28 kwietnia 2015, 20:52
0
livesports.pl
14 września 2010, 15:57
Sorry, mój błąd, nie doczytałem.
14 września 2010, 15:26
@robertinho: Czy w II kolejce podliczone są też punkty za Almeria - Sociedad? Jak tak, to dlaczego mam 8 pkt? To moje typy: Barcelona - Hercules 2 - 0 Valencia - Racing 3 - 1 Real M. - Osasuna 1 - 0 Athletic - Atletico 1 - 2 Getafe - Levante 2 - 0 Sporting - Mallorca 1 - 1 Saragossa - Malaga 1 - 0 Villarreal - Espanyol 0 - 0 Almeria - Sociedad 1 - 1 Sevilla - Deportivo 3 - 1 Wychodzi 10 pkt. Proszę o odpowiedź.
28 sierpnia 2010, 17:24
@LaPatic2010: Ctrl + F, a potem wpisujesz swój nick.
6 czerwca 2010, 13:20
Valdes, Pique, Puyol, Xavi, Iniesta, Busquets, Villa, Pedro, Messi, Marquez, Henry, Abidal, Toure, Alves -> to jest 14 zawodników. Więc gdyby Jonathan został powołany, to mielibyśmy 15 kadrowiczów, dobrze myślę?
21 października 2008, 07:22
Brawo Barca PS nie na temat ale prosze o odpowiedz - kiedy beda mecze do typowania w lidze typerow?
1 marca 2009, 18:32
Messi - jesteś pewien, że będzie tu transmisja??
31 sierpnia 2008, 20:00
ogladam sobie na justinie xport a tu psikus w 10 min - not broadcasting i musze szukac innego kanalu, takie sytuacje mnie denerwuja
31 sierpnia 2008, 20:01
panowie kto jest na lawce?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
livesports.pl
0
Sorry, mój błąd, nie doczytałem.
0
@robertinho:
Czy w II kolejce podliczone są też punkty za Almeria - Sociedad? Jak tak, to dlaczego mam 8 pkt? To moje typy:
Barcelona - Hercules 2 - 0
Valencia - Racing 3 - 1
Real M. - Osasuna 1 - 0
Athletic - Atletico 1 - 2
Getafe - Levante 2 - 0
Sporting - Mallorca 1 - 1
Saragossa - Malaga 1 - 0
Villarreal - Espanyol 0 - 0
Almeria - Sociedad 1 - 1
Sevilla - Deportivo 3 - 1
Wychodzi 10 pkt. Proszę o odpowiedź.
0
@LaPatic2010:
Ctrl + F, a potem wpisujesz swój nick.
0
Valdes, Pique, Puyol, Xavi, Iniesta, Busquets, Villa, Pedro, Messi, Marquez, Henry, Abidal, Toure, Alves -> to jest 14 zawodników.
Więc gdyby Jonathan został powołany, to mielibyśmy 15 kadrowiczów, dobrze myślę?
0
Brawo Barca
PS nie na temat ale prosze o odpowiedz - kiedy beda mecze do typowania w lidze typerow?
0
Messi - jesteś pewien, że będzie tu transmisja??
0
Valdes, Pique, Puyol, Xavi, Iniesta, Busquets, Villa, Pedro, Messi, Marquez, Henry, Abidal, Toure, Alves -> to jest 14 zawodników.
Więc gdyby Jonathan został powołany, to mielibyśmy 15 kadrowiczów, dobrze myślę?
0
ogladam sobie na justinie xport a tu psikus w 10 min - not broadcasting i musze szukac innego kanalu, takie sytuacje mnie denerwuja
0
panowie kto jest na lawce?