0

@Messisinio krul pola karnego xD

0

@barca87f Dziś dramat.

1

@masik86 zaszczepił się sputnikiem i dziwne rzeczy zaczęły się dziać z jego imieniem xD

0

Nie chce czarno-widzieć ale pewno z Copa America wróci bez kolana.

0

@LeoMessi1994 33 za dwa dni miałeś na myśli? :)

5

Brajtwurst tak łatwo nie odpuści pierwszej jedenastki x)

0

@HypeR Kun nie ma szans na 9, Brajtwurst nie odda mu numeru xD

0

@Azi, @Bagsik88 zrobiliście koledze dobry wstęp, to faktycznie mógłby się już uzewnętrznić xD

0

To co tam się dzieję, jest żałosne.

0

Tak zwany, głos rozsądku. #francuskizaciągout

0

@johny11 Ja bym zaorał wszystkie przepłacone eksperymenty Bartka.

1

@masik86 pewnie nie ale miło by było zobaczyć info, że sędzia za takiego karnego nie sędziuje do końca sezonu. Z drugiej strony jak by tak ich banowali za sędziowanie, to by nie miał kto sędziować xD

2

@Krzeczo jego też, tyle meczy co zawalił indywidualnie w tym sezonie, to w nagrodę należy mu podziękować.

2

@Krzeczo cały francuski zaciąg do odstrzału.

2

@SeWo77 na bein sport chłopaki nie mogą się nadziwić głupiej decyzji sędziego.
polecam angielskie streamy, poziom komentarza na innym poziomie.

0

@pepulinho ja się nie mogę doczekać kar za sędziowanie w Hiszpanii.

0

@Piotrasz10 na to wychodzi xD Debile..

0

Komentarz usunięty

1

@CuleB starość nie radość. W tym wieku nie da się zapierdalać tak samo jak by się miało 25 lat...

3

Bus to przyśpieszenie xD

0

@m4ti220 cały dzbaniks, 10 razy głupio, raz mu się przyfarci...

0

@Jacob94 Szuja jedna, oddać go za darmo!

0

O zgrozo, zostaniemy z francuzami na środku obrony. Będzie francuski burdel xD

2

@BarcaInfo jak by asysty 2giego stopnia liczyli jak w NHL, to Xavi i Iniesta byli by o wiele bardziej doceniani.

0

@catalanian09 jak zawsze przecież.

2

@CarloCule ściągnie go w 80min jak będzie 1:0 dla Elche xD

0

Braj, właśnie już teraz powinien wybrać się na ławę.

2

@tomczkin albo jedno i drugie jednocześnie.

1

@catalanian09 może mu się lata pojebały i chodziło o to, że 5 lat temu w ten dzień grał dobrze xD

0

@mildan1704 i powinien skończyć tak samo jak on.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?