michal12345
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
atdhe.net albo ustream.com ale ciezko znalezc normalna transmisje z ligi mistrzow
0
Baros pewnie gdzies na stronie Fifa.com albo Uefa.com oni chyba prowadza takie statystyki
0
ludzie ale panikujecie tamte dynamo i tragiczna barcelona ala holandia itd to prehistoria Dynamo przy dobrych wiatrach co najwyzej moze zremisowac w obecnej chwili a gyby zagrali tak ofensywnie jak gralo wtedy dynamo to 2 gole do przerwy maja wrzucone bez problemu
0
do autora a czy przypadkiem po katalonsku prawidłowe wymawianie puyol niebrzmi puziol?
0
13 godzin do meczu barca w swoich koszulkach man utd w białych a czy Henry zagra od poczatku chyba raczej od drugiej połowy
0
kolejny cud donka propaganda o nieplaceniu abonamentu i czerwonego pająka z sld teraz będzie cale dnie m jak miło klan złotopolscy moda na sukces barwy szczescia plebanie palikot i niesiołowski i filmy o rozmnazaniu mrówek jak pokazą jeden mecz na rok oprócz reprezentcj to bedzie wielki sukces
0
szkoda ze Rosetti niesedziuje on w miare popełnia najmiej błedów ale niemoze wszytkiego sędziowac , choc i ten sędzia tez jest dobry
0
niepodniecajcie sie tak dojdzie iniesta i henry to wygrają inaczej niema szans bo nikt niezamknie schematu w napadzie co pokazał mecz z chelsea i Eto na lewej stronie stronie smich na sali a co do obrony to wiadomo jaka ona jest oraz watpie zeby dali na finał takiego drugiego beznadziejngo sędziego który pomorze barcelonie
0
są nudni jak te ich druzyny
0
kocham cie moja druzyno od 15 lat ty nadajesz memu zyciu sens jestes jedyną wiarą którą mam do konca jestes czyms co rozgrzewa mnie z 36 do 40 stopni
0
niema sprawy zawsze ogladałem mecze na justin tv ale wprowadzili tam jakies konta płatne i wczoraj na tą strone co podałem wpadłem ogladałem kolonie z hertą i nawet dobrze szło choc mam słaby net
0
ale macie kosmiczne wymagania atdhe.net tu jest relacja live video i pojdzie normalnie na byle jakim necie
0
atdhe.net -> tu powini nadawac live
0
na TVP sport leci na żwo finał pucharu włoch , a poztym wątpie zeby to wykupili z 45 minutowym opoznieniem raczej jk by wykupili z opóznieniem to by niepuscili w głównej telewizj jeszcze w tym samym dniu , oni są po prostu chorzy i tyle albo mieli złe info na temat godziny meczu i moze sie poprawią
0
to jest kpina z ludzi to co robi TVP normalnie dno jak w trzecim swiecie mecz o 22 a oni muszą puscic jakies u pana boga w ogródku jakis tandetny film o wiosze polskiej bo niemogą zmienic ramówki czy co