0

@Dalhi dobry wynik z mocnym rywalem to i trzeba bronić, mądra decyzja, mądrego trenera xD

0

@swer2251 nom, chyba na stałe z Eleven zrezygnuję i streamy z angielskich tv będę oglądał.

0

@danielVII hehe też tak myślę ale teraz zadali temu kłam :P

edit: a jednak nie xD

0

Zaś na to patrzeć nie da.

10

Rekordy rekordami, jeszcze trzeba osiągnąć odpowiedni poziom i się na nim utrzymać.
Już był kolega Bojan, wspomniany w tym artykule, który bił rekordy szybciej niż Messi, a teraz jest przeciętniakiem w MLS.

0

@BarcaInfo z tą rudą parówą to się raczej nie uda :(

1

@Alan_fcbfan zapewne znajdą się jacyś zwolennicy jego talentu, bo 5 lat temu coś jeszcze grał.

2

@catalanian09 znając deale Bartka to nie ma takie zapisu ;)

1

@Tridente2015 boli, tak samo jak oczy od paczenia na jego wielkość :|

7

Rozumiem, że Cou wchodzi na 10 min po to, żeby było bliżej do płacenia zmiennych Liverpoolowi xD

0

Nie życzę ale mógłby być out do końca sezonu.

0

@slayer co 2/3 mecz jest nie najgorzej, a później padaka. Jak rudy wystawia co mecz inny skład, każdy gra co mecz na innej pozycji, i do tego non-stop zmienia formacje, to jak mają grać stabilnie/dobrze co mecz?

0

Wygląda jak 4-3-3 z Araujo na DM, ew. 3-2-2-3 z Albą i Destem na wahadłach.

0

@Preteee pewno solidne stłuczenie będzie skoro idzie normalnie.

0

@HavertzKai 3 mógł wsadzić.

1

Czo ten Griez sentymenciasz jeden...

0

@karolaskarol ehh, było trzeba nie pytać xD

1

@karolaskarol nawet nieźle, oczy nie krwawią, utrzymują się przy piłce.

0

O dziwo nie wygląda ta gra tak źle.

0

@halfnolife drewno ma długie korzenie, chyba aż do rzyci Rudego xD

0

Ten Pan chyba preferuje literaturę fantastyczną.

0

@MIX10 co dotknie piłkę to zepsuje, idalnie.

4

Ja piedo.. mój stary by to bebzem strzelił...

0

To kiedy ten nowy projekt i jakiś trener z pomysłem na drużynę?

0

Trincao już chyba z 5 strat zaliczył w 5 min...

0

@martin3131 stwierdziłem tylko fakt ale o tym wiesz, i zero szoku po obu stronach.

0

@martin3131 też, a ty chyba jesteś debilem xD

0

@LaSagradaFamilia nie pyknął xD

0

@CuleB nie mów hop... 10 miejsce też jest w zasięgu.

0

@martin3131 mniej słaby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?