0

czo ta Barca... czemu Ci nasi zawodnicy tak się kładą? nie mówię o symulkach, tylko co raz któryś leży

0

nie mogę tego cymbała komentatora z tvp...normalnie szlag mnie trafia, Mtahieu w Barcy i Mathieu w PSG...

2

Po 1 połowie napisałem parę słów, napiszę i po drugiej. W 1 połowie dno, i to bardzo głębokie, trudniejszy rywal, 2-0 do przerwy i możemy pogwizdać :) Za to druga połowa...Marzenie, taką Barcę można oglądać zawsze. Busi i Xavi to piłkarski szrot, i o ile Xaviemu można wybaczyć za całokształt to Busi tylko się pogrąża. Rakiticiowi wydaje mi się trzeba dać odpowiednie zadania na boisku, bo dziś moim zdaniem gubił się, Xavi raz zostawał z Busquetsem z tyłu, raz próbował podchodzić w stylu Iniesty. Pedro rozegrał fantastyczne zawody, w porównaniu do reszty sezonu to kosmiczna różnica. Przerzut Alby to niemal chirurgiczna precyzja. A na deser Messi, po raz kolejny pokazuje, że na pozór bez zaangażowania czy pasji wynosi futbol w swoim wykonaniu na coraz wyższe poziomy.
Mały dodatek, Bardzo ładne wejście Mathiue po którymś wybiciu i potencjalnej kontrze chwilę po zameldowaniu się na boisku.

1

wybaczcie, ale chuj mnie strzela jak ich oglądam... Busqets i Xavi to szrot jakich mało, Rakiticiowi trzeba chyba dać jakieś konkretne zadania, bo się gubi, zero walki o piłkę przy rożnych czy wrzutkach, Messi chce ale mu nie wychodzi, ogląda się to gorzej niż Ekstraklasę. Żal patrzeć jak Wielka drużyna staje się średniakiem, mocnym to mocnym ale średniakiem, nie wyobrażam sobie teraz jak mają grać z PSG, Realem czy kimś w LM. Akurat jak to pisałem, Messi trafił bramę, choć tyle dobrze...

0

te nominacje do 11 roku trochę śmieszne. Z naszej ekipy moim zdaniem tylko masche i Neymar lub Messi mogą liczyć na znalezienie się tam.

1

Dziwnie się to czyta...nie wydaje mi się żeby gość po 10 latach gry w Barcy narzekał na brak kasy, szczególnie przy takiej ilości trofeów (za które premie są niemałe). Chciał odejść to jego sprawa, w Barcy wygrał wszystko, więc co szkodzi mu próbować w Monaco, MU czy gdzie sobie chce. Z Ibry też była "beka" jak poszedł do PSG, a teraz PSG ogrywa Barcelonę, a Ibra wymieniany jest na tej samej półce piłkarzy co Neymar, Suarez czy Iniesta z poprzednich sezonów

1

wiadomo, nie zawsze wyjdzie, i nie mówię o konkretnie takim zagraniu, bo wracanie z rożnego piłką do połowy boiska mija się z celem

0

a dla mnie nikt nie powinien za ten mecz dostać "zielonego", gra była taka sobie, a nie chcę nikogo uraźić, ale Messi nie zagrał wcale wyjątkowego spotkania, bardzo ale to bardzo mało aktywny w pressingu, wręcz pasywny, ale jednak instynkt i talent robią swoje. Druga sprawa stałe fragmenty, przy rożnych rozgrywanych na krótko co najmniej kilka razy piłka wracała na linię środkową, zero jakiś prób zaskoczenie rywala, jak na początku sezonu Rakitić do Alvesa na 16 metr, nie wiem czy ktoś pamięta. Trzecia sprawa, kontry, nie potrafimy ich stworzyć, i Xavi i Rakitić i Busi każdą piłkę, którą mogli próbować wypuszczać w bój czy to bocznych obrońców czy napastników zwalniali, przynajmniej moja ocena tego jest taka. Czwarta sprawa, brak polotu, zwycięstwo cieszy, ale na prawdę gdy ogląda się ich w tv wyglądają bardzo topornie.

