2

Messi pobił dziś Messiego Messiego xD

1

nie mogę patrzeć na sędziowanie w tej lidze...

0

Bo Messi jest od tego, chciał wziąć odpowiedzialność i wziął, ale w tym sezonie oddał jednego Neymarowi i też nie było bramy

0

Znowu Iniesta....

0

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, że coś jest jednak nie tak, porażka identyczna jak w San Sebastian (głupia bramka na początku, potem brak pomysłu, możliwość objęcia pozycji lidera), więc coś jest nie tak, może kwestia psychiki, że nie mamy jeszcze tej "mentalności zwycięzcy", ale miejmy nadzieję, że wszystko wróci na odpowiednie tory :)

0

Copa America też jest prestiżowe, i tego też Messi jeszcze nie wygrał, więc myślę, że będzie głodny sukcesu i "rywalizacji" z Neymarem

17

Akurat w tym meczu Pedro pokazał się z dobrej strony

0

moim zdaniem ta Barca, którą oglądaliśmy z Levante, Bilbao, Elche to Barca najlepsza od sezonu 10/11

0

Co do Chorwata to muszę się zgodzić, cały czas na niego liczę, a już w Sevilli zwracał uwagę :)

0

Jeśli Mathieu na obronie, to Maszcze do pomocy. I mam nadzieję, nie przejedzie się na Xavim :|

0

Niestety, nasz "Gburek" nie jest darzony ani miłością ani obiektywizmem, przykre.

0

ale w Barcy nigdy nie grał jak "najbardziej kreatywny pomocnik świata", więc czemu płakać? już w Rafinhii pokładać można większe nadzieje, jeśli tylko mu nie odbije

0

tak, cały artykuł to prawda, ale ja zawsze będę od takich zawodników oczekiwał tego, że wykorzystają sytuacje 100 %,bo takie nasz Pistolero miał, a nie potrafił wykorzystać, więc nie ma co dziwić się lamentom i płaczom...

0

Oczekuje się przede wszystkim skuteczności, w meczu z deportivo miał przynajmniej jedną setkę, taką, że jakby nie strzeli tego przysłowiowy Wawrzyniak to byłby śmiech. Nie będzie strzelał 50 bramek w sezonie, ale 80mln i status najlepszego strzelca BPL muszą o czymś świadczyć.

0

ale w ważnej fazie sezonu dochodzą mecze, często z silnymi rywalami, co za tym idzie, zmęczenie

0

Styczeń napawa wielkim optymizmem, i z nadzieją patrzę w przyszłość, w takiej formie nawet potrójna korona jest w zasięgu

0

ja osobiście mam nadzieję, że Xavi z Atleti nie zagra. Moim zdaniem środek pola powiniem być bardziej intensywny.

0

ostatnimi czasy nasz złoty środek z ery Guardioli gra straszny szrot, to co wyprawiał Xavi w meczu z RSSS wołało o pomstę do nieba... propsy dla Rakiticia za mecz z Deportivo swoją drogą :)

0

zgadzam się:) Busi jednak wyróżniał się głównie błędami, ode mnie wielki plus dla Rakiticia, asysta przy bramce Messiego, plus podanie do Suareza, którego nie potrafił wykorzystać.

0

1

strzał w kolano ten skład, nie wróżę tu zwycięstwa :( mam nadzieję że się mylę

0

Sanchez u nas nie był maszynką do zdobywania bramek, a Fabregas nie grał u ans tak jak gra w Chelsea nigdy, i nawet gdyby zostali, czy na prawdę wierzycie, że graliby tak jak w Anglii? a to, że Xavi to fatalny szrot a Suarez na razie słabiutko to inna sprawa. A Suarez odpali, bo nie ma innego wyjścia.

0

zgodzę się, że Tata był najlepszym wyborem od czasów Guardioli, za Vilanovy podobało mi się to mniej, ale z tego co pamiętam, Martino od razu był zatrudniany na rok, ze względu na tragedię Tito.

0

moim zdaniem Sociedad wcale nie wspiął się na żadne wyżyny, Barca nie miała ochoty wygrać meczu :)

1

jedyna szansa na "uratowanie" sezonu to nowa miotła

0

śmiech co robi ten Enrique, wyebać go bo szukają tego Guardioli drugiego na siłę...jakiegoś na prawdę ciekawego trenera zatrudnić, może będzie potrafił coś zrobić z tą drużyną

0

Messi znowu 2 bramy prawą nogą. Wynik bardzo cieszy, i poprawa statystyk przez Pedro

0

bayer grał z monaco w grupie więc nie mogą na siebie trafić :)

0

Alexis nigdy nie grałby u nas jak teraz w Arsenalu, tak samo cesc, za takie pieniądze jakie wyłożyli na nich Londyńczycy, moim zdaniem decyzja mogła być tylko jedna. Bądźmy poważni, w porównaniu do teraz to u nas grali na 50%

0

Zazdroszczę optymizmu...ja z optymizmem patrzyłem na ekipę Tito i Martino, teraz nie potrafię...Tito zdobył mistrza, nie wiadomo ile punktów, niby wszystko ładnie, ale ja nie mogłem patrzeć na grę Barcy. Teraz raz się ogląda takie mecze jak z PSG(moim zdaniem 2 najlepsze mecze, pod względem gry), a potem przychodzi babol...jedyne co cieszy u LE to to, że zespół potrafi odrabiać straty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?