michalch9
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Katowice
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DJ1992 to nie byli trenerzy tylko statyście.
Właśnie skoro nie rozumiesz cynizmu to trudno.
0
@Skipper1987 Zamiast Busigo by mógł grać.
1
@Skipper1987 Faktycznie, jakoś lepiej to wygląda.
1
Jestem ciekawe co pokaże Dest, bo Roberto też spuścił z tonu ostatnio.
2
@DJ1992 a za kim ma być skoro jest ich trenerem?
1
@BarcaSupporter grał o wszystkie mecze w Barcelonie za dużo :P
0
Chyba sędzia w STSie stawiał xD
0
Co ten Busi... Chyba stara się nawiązać swoją grą do zeszłego sezonu :P
2
@michalciesla chciałeś powiedzieć, szkoda, że City nie dało B.Silvy, G.Jesusa i 100M?
3
@pepulinho powinni oddać Busiego zamiast Suareza i był by dużo lepszy efekt.
1
Pjanić lepiej jak by poszedł do ukochanego Realu.
3
Rewolucja po zbóju, Busi gra w pierwszym, Riqui nie gra, w ogóle xD
0
Mi się bardzo podobała jego gra. Ma szybkość i ciąg na bramkę, takiego zawodnika brakowało w zeszły sezonie na skrzydłach.
0
@Pawlak1992 mógł zagrać ktokolwiek inny, kliku kandydatów do gry w środku jest.
0
@liamgreyhate lepiej mu nie będzie nigdzie, bo nikt nie zapłaci chopowi co nie biega, takiego hajsu jaki ma teraz.
1
Dlaczego Busi w pierwszym to ja nie wiem.
Przecież miał być na wylocie...
0
@barteq myślę, że by sobie poradził.
0
@barteq to, że na szpicy najmniej szkód w obronie robi, a jednak Messi to Messi, coś tam gra.
2
@barteq Messi na szpicy i było by ok.
5
Nikt z młodzieży nie jest na sprzedaż, chyba, że ktoś da 5M Euro, wtedy może raczej na pewno xD
1
@Mahcioo Przecież ma w nicku, że rocznik 1912, a więc jakieś 108 xD
1
@aiven pewno kombo, niechęć do zarządu, sztabu szkoleniowego, wypalenie dziadziów z 1wszego składu, brak stabilizacji w zespole, przez zwolnienie Gargamela, który notabene był lepszy niż Setien.
2
@Tridente2015 Ale to w 2-meczu, teraz mogło by być lepiej...
2
@aiven Zero walki, nie ma pressingu, nikt nie zapieprza. Do tego brak pomysłu na konstrukcję akcji = Barcelona.
1
@dawid230188 Dobrze, że Setien obiecał tylko piękną grę, a nie mistrzostwo do tego i LM xD
1
Drodzy Państwo, trzeba odpaść 1:0 z Napoli, żeby nie było siary dalej. Bo jak z Bayernem 5:0 dostaniemy to śmiechom nie będzie końca..
1
Och uju, kolejny cyrk. To już nawet nie jest śmieszne.
2
Niestety trzeba czekać na zmianę zarządu, trenera i świętych krów. No i niestety, za pewne będzie to też zmierzch albo zmiana roli Messiego.
0
Czy ktoś ma taczkę, aby wywieźć tego Pana tam gdzie jego miejsce?
0
@pluszek Ty to lepiej idź pluszaki przytulać, bo nie wiesz co piszesz.