0

teraz maja przejebane;d

0

goool

0

Zobaczymy w sobote..

0

Jak cos to latem:) I jak cos to do Barcy, tylko potrzeba jeszcze skrzydłowego. np sliva:d

0

Popieram go:/ Nie chce by odszedł..

0

Ile komentarzy..!:D

Nabijamy 2000 XD

0

Teraz bedzie 'zobaczymy na bernabeu'.. :)

0

Jeden.. co gada normalnie.. Szacun! No zobaczy sie. byle do 19:) Pozdr.

0

Załamka.. A real na cały skład do dyspozycji chyba.. X(

0

Ja tam wole Silve:P

0

i po realu! heh nie mogę:P

0

Macie jakies linki z meczu?

Jak tak to podajcie..

0

cholera..

0

Zobaczy sie...

0

0

A kogo nie chce?

0

W końcu...!!!

0

Coś go nie ma..

0

Najlepszy piłkarz świata... Jasneee:/

0

No mi tez nie działa...

0

To niech lepiej zacznie...

0

Nie moja kasy na swoje!

0

Powiem tyle że futbol jest piękny...

0

Noo ja juz sie doczekac nie moge:)

0

Co do poprzedniej sądy to wystarczą 2 bramki na mecz:)

0

Mecz jest też na nSport:)

0

Trezegeut po co on? Jak cos to villa;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?