1

Powiedzcie mi czemu, ale to czemu mamy takiego pecha do transferów? Gracze u nas średni w innych klubach robią taką robotę, że aż się ręce składają do oklasków (Alexis, Cesc, Ibra, Etoo wcześniej i dalej można wymieniać)? Nie winię nikogo, bo za taką grę to i ja bym Fabsa opchnął za 35 baniek, norma. A kiedy wydaje się że to my ściągamy gwiazdę, transfer jest co najmniej niesatysfakcjonujący (wspomniany Cesc, Neymar, który nie potrafi zachwycić i pociągnąć drużyny, Vermalen, który nie gra wcale itp). A co do wyników, to niestety prosta sprawa, na ten dzień i ten moment jesteśmy za słabi żeby wygrywać Trofea, walczyć możemy, ale jeśli się uda, to będzie musiał zdarzyć się cud. Jedyny mecz, który się dało oglądać Barcy w tym sezonie, to moim zdaniem, co prawda przegrany, mecz z PSG, fajnie się ich oglądało jak po stracie bramki zaczynali gonić wynik z takim zaangażowaniem :)

0

Mathieu zagrał przyzwoicie, w obronie daje, przynajmniej dla mnie, większą dawkę spokoju od alby. Środek to jest tragedia u nas... Suarez musiał zagrać, choćby dla efektu psychologicznego, pokazania, że mamy silną jedenastkę

0

Fabs w Czelsi też wymiata, ale obaj nie potrafili dawać Barcy 100% swoich możliwości :)

4

Jeden z przyjemniejszych dla oka meczy Barcy, mimo porażki, pierwszą połowę oglądałem jak porządny film akcji. Ter Stegen bardzo niepewnie, nie miał okazji się wykazać. ŁAWKA...na moje oko dziś Xavi nie wniósł nic ciekawego, i raczej zostawiłbym Rakiticia na boisku. Faktycznie ciekawy koncept z grą 3 obrońcami :)

0

Co do meczu, to Messi zagrał na prawdę super, fajnie się patrzy na tę jego facjatę jak się cieszy po ograniu obrony:)
Widzieliście 3 bramkę dla MC w meczu z Liverpoolem?czegoś takiego brakuje u nas czasem bramkarz-stoper-boczny obrońca-napastnik

0

Ibra to nie była pomyłka, spójrz na jego statystyki z tego jednego sezonu. Błąd, że nie pokazano mu miejsca w szeregu od razu :)

0

moim zdaniem jeśli Kroosa można wyciągnąć za 25 baniek to brać i całować w stopy. Roberto, dalej moim zdaniem jest cienki tak jak cuenca czy Tello, na kilka meczy przydatny, może nawet kluczowy ale nic poza tym, a Kroos może u nas pograć na wysokim poziomie nawet dekadę, więc wszystko gra i buczy :)

2

XAVI to żywa legenda, fakt, jednak trzeba pamiętać, że zespół musi przejść głębokie zmiany, tak jak odszedł Ronnie, Deco, Eto'o i wielu innych, kiedyś(niestety) z każdym trzeba się pożegnać. Łezkę uronię, ale wielkiego lamentu nie będzie. :)

0

ktoś mi kiedyś powiedział, że nie można chwalić bramkarza za to, że w meczu puszcza 3 bramki.VV zagrał to co powinien, wybronił to co miał wybronić, zagrał dobrze, jednak to Messi z Iniestą podnieśli drużynę z kolan, akcja meczu gdy Pique wybija z linii, gdyby nie to, byłby szybki koniec.

0

Teraz to każdy pierwszy do wjazdu na Pepa...Ale jak zdobywaliśmy 3 tytuły pod rząd, 2 razy LM w 3 lata to każdy wychwalał go pod niebiosa, co do Yayi toure to z tego co pamiętam, wypowiadał się sam, że chce odejść i spróbować szczęścia gdzie indziej :)

0

Czy jego wina czy nie to nie mój interes, ale miałem okazję sędziować mecze w A klasie (jako liniowy) i wiem, że za wszelkie błędy ponosi winę główny arbiter, tak jak szef w pracy czy majster w robocie :)

0

Ibra nie grał dobrze, ale wywiązał się z przynajmniej jednego aspektu którego od niego wymagano, skuteczności.
Wydaje mi się, że autorowi nie chodziło o to, że Villa jest słaba, taki czy nie taki. Wg mnie wiele tych zdań, które przeczytałem znajdują odzwierciedlenie w praktyce, Villa nigdy nie mógł wpasować się do tego czego od niego oczekiwano, i po 1 sezonie rzeczywiście raził nieskutecznością.

0

W odp. na post TedeFCB
Zatrudnienie Tito było wielką niewiadomą, od razu twierdziłem że bd musiał coś zmienić, a nie tylko "ulepszyć". Niestety, potrzebujemy jakiejś nowej jakości, człowieka, który nie ma tego tak już sławnego DNA Barcy, ale kogoś z zewnątrz, który będzie potrafił naszych Mistrzów czegoś "nauczyć".Początkiem końca ery tiki-taki był, moim zdaniem, mecz z Chelsea w poprzednim sezonie, denerwował mnie brak reakcji Trenerów na to co było tam widać jak na dłoni. A notoryczne pomijanie w składzie Songa czy Masche było często dla mnie czymś niezrozumiałym.Mam nadzieję że i Tito i inni w "górze" zobaczą co się dzieje, i, że trzeba pomyśleć nad jakimś innym planem w zdobywaniu bramek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?