8

2 francuskie drużyny w półfinale - France Football przywróci Złotą Piłkę, pewne info :D

3

Jeszcze Lipsk spuści łomot szejkom we wtorek i można żyć

3

LYOOOOON!!!!!!!! GooooOOOOl
Uznany!!


4

Ale rudy jest czerwony lol

5

Lyon goooooooooool!!!!!!
Tak jest!!

1

Lech i Lyon po awans! :)

2

@Triv44 Z tego co pamiętam, to Lech gra w Europie 27 sierpnia

2

@Comentateiro Tak, graba ziom :D

6

Satka gol, 1:0 dla Leszka

2

@Comentateiro mam godzinkę do Poznania, kibicuje Lechowi :)

5

Vamos Lech Poznań , fajny składzik!

2

FC Pośmiewisko Barcelona

3

Wszystkich wypier na zbity pysk.
Nie zasługują na bordowo granatowe barwy!!!

2

I Betis się na to zgodził XD
Barcelona jest największym pośmiewiskiem Ligi Mistrzów ostatnich lat!

1

FC Barcelona - największe pośmiewisko Ligi Mistrzów ostatniej dekady.
Wstyd, kompromitacja, 8:2 idę spać

3

Ja WIERZĘ! To so tylko 3 bramki straty. Messi szczeli hattrika i będzie dogrywka
Vamooos krowy Setiena!

1

Dawno się tak nie stresowałem

2

Goooooooooool LIPSK!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Obejrzałoby się taką Atalantę z Lipskiem w półfinale Ligi Mistrzów

1

Jak pierwsza połowa meczu?
Oglądam dopiero od drugiej.

1

@betonito Messi osmieszy Boatenga

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Top 10 filmów, które trzeba obejrzeć na Netflixie? Ktoś coś?

26

Walone $zejki z Kataru. Nienawidzę tego śmiesznego klubiku

1

Co tu się odVaraniło

2

Ale ten komentator się podnieca Brazolem

3

JEEEEEEST GOOOOOOOOOOOL
HAHAHAH

1

Ale słaby ten Brazol
222 mln za niego, me gusta

3

Ale pudło ciamajdy

2

Vamos Atalanta!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?