michal10202
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzejowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
teraz maja przejebane;d
0
goool
0
Zobaczymy w sobote..
0
Jak cos to latem:) I jak cos to do Barcy, tylko potrzeba jeszcze skrzydłowego. np sliva:d
0
Popieram go:/ Nie chce by odszedł..
0
Ile komentarzy..!:D
Nabijamy 2000 XD
0
Teraz bedzie 'zobaczymy na bernabeu'.. :)
0
Jeden.. co gada normalnie.. Szacun! No zobaczy sie. byle do 19:) Pozdr.
0
Załamka.. A real na cały skład do dyspozycji chyba.. X(
0
Ja tam wole Silve:P
0
i po realu! heh nie mogę:P
0
Macie jakies linki z meczu?
Jak tak to podajcie..
0
cholera..
0
Zobaczy sie...
0
0
A kogo nie chce?
0
W końcu...!!!
0
Coś go nie ma..
0
Najlepszy piłkarz świata... Jasneee:/
0
No mi tez nie działa...
0
To niech lepiej zacznie...
0
Nie moja kasy na swoje!
0
Powiem tyle że futbol jest piękny...
0
Noo ja juz sie doczekac nie moge:)
0
Co do poprzedniej sądy to wystarczą 2 bramki na mecz:)
0
Mecz jest też na nSport:)
0
Trezegeut po co on? Jak cos to villa;)