michalch9
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Katowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messisinio krul pola karnego xD
0
@barca87f Dziś dramat.
1
@masik86 zaszczepił się sputnikiem i dziwne rzeczy zaczęły się dziać z jego imieniem xD
0
Nie chce czarno-widzieć ale pewno z Copa America wróci bez kolana.
0
@LeoMessi1994 33 za dwa dni miałeś na myśli? :)
5
Brajtwurst tak łatwo nie odpuści pierwszej jedenastki x)
0
@HypeR Kun nie ma szans na 9, Brajtwurst nie odda mu numeru xD
0
@Azi, @Bagsik88 zrobiliście koledze dobry wstęp, to faktycznie mógłby się już uzewnętrznić xD
0
To co tam się dzieję, jest żałosne.
0
Tak zwany, głos rozsądku. #francuskizaciągout
0
@johny11 Ja bym zaorał wszystkie przepłacone eksperymenty Bartka.
1
@masik86 pewnie nie ale miło by było zobaczyć info, że sędzia za takiego karnego nie sędziuje do końca sezonu. Z drugiej strony jak by tak ich banowali za sędziowanie, to by nie miał kto sędziować xD
2
@Krzeczo jego też, tyle meczy co zawalił indywidualnie w tym sezonie, to w nagrodę należy mu podziękować.
2
@Krzeczo cały francuski zaciąg do odstrzału.
2
@SeWo77 na bein sport chłopaki nie mogą się nadziwić głupiej decyzji sędziego.
polecam angielskie streamy, poziom komentarza na innym poziomie.
0
@pepulinho ja się nie mogę doczekać kar za sędziowanie w Hiszpanii.
0
@Piotrasz10 na to wychodzi xD Debile..
0
Komentarz usunięty
1
@CuleB starość nie radość. W tym wieku nie da się zapierdalać tak samo jak by się miało 25 lat...
3
Bus to przyśpieszenie xD
0
@m4ti220 cały dzbaniks, 10 razy głupio, raz mu się przyfarci...
0
@Jacob94 Szuja jedna, oddać go za darmo!
0
O zgrozo, zostaniemy z francuzami na środku obrony. Będzie francuski burdel xD
2
@BarcaInfo jak by asysty 2giego stopnia liczyli jak w NHL, to Xavi i Iniesta byli by o wiele bardziej doceniani.
0
@catalanian09 jak zawsze przecież.
2
@CarloCule ściągnie go w 80min jak będzie 1:0 dla Elche xD
0
Braj, właśnie już teraz powinien wybrać się na ławę.
2
@tomczkin albo jedno i drugie jednocześnie.
1
@catalanian09 może mu się lata pojebały i chodziło o to, że 5 lat temu w ten dzień grał dobrze xD
0
@mildan1704 i powinien skończyć tak samo jak on.