0

@DJ1992 to nie byli trenerzy tylko statyście.
Właśnie skoro nie rozumiesz cynizmu to trudno.

0

@Skipper1987 Zamiast Busigo by mógł grać.

1

@Skipper1987 Faktycznie, jakoś lepiej to wygląda.

1

Jestem ciekawe co pokaże Dest, bo Roberto też spuścił z tonu ostatnio.

2

@DJ1992 a za kim ma być skoro jest ich trenerem?

1

@BarcaSupporter grał o wszystkie mecze w Barcelonie za dużo :P

0

Chyba sędzia w STSie stawiał xD

0

Co ten Busi... Chyba stara się nawiązać swoją grą do zeszłego sezonu :P

2

@michalciesla chciałeś powiedzieć, szkoda, że City nie dało B.Silvy, G.Jesusa i 100M?

3

@pepulinho powinni oddać Busiego zamiast Suareza i był by dużo lepszy efekt.

1

Pjanić lepiej jak by poszedł do ukochanego Realu.

3

Rewolucja po zbóju, Busi gra w pierwszym, Riqui nie gra, w ogóle xD

0

Mi się bardzo podobała jego gra. Ma szybkość i ciąg na bramkę, takiego zawodnika brakowało w zeszły sezonie na skrzydłach.

0

@Pawlak1992 mógł zagrać ktokolwiek inny, kliku kandydatów do gry w środku jest.

0

@liamgreyhate lepiej mu nie będzie nigdzie, bo nikt nie zapłaci chopowi co nie biega, takiego hajsu jaki ma teraz.

1

Dlaczego Busi w pierwszym to ja nie wiem.
Przecież miał być na wylocie...

0

@barteq myślę, że by sobie poradził.

0

@barteq to, że na szpicy najmniej szkód w obronie robi, a jednak Messi to Messi, coś tam gra.

2

@barteq Messi na szpicy i było by ok.

5

Nikt z młodzieży nie jest na sprzedaż, chyba, że ktoś da 5M Euro, wtedy może raczej na pewno xD

1

@Mahcioo Przecież ma w nicku, że rocznik 1912, a więc jakieś 108 xD

1

@aiven pewno kombo, niechęć do zarządu, sztabu szkoleniowego, wypalenie dziadziów z 1wszego składu, brak stabilizacji w zespole, przez zwolnienie Gargamela, który notabene był lepszy niż Setien.

2

@Tridente2015 Ale to w 2-meczu, teraz mogło by być lepiej...

2

@aiven Zero walki, nie ma pressingu, nikt nie zapieprza. Do tego brak pomysłu na konstrukcję akcji = Barcelona.

1

@dawid230188 Dobrze, że Setien obiecał tylko piękną grę, a nie mistrzostwo do tego i LM xD

1

Drodzy Państwo, trzeba odpaść 1:0 z Napoli, żeby nie było siary dalej. Bo jak z Bayernem 5:0 dostaniemy to śmiechom nie będzie końca..

1

Och uju, kolejny cyrk. To już nawet nie jest śmieszne.

2

Niestety trzeba czekać na zmianę zarządu, trenera i świętych krów. No i niestety, za pewne będzie to też zmierzch albo zmiana roli Messiego.

0

Czy ktoś ma taczkę, aby wywieźć tego Pana tam gdzie jego miejsce?

0

@pluszek Ty to lepiej idź pluszaki przytulać, bo nie wiesz co piszesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?