michalson2
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dąbrowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
c'mon c'mon blaugrana !!
0
ile doliczone ???
0
jezeli bedzie tak jak sunderland - arsenal ? :
0
Jezeli kazdy mecz tak ma wygladac bez Leo, to mamy duzy problem.
0
btw, lewy znowu strzela dla borussi a kuba asystuje
0
Bedziemy wystawieni na probe, jak Real bez Ronaldo kiedys.
0
Jeżeli kontuzja powazna, no to mamy duzy problem. Zostaniemy wystawieni na probe.
0
CO Z MESSIN KURNA ?!
0
Co z Messin ?!?!?!?!??!?
0
wieniu nie rozsmieszaj mnie, messi tez nie raz ma slabsze mecze.
0
Jak nie strzela, zobaczycie, zaraz zacznie sie nerowowka.
0
Co oni robią, chca w polu karnym 100 podan zrobic czy co?
0
VIVA BARCA!
0
Muszą strzelic jeszcze jedna, bo bedzie pod koniec wielka nerwowka. A wiemy ze gra sie nam nieuklada jak jest nerowo.
0
Jak nie strzela to boje sie ze bedzie tak jak z Arsenalem wczoraj.
0
Błąd, sry, Lewandowski na trzecią. :P
0
Btw. Lewandowski strzelil 2 gole Shalke i Borussia wygrala 1-3
0
Grać ostroznie, i madrze atakowac. Wtedy zdabedziemy Calderon
0
WOOOOOW JAKA ASYSTA !
0
Po prostu trzeba skończyć z kombinowaniem. Normalnie zakończyc te eksperymenty. Trzeba grać jak poltora roku temu. Podniesc sie i wygrywac dalej.
0
Mowicie że Villa nic nie pokazuje, to jego drugi mecz w barwach Barcy. Ja sie mu nie dziwię. Co z tego że zna nasz styl, przecież musi to ogarnąc.
0
jakim polsacie ? Podacie kanaŁ ?
0
jest na jakiejs stronie relacja live?
0
Patrząc na akcje Pedro, myślałem że to Messi :D Pedro wyrasta na świetnego gracza, chociaż już nim jest.
Vamos!
0
Ci którzy teraz piszą że Cesc nie ma jaj, że to idiota, że Arsenal i tak jest za burtą, że gówno zdobędzie to kompletni idioci. Dziwicie się Cescowi że zostaje ? Od dużo zawdzięcza dla tego klubu, Wenger to jego drugi ojciec. Jest KAPITANEM Arsenalu. Spróbujemy w przyszłym roku..
0
Messi juz czaruje, zapowiada się ciekawy sezon.
0
to jest już chore.
0
Wenger to nie chu.. Co byś zrobił na jego miejscu ? Przecież to KAPITAN Arsenalu, od niego zaczynają ustalac skład. Ma 23 lata i już jest zarąbisty. Nie dziwię się Wengerowi że chce go zatrzymac za wszelką cenę. Bo kto by kierował grą arsenalu jak nie Cesc.
0
Messi na prawym ataku, Robinho na lewym, a jak dobrze się spisze Henry na MŚ to pójdzie na szpice i pokaże swoje prawdziwe umiejętności.
0
o ta