michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
2 francuskie drużyny w półfinale - France Football przywróci Złotą Piłkę, pewne info :D
3
Jeszcze Lipsk spuści łomot szejkom we wtorek i można żyć
3
LYOOOOON!!!!!!!! GooooOOOOl
Uznany!!
4
Ale rudy jest czerwony lol
5
Lyon goooooooooool!!!!!!
Tak jest!!
1
Lech i Lyon po awans! :)
2
@Triv44 Z tego co pamiętam, to Lech gra w Europie 27 sierpnia
2
@Comentateiro Tak, graba ziom :D
6
Satka gol, 1:0 dla Leszka
2
@Comentateiro mam godzinkę do Poznania, kibicuje Lechowi :)
5
Vamos Lech Poznań , fajny składzik!
2
FC Pośmiewisko Barcelona
3
Wszystkich wypier na zbity pysk.
Nie zasługują na bordowo granatowe barwy!!!
2
I Betis się na to zgodził XD
Barcelona jest największym pośmiewiskiem Ligi Mistrzów ostatnich lat!
1
FC Barcelona - największe pośmiewisko Ligi Mistrzów ostatniej dekady.
Wstyd, kompromitacja, 8:2 idę spać
3
Ja WIERZĘ! To so tylko 3 bramki straty. Messi szczeli hattrika i będzie dogrywka
Vamooos krowy Setiena!
1
Dawno się tak nie stresowałem
2
Goooooooooool LIPSK!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Obejrzałoby się taką Atalantę z Lipskiem w półfinale Ligi Mistrzów
1
Jak pierwsza połowa meczu?
Oglądam dopiero od drugiej.
1
@betonito Messi osmieszy Boatenga
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Top 10 filmów, które trzeba obejrzeć na Netflixie? Ktoś coś?
26
Walone $zejki z Kataru. Nienawidzę tego śmiesznego klubiku
1
Co tu się odVaraniło
2
Ale ten komentator się podnieca Brazolem
3
JEEEEEEST GOOOOOOOOOOOL
HAHAHAH
1
Ale słaby ten Brazol
222 mln za niego, me gusta
3
Ale pudło ciamajdy
2
Vamos Atalanta!