0

c'mon c'mon blaugrana !!

0

ile doliczone ???

0

jezeli bedzie tak jak sunderland - arsenal ? :

0

Jezeli kazdy mecz tak ma wygladac bez Leo, to mamy duzy problem.

0

btw, lewy znowu strzela dla borussi a kuba asystuje

0

Bedziemy wystawieni na probe, jak Real bez Ronaldo kiedys.

0

Jeżeli kontuzja powazna, no to mamy duzy problem. Zostaniemy wystawieni na probe.

0

CO Z MESSIN KURNA ?!

0

Co z Messin ?!?!?!?!??!?

0

wieniu nie rozsmieszaj mnie, messi tez nie raz ma slabsze mecze.

0

Jak nie strzela, zobaczycie, zaraz zacznie sie nerowowka.

0

Co oni robią, chca w polu karnym 100 podan zrobic czy co?

0

VIVA BARCA!

0

Muszą strzelic jeszcze jedna, bo bedzie pod koniec wielka nerwowka. A wiemy ze gra sie nam nieuklada jak jest nerowo.

0

Jak nie strzela to boje sie ze bedzie tak jak z Arsenalem wczoraj.

0

Błąd, sry, Lewandowski na trzecią. :P

0

Btw. Lewandowski strzelil 2 gole Shalke i Borussia wygrala 1-3

0

Grać ostroznie, i madrze atakowac. Wtedy zdabedziemy Calderon

0

WOOOOOW JAKA ASYSTA !

0

Po prostu trzeba skończyć z kombinowaniem. Normalnie zakończyc te eksperymenty. Trzeba grać jak poltora roku temu. Podniesc sie i wygrywac dalej.

0

Mowicie że Villa nic nie pokazuje, to jego drugi mecz w barwach Barcy. Ja sie mu nie dziwię. Co z tego że zna nasz styl, przecież musi to ogarnąc.

0

jakim polsacie ? Podacie kanaŁ ?

0

jest na jakiejs stronie relacja live?

0

Patrząc na akcje Pedro, myślałem że to Messi :D Pedro wyrasta na świetnego gracza, chociaż już nim jest.

Vamos!

0

Ci którzy teraz piszą że Cesc nie ma jaj, że to idiota, że Arsenal i tak jest za burtą, że gówno zdobędzie to kompletni idioci. Dziwicie się Cescowi że zostaje ? Od dużo zawdzięcza dla tego klubu, Wenger to jego drugi ojciec. Jest KAPITANEM Arsenalu. Spróbujemy w przyszłym roku..

0

Messi juz czaruje, zapowiada się ciekawy sezon.

0

to jest już chore.

0

Wenger to nie chu.. Co byś zrobił na jego miejscu ? Przecież to KAPITAN Arsenalu, od niego zaczynają ustalac skład. Ma 23 lata i już jest zarąbisty. Nie dziwię się Wengerowi że chce go zatrzymac za wszelką cenę. Bo kto by kierował grą arsenalu jak nie Cesc.

0

Messi na prawym ataku, Robinho na lewym, a jak dobrze się spisze Henry na MŚ to pójdzie na szpice i pokaże swoje prawdziwe umiejętności.

0

o ta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?