Heh, a jak w poprzednim sezonie pisalem ze Guardiola jest kiepskim trenerem i sukcesy zawdziecza tylko dlatego, ze druzyna jest mocna to mnie wszyscy wysmiali :D
Teraz widze, ze coraz wiecej takich opinii sie pojawia... ludzie w koncu przejrzeli na oczy, ze Guardiola jest kiepskim trenerem.
rogo123, chodzi tutaj o to, ze po prostu barca nie potrafila sie normalnie zachowac, zobacz na arsenal ktory przegral z barca, zobacz na manchester ktory odpadl z bayernem, widziales tam takie chore sytuacje? bo ja nie!
Barcelona wczoraj pokazala swoje drugie oblicze ktore malo kto widzial, szkoda tylko ze fani nie potrafia tego przyjac do wiadomosci i szukaja dziury w calym. Prawda taka ze barca przegrala i odpadla w fatalnym stylu, nie chodzi mi tutaj o poziom meczu tylko o zachowanie zawodnikow, kibicow i innych osob odpowiedzialnych za obsluge.
macieq_ - przejrzyj na oczy lamusie :) wstyd patrzec na takich pilkarzy, jedno wielkie zero - za takie akcje powinny byc kary jak za brutalne faule - pauza pare kolejek zeby sie nauczyly cioty ze to pilka nozna a nie telewizja.
Komentarze
0
Heh, a jak w poprzednim sezonie pisalem ze Guardiola jest kiepskim trenerem i sukcesy zawdziecza tylko dlatego, ze druzyna jest mocna to mnie wszyscy wysmiali :D
Teraz widze, ze coraz wiecej takich opinii sie pojawia... ludzie w koncu przejrzeli na oczy, ze Guardiola jest kiepskim trenerem.
0
rogo123, chodzi tutaj o to, ze po prostu barca nie potrafila sie normalnie zachowac, zobacz na arsenal ktory przegral z barca, zobacz na manchester ktory odpadl z bayernem, widziales tam takie chore sytuacje? bo ja nie!
Barcelona wczoraj pokazala swoje drugie oblicze ktore malo kto widzial, szkoda tylko ze fani nie potrafia tego przyjac do wiadomosci i szukaja dziury w calym