1

Cadiz - 4 zmiany, Barca - 0 zmian. ALE wiadomo, grają zajebiste zawody to nie ma kogo zmienić :)

1

@DJ6 heh, dokładnie.

Grają padlinę i zaś nie ma zmian.

2

Barcelona mogłaby zamienić wszystkich francuzów jakich ma na jednego z PSG.

1

@PatrychoO wszystko spoko tylko nie ten Dembele.

0

Ławka sama się nie zagrzeje xD

1

@noface nie zauważyliśmy. Jest przeciętny jak zawsze był w Barcelonie.

0

@johny11 kolejny dzień w biurze i do domu :P

0

@Qaz123 ofensywnie lepiej nie jest.

0

@Alan_fcbfan nie martw się, w 80 min będzie. Umtiti za Busquets xD

1

@Arek10822 ten czas wymiany na lepszy model był 3/4 lata temu.

0

@johny11 w pełni zgoda. Bus powinien grzać ławkę już od początku sezonu i grać od początku tylko ze słabiakami, żeby dać odpocząć innym.

0

@romaryjusz na CBS jest lepiej :)

1

@fryc_86 albo dziś albo w drugim meczu.

0

Griz powinien na środku pomocy grać. Chłop nie potrafi strzelać.

0

@Vold94 Griez też...

0

Gdzie ten Griz to strzelał...

3

@Bula_11 każdy środkowy obrońca, jakby nie popełniał błędów był by dobry xD

17

Rudy myśli, że będzie dogrywka i czeka ze zmianami xD

0

@Snejku gość jest tragiczny..

0

@Pstryk takie nudy, że przysnął xd

0

@adix81 odpadną w kolejnym meczu, co za różnica? Xd

0

@patryk1995991 bo sędziuje kto sędziuje.

0

@pepulinho ta trójka zawsze jest pierwsza do zmiany + brajt.

0

@Zykrol na moje oko był. Nie trafił w piłkę i spowodował upadek gracza ofensywnego trafiając go w plecy. Podręcznikowy karny.
Zjeb lahoz mógł vara sprawdzić.

0

@Piotrasz10 jak w trakcie meczów, tak co 15 min będziesz myślał, to będzie zajebiście :P

1

@Piotrasz10 myśl częściej xD

1

Drinkao coś chyba przed meczem chlapnął :)

0

@neolodz drewniak jest do zmiany od początku sezonu xD

0

@suarez9419 jeszcze jak by drewniaka zmienił to by było idealnie :)

1

@yoli szkoda, że nie pokazuje jak powinien grać skrzydłowy i marnuje setkę za setką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?