0

Przestańcie pieprzyć i kłócić się z innymi "fanami" swoich klobów.

Jeszcze jest liga na osłodę, trzeba czekać na następne mecze.

0

My też dziękujemy :)

0

Mogą być, nawet mi się podobają. :D

0

banowac tego greggochealsea

0

Widać było ewidentny bład sędziego. Prawda to Inter miał cud. Co do meczu to widać było że nie ma pomysłu na grę. Widać było brak Iniesty. Naprawdę włoska piłka jest chyba najbardziej irytującą piłką. Teraz skupmy się na lidze, trzeba utrzymać do końca prowadzenie w lidze. Zgadzam się z innymi, Ibra to lekki niewypał. Raz zagrza świetne, na drugi raz fatalnie. Gratulacje dla Barcy, starała się.

0

Geniusz...

0

Co ? Pique i tak by pauzował za żółte kartki. Szkoda tylko że Ibry nie będzie. Stawiam że w ataku będzie Pedro, Messi, Bojan. Pomoc, Xavi, Iniesta, Toure lub Sergio. Obrona, Alves, Marquez, Milito, Abidal.

Propo meczu, nie będzie łatwo, Arsenal nie jest taki słaby, co prawda przyjedzie w osłabieniu, ale trzeba będzie stosować mocny presiong w środku pola, żeby Arsenal nie przedarł się do obrony, bo mamy braki. Szkoda że jestem fanem Barcy i Arsenal ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?