michael94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stalowa Wola
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
livesports.pl
0
Sorry, mój błąd, nie doczytałem.
0
@robertinho:
Czy w II kolejce podliczone są też punkty za Almeria - Sociedad? Jak tak, to dlaczego mam 8 pkt? To moje typy:
Barcelona - Hercules 2 - 0
Valencia - Racing 3 - 1
Real M. - Osasuna 1 - 0
Athletic - Atletico 1 - 2
Getafe - Levante 2 - 0
Sporting - Mallorca 1 - 1
Saragossa - Malaga 1 - 0
Villarreal - Espanyol 0 - 0
Almeria - Sociedad 1 - 1
Sevilla - Deportivo 3 - 1
Wychodzi 10 pkt. Proszę o odpowiedź.
0
@LaPatic2010:
Ctrl + F, a potem wpisujesz swój nick.
0
Valdes, Pique, Puyol, Xavi, Iniesta, Busquets, Villa, Pedro, Messi, Marquez, Henry, Abidal, Toure, Alves -> to jest 14 zawodników.
Więc gdyby Jonathan został powołany, to mielibyśmy 15 kadrowiczów, dobrze myślę?
0
Sir Barti:
Mógłbyś mi podać link do strony z zestawieniem statystyk, które podałeś, bo nie mogę znaleźć tej, na której śledziłem ilość goli Messiego.
0
Valdes - Puyol, Pique, Milito, Maxwell - Thiago, Busquets, Iniesta - Henry, Ibra, Messi
Henry powinien w końcu dostać swoją szansę :)
PS http://demotywatory.pl/1026206/Z-dziewczyn-sie-smiejecie
0
Valdes - Alves, Pique, Puyol, Evra - Krasić, Xavi, Gerrard, Iniesta - Messi, Eto'o :)
0
Pep, trzeba było wystawić Bojana na szpicy, a na skrzydłach Pedro i Iniestę, a nie eksperymentować z Lionelem na fałszywej '9'
W rezultacie mamy - kontuzja mięśnia przywodziciela : |
Mam nadzieję jednak, że klubowi lekarze dadzą z siebie wszystko i umożliwią Messiemu na powrót do gry w pełni sił przeciwko Realowi
0
kuba93
Informacja ta została podana na stronie realmadrid.pl
:|
0
Sciah, fantastyczny artykuł ; )
Może kibice innych klubów wreszcie odejdą od uprzedzeń na temat VV.
Moim zdaniem, jest bardzo dobrym bramkarzem i zasługuje na grę w FCB.
0
tomaszow maz:
Przeczytaj sobie 13. punkt regulaminu Ligi Typerów i nie będziesz miał więcej problemów ;)
0
Pedro zaczął trochę niemrawo, ale z minuty na minutę pokazywał, na co go stać; Abidal notował głupie straty piłki, ale pokazał się z dobrej strony włączając się do akcji, po której padła pierwsza bramka; ogólnie mecz nawet ciekawy, rozegrany w żywym tempie; mnie również zdenerwowała agresja graczy Athletic w końcowych minutach meczu
0
Zapomniałem dodać, że ze strony veetle trzeba ściągnąć program i zainstalować
0
http://meczyki.pl/
Tu są linki do transmisji meczu Barcy i innych, wystarczy znaleźć odpowiedni dla siebie i kliknąć ;]
Polecam jeden:
http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=49923c8e9dfcc
Sorry za linki, ale widzę, że niektórzy pytają o nie, więc chce pomóc
0
Messi - jesteś pewien, że będzie tu transmisja??
0
Mam prośbę
Właśnie szukam jakichś dobrych transmisji, jakby miał ktoś z dobrą jakością, to napiszcie linka
0
Mam pytanko:
Wiecie może czy będzie transmisja na veetle.com??
0
kalosz19992
Ale tego kanału nie ma jeszcze nawet na Kuszo przy liście transmisji dzisiejszego meczu :(
0
Szkoda, że Hleb nie wpisał się jeszcze na listę strzelców
Czekam z niecierpliwością na jego trafienie
0
Galford - Wielkie dzięki, niezły link, bardzo dobra jakość
0
igor
wejdź sobie na livescore
0
Brawo Barca
PS nie na temat ale prosze o odpowiedz - kiedy beda mecze do typowania w lidze typerow?
0
panowie kto jest na lawce?
0
ogladam sobie na justinie xport a tu psikus w 10 min - not broadcasting i musze szukac innego kanalu, takie sytuacje mnie denerwuja
0
Jak bylem na wakacjach w Przysietnicy, to gralem z nimi w pilke.
Ich druzyna nazywala sie FC Przysietnica, herb mieli jak Barca tylko ze FCP