1

Korzystałem z tego w Poznaniu, Krakowie i w Warszawie i się nie zawiodłem

0

krakow.jakdojade.pl

0

Nie

2

Tottenham 2-0 :D

0

Takie pytanko
Co lepiej na PS4 Bloodborne czy Fallout 4? Fajne wyprzedaże i to mi się cenowo rzuciło w oczy ;)

0

Aż musiałem jeszcze raz te wypociny Klatusa przeczytać

0

Alior

2

Pérez: Złota Piłka to dla nas jedno z trofeów klubowych
Wolę żeby zespół któremu kibicuje wygrywał co innego

0

Z moich dotychczasowych ponad dwuletnich obserwacji wynika że za szkody wypłacają pieniądze po 28-29 dniach. Ale takie sytuacje są częste niestety. A my mamy im płacić za OC i AC i nic z tego nie mieć :/

1

Robią tak bardzo często, że wyceni on sobie szkodę na ileś tam i masz to podpisać. I z tym już nic nie zrobisz.

1

Ale wtedy jest krótka piłka. Prawnik i sąd ;) Ostatnio właśnie PZU z kwoty ponad 4 tys wypłacili tylko 1,7 :(

0

Znam tych "ekspertów". Wynajmuję auta zastępcze i ich procedury mam po dziurki w nosie

1

Pisz odwołanie. Zleć ponowne oględziny, a jak nie to sam z mechanikiem zrób nowy prawidłowy kosztorys. Bierz też auto zastępcze od razu

3

Polecam. Nie mam żadnych problemów

8

Stary rób to dalej. Fajnie się to czyta. Sam bardzo lubię niuanse taktyczne i analizę poszczególnych zawodników więc u mnie masz duży plus

0

Neymar za kartki pauzuje

0

Wolny + Pjanić = Gol

0

Jak Pany typujecie dzisiaj Anderlecht - Mainz?

6

Ale będą sędziowskie cyrki...

0

Busiego, Jonas'a, Costy, Aduriz'a, Alby, Bacc'i i Dzeko raczej nie będzie

0

Mourinho też kiedyś wyszedł ofensywnie na Camp Nou. Skończyło się wtedy manitą

0

Ja na płytę będę kupował :D

0

Szczęściarz :D

0

Ja też :D tylko nie wiem czy teraz kupię bilety, czy później :)

0

Jedzie ktoś z tej strony?

12

Marciniak sędzią spotkania Atletico - Bayern

0

Jeżeli nie masz przeglądu to wtedy ty płacisz. Ubezpieczyciel robi wtedy regres i sumę odszkodowania przerzuca na Ciebie

1

To z Realem zagramy w sobote 3.02

2

Szejki srają pieniędzmi i zamiast zażądać 20 mln z góry, to bawią się w zmienne

1

Może bez jakieś kolejności ale dla mnie
Manita z Realem,
Finał LM z MU 2011 r
3-0 z Realem 2005/2006
6-2 z Realem 2008/2009
2-2 z Arsenalem 2009/2010 (pierwsza połowa to była masakracja)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?