michal12345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pozatym alexis i pedro to ten sam poziom tyle ze pedro jest cwańszy
0
czego wy chcecie skład jest optymalny chcielibyscie 3 klasycznych napastników bez messiego i z taką obroną? fabregas może byc pół pomocnikiem pół napastnikiem
0
kacper 17 chyba mięsien miłosci naderwałes
0
heh pique i 0-1 po błędzie własnym jak zwykle i adios muczaczos
0
do przerwy musiało by byc 3-0 bo milan napewno cos strzeli i druga połowa na remis
0
powiem wam jedno sam ten drewniak Pique który od kilkunastu meczy gra rękami wypracuje conajmiej jedną bramke dla Milanu a jak nie to Valdez se strzeli zawsze tak było jak nie było formy niema sie co łudzic na awanse nawet tragiczna chelsea w tamtym sezonie strzeliła brame grając w 10 tke
0
polskim klubom zawsze brakuje niewiele albo dużo
0
messi powinien udowodnic jeszcze ze jest lepszy od sebastiana mili
0
wpiszcie w gogle pirlo tv bez żadnych kropek i pierwszy link u góry transmisja dobra płynna nieprzerywana po hiszpansku nawet mój pegazus wśród internetów ją ciągnie a Tusk Vision Network życzymy bankructwa
0
za co 9 dla Abidala on grał przeciętnie wiekszosc jego podan szła w auty a Pinto za co 6 jeden strzał w bramke i jeden
0
Roni?heh w barcelonie jest juz jeden piłkarz który umie wykonywac karne
0
a co my mamy powiedziec?
0
szkoda ze Janas nie prowadzi Barcy drewno miałby zapewnioną wyjsciową jedenstke do konca swojej kariery
0
a Guardiola nie przyzna sie do błędu bo to by był samobój dla niego na mecze z Tenerife i Valladolid wpusci go od początku dla oka ale z Sevillą znów zagra Bojan od poczatku
0
Zupka człowieku nie oszukuj sie ten zawodnik nie pasuje do szybkiej gry a z jego sytuacji to przewaznie faule wynikaja i utrata rytmu gry
0
Ibra nie pasuje do Barcy Eto do Interu najlepiej zrobic odmianke plus dokupic Fabregasa i Ville i zespół kompletny na przyszły sezon
0
najdroższe drewna swiata 1.Ibrahimovic 2.Gortat 3.Lewandowski 4.Rasiak
0
marzcie dalej
0
juz za mniej niz 20 godzin kurde oby tylko nie wyszedł Interowi taki mecz jak z Chelsea i żeby ten beton w obronie pękł :-/
0
w polsce akademia i kto na tym lape połozy jak zwykle Kręciny Waltery itd aby natłuc kasy dla siebie
0
mecz Real - Milan 2-3 sędziował tragicznie nie podyktował karnego dla Realu i nie uznał prawidlowej bramki Milanu
0
a teraz szybciutko na kibelek Łesleju zebys przypadkiem nie narobił pod siebie od tych achów
0
doktorrobotnik Pizdziol i Bocian mógł nawet mowic ale ta cała zgraja ludzi z n sport którzy powinni komentowac mecze dla www.runej-shrek.pl dla 30 osób w internecie i te całe bożydary piejące kołtonie i przygotowani swietnie lingwistycznie borki do pięt mu niesięgają
0
a Adebayor nie gra w Man City przypadkiem?
0
głodny sukcesu Arsenal w 1/4, Inter na fali po wyeliminowaniu Chelsea w 1/2, Manchester rzadny rewanzu w finale , trzeba sie wzniesc na jeszcze wieksze wyzyny niz rok temu i wcale nie będzie łatwiej a faworytem zawsze mozna byc szkoda tylko ze u buka tak rzadko faworyci wygrywają
0
cules 1992 kolejne załosne dziecko z madrytu
0
ta z pewnoscia barcelona bedzie stala cala druzyna na wlasnym polu karnym i bedzie sie bronila przed jednoosobowymi atakami stuttgartu a pozniej bedzie kontrowala
0
czego wy chcecie od Henrego ? jedyne drewno na boisku to wasza Ibra Cadabra on nie pasuje do tej druzyny te jego sztuczki i fikolki sa dobre na lige wloską bo tam jest wolna liga
0
kto niema cyfry moze sobie poszukac na ATDHE.NET transmisj przy szczesciu moze beda normalnie nadawali tak jak transmisje z połfinalu
0
jak traficie na barcelone to pieciu bogów wam nie pomoze