michal2007
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Opole
7 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 byłem w USA, na zachodnim wybrzeżu
2
@NeroTFP1 przeczytałem krótki opis Twojej książki, trzeba ją zakupić, oznacz proszę jak będzie info o kolejnej książce
5
Czy Rambla zarywa nockę na Argentynę?
0
@Arcybiskup Fabian to ulubieniec Łysola, także Fermin pewna ławka
0
Panie Borek, Kura co???
1
@barcafan1789 wg reddita
01- Grimace
02- Beckham
03 - Henry
04- Ronaldinho
05- Yamal
06 - Son
0
Kupujecie jakiś skarb kibica na mundial?
2
https://38-0.app/game
Fajna gierka - symulacja, polecam na nudę
0
@Nazio_87 spróbuj piwo Rybak, też z Pomorza
0
Sorloth nam strzela taką bramę na luzie
3
Lech dwa zwycięstwa z rzędu
Motor dwie porażki z rzędu
Czyli na logikę Ekstraklasy, dziś zwycięża Motor?
Opinia @FcPortoFan1999
5
Przecież Real na 10 takich sytuacji dostaje 11 karnych xd
1
@FCBparasiempre transmisja z Camp Nou na TVP, a dwumecz na nsport
2
@fcbarcafan19 będzie grane Leicester w FM27 xD
0
@mekston Budapeszt
0
W której minucie karniaczek dla Realu?
0
@A4ron zdjecie koszulki bylo po końcowym gwizdku
1
@gumaz myślę że o jeden program za mało, brakuje programu o 7.00
10
Nadszedł dzień dzisiejszy, Szwecja - Polska, do boju Polacy!
2
@Rupert_Haubica Tebas
3
@Derpowsky liczę na HSV w tym meczu
0
@dasouzar11 nie, z 9 miesięcznym dzieckiem to jeszcze nie ten etap, ale za kilka lat wybiorę się tu na wyprawy rowerowe
6
3 celne strzały i 3 gole? Pakt z diabłem cały czas aktywny
1
Nie ma to jak polecieć na Majorkę i zrobić zakupy w Barca Store, panie Laporta, proszę mądrze wydać moje pieniądze xD
0
@barcelonaLM 0,8 sek przewagi nad trzecim miejscem, przecież w wyścigu to może być przewaga +20sek
0
@VamoSBarca88 ale po powtórkach nadal twierdził że to nie karny
0
@VamoSBarca88 a debil z Canal plus mówi że nie ma xd
1
@MirusAmisz zobacz Futbol Emotion
0
@Bejlu zjedz śniadanie w restauracji Ugot, polecam
0
@FcPortoFan1999 najgorsza, wolę wieczorny klimat meczu przy jupiterach, nawet w najlepszych ligach - Ekstrwklasa i I liga, a po drugie obowiązki rodzinne często nie pozwalają na oglądanie TV popołudniami