0

livesports.pl

0

Sorry, mój błąd, nie doczytałem.

0

@robertinho:

Czy w II kolejce podliczone są też punkty za Almeria - Sociedad? Jak tak, to dlaczego mam 8 pkt? To moje typy:

Barcelona - Hercules 2 - 0

Valencia - Racing 3 - 1

Real M. - Osasuna 1 - 0

Athletic - Atletico 1 - 2

Getafe - Levante 2 - 0

Sporting - Mallorca 1 - 1

Saragossa - Malaga 1 - 0

Villarreal - Espanyol 0 - 0

Almeria - Sociedad 1 - 1

Sevilla - Deportivo 3 - 1

Wychodzi 10 pkt. Proszę o odpowiedź.

0

@LaPatic2010:

Ctrl + F, a potem wpisujesz swój nick.

0

Valdes, Pique, Puyol, Xavi, Iniesta, Busquets, Villa, Pedro, Messi, Marquez, Henry, Abidal, Toure, Alves -> to jest 14 zawodników.

Więc gdyby Jonathan został powołany, to mielibyśmy 15 kadrowiczów, dobrze myślę?

0

Sir Barti:

Mógłbyś mi podać link do strony z zestawieniem statystyk, które podałeś, bo nie mogę znaleźć tej, na której śledziłem ilość goli Messiego.

0

Valdes - Puyol, Pique, Milito, Maxwell - Thiago, Busquets, Iniesta - Henry, Ibra, Messi

Henry powinien w końcu dostać swoją szansę :)

PS http://demotywatory.pl/1026206/Z-dziewczyn-sie-smiejecie

0

Valdes - Alves, Pique, Puyol, Evra - Krasić, Xavi, Gerrard, Iniesta - Messi, Eto'o :)

0

Pep, trzeba było wystawić Bojana na szpicy, a na skrzydłach Pedro i Iniestę, a nie eksperymentować z Lionelem na fałszywej '9'

W rezultacie mamy - kontuzja mięśnia przywodziciela : |

Mam nadzieję jednak, że klubowi lekarze dadzą z siebie wszystko i umożliwią Messiemu na powrót do gry w pełni sił przeciwko Realowi

0

kuba93

Informacja ta została podana na stronie realmadrid.pl

:|

0

Sciah, fantastyczny artykuł ; )

Może kibice innych klubów wreszcie odejdą od uprzedzeń na temat VV.

Moim zdaniem, jest bardzo dobrym bramkarzem i zasługuje na grę w FCB.

0

tomaszow maz:

Przeczytaj sobie 13. punkt regulaminu Ligi Typerów i nie będziesz miał więcej problemów ;)

0

Pedro zaczął trochę niemrawo, ale z minuty na minutę pokazywał, na co go stać; Abidal notował głupie straty piłki, ale pokazał się z dobrej strony włączając się do akcji, po której padła pierwsza bramka; ogólnie mecz nawet ciekawy, rozegrany w żywym tempie; mnie również zdenerwowała agresja graczy Athletic w końcowych minutach meczu

0

Zapomniałem dodać, że ze strony veetle trzeba ściągnąć program i zainstalować

0

http://meczyki.pl/

Tu są linki do transmisji meczu Barcy i innych, wystarczy znaleźć odpowiedni dla siebie i kliknąć ;]

Polecam jeden:

http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=49923c8e9dfcc

Sorry za linki, ale widzę, że niektórzy pytają o nie, więc chce pomóc

0

Messi - jesteś pewien, że będzie tu transmisja??

0

Mam prośbę

Właśnie szukam jakichś dobrych transmisji, jakby miał ktoś z dobrą jakością, to napiszcie linka

0

Mam pytanko:

Wiecie może czy będzie transmisja na veetle.com??

0

kalosz19992

Ale tego kanału nie ma jeszcze nawet na Kuszo przy liście transmisji dzisiejszego meczu :(

0

Szkoda, że Hleb nie wpisał się jeszcze na listę strzelców

Czekam z niecierpliwością na jego trafienie

0

Galford - Wielkie dzięki, niezły link, bardzo dobra jakość

0

igor

wejdź sobie na livescore

0

Brawo Barca

PS nie na temat ale prosze o odpowiedz - kiedy beda mecze do typowania w lidze typerow?

0

panowie kto jest na lawce?

0

ogladam sobie na justinie xport a tu psikus w 10 min - not broadcasting i musze szukac innego kanalu, takie sytuacje mnie denerwuja

0

Jak bylem na wakacjach w Przysietnicy, to gralem z nimi w pilke.

Ich druzyna nazywala sie FC Przysietnica, herb mieli jak Barca tylko ze FCP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?