michalch9
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Katowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dalhi dobry wynik z mocnym rywalem to i trzeba bronić, mądra decyzja, mądrego trenera xD
0
@swer2251 nom, chyba na stałe z Eleven zrezygnuję i streamy z angielskich tv będę oglądał.
0
@danielVII hehe też tak myślę ale teraz zadali temu kłam :P
edit: a jednak nie xD
0
Zaś na to patrzeć nie da.
10
Rekordy rekordami, jeszcze trzeba osiągnąć odpowiedni poziom i się na nim utrzymać.
Już był kolega Bojan, wspomniany w tym artykule, który bił rekordy szybciej niż Messi, a teraz jest przeciętniakiem w MLS.
0
@BarcaInfo z tą rudą parówą to się raczej nie uda :(
1
@Alan_fcbfan zapewne znajdą się jacyś zwolennicy jego talentu, bo 5 lat temu coś jeszcze grał.
2
@catalanian09 znając deale Bartka to nie ma takie zapisu ;)
1
@Tridente2015 boli, tak samo jak oczy od paczenia na jego wielkość :|
7
Rozumiem, że Cou wchodzi na 10 min po to, żeby było bliżej do płacenia zmiennych Liverpoolowi xD
0
Nie życzę ale mógłby być out do końca sezonu.
0
@slayer co 2/3 mecz jest nie najgorzej, a później padaka. Jak rudy wystawia co mecz inny skład, każdy gra co mecz na innej pozycji, i do tego non-stop zmienia formacje, to jak mają grać stabilnie/dobrze co mecz?
0
Wygląda jak 4-3-3 z Araujo na DM, ew. 3-2-2-3 z Albą i Destem na wahadłach.
0
@Preteee pewno solidne stłuczenie będzie skoro idzie normalnie.
0
@HavertzKai 3 mógł wsadzić.
1
Czo ten Griez sentymenciasz jeden...
0
@karolaskarol ehh, było trzeba nie pytać xD
1
@karolaskarol nawet nieźle, oczy nie krwawią, utrzymują się przy piłce.
0
O dziwo nie wygląda ta gra tak źle.
0
@halfnolife drewno ma długie korzenie, chyba aż do rzyci Rudego xD
0
Ten Pan chyba preferuje literaturę fantastyczną.
0
@MIX10 co dotknie piłkę to zepsuje, idalnie.
4
Ja piedo.. mój stary by to bebzem strzelił...
0
To kiedy ten nowy projekt i jakiś trener z pomysłem na drużynę?
0
Trincao już chyba z 5 strat zaliczył w 5 min...
0
@martin3131 stwierdziłem tylko fakt ale o tym wiesz, i zero szoku po obu stronach.
0
@martin3131 też, a ty chyba jesteś debilem xD
0
@LaSagradaFamilia nie pyknął xD
0
@CuleB nie mów hop... 10 miejsce też jest w zasięgu.
0
@martin3131 mniej słaby.