź sobie, że jest grupa ludzi, co cię zwyklina jak pójdziesz do pracy, gdzie więcej zarobisz - bez sensu.