michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@BarcaInfo Poproszę o link, dobry człowieku
5
@KmN Liga mistrzów na Polsacie to dno. Czekam na powrót do c+
5
Lingard gol hahah, może wyściskać Schmeichela :D
4
Rudy KDB to jest Pan Piłkarz.
4
Auba co sieknął za bramę
3
@degor102 na Canal plus sport
3
I co tu wybrać, chyba jednak multiligę :P
Mam nadzieję, że w LM zagrają muły i czelsi.
Oby się utrzymał Watford bo lubię nimi grać w fifce :D
73
David Silva żegna się dzisiaj z Premier League. Hiszpan spędził 10 lat w barwach Manchesteru City.
W tym czasie rozegrał 433 mecze, zdobył 77 bramek i zanotował 140 asyst.
Legenda!
2
Cracovia gooool, Wdowiak!
Jest nas trzech- Arka Cracovia Lech!!!
1
Wielki GIGIO!!!!
2
@tobiasson92 Mateuszek klamczuszek, nos coraz dłuższy
2
@Kamilos84 Finał Pucharu Francji, teraz leci
3
Zasłużone czerwo.
https://mobile.twitter.com/jutin__/status/1286749292418543616
2
@DonMatteo901 i koniecznie Kuba Moder!
2
@otylla12 zwłaszcza w meczu Juve, żeby sobie Ronaldo strzelił brameczke :v
1
Cracovia panyyyyyyyyy!!!!
9
@LuisSalvano Znowu zaczynasz?
3
Jest nas trzech - Arka, Cracovia, Lech!
Vaamoos! :P
2
Woow brawo Cracovia! :o
7
@LuisSalvano tak, ale gdyby wrócił to chociaż twoje mokre sny się spełnią.
3
Mam nadzieję, że Neymar nigdy nie wróci do Barcelony.
3
Pewnie nikt już nie przegoni Juve w lidze, ale chociaż Ronaldo ma mecz mniej na dogonienie Lewego ;)
3
Czy to Trent czy Messi? Perfekcyjny strzał!
4
Pol Pogba broni lepiej niż De Gea xD
Rzut karny dla Młotów ;)
1
Real Madryt też straci punkty, przecież ten Setien to geniusz trenerski
2
13:01 - Setien nadal jest trenerem Barcelony
1
@AlexDark00 xD pewnie powalczymy w LM jak z Live czy Romą. W co ty wierzysz w tym sezonie, wczorajszy mecz pokazał ze jesteśmy dziadami
9
Zasłużony mistrz Hiszpanii, gratulacje dla Realu.
3
@kaamil1910 Pamiętasz jak skreślali Liverpool po 0:3? Albo Romę?
3
Serio ktoś się jeszcze łudzi, że zdobędziemy mistrzostwo?
Później będziecie rozczarowani jak ja po wyborach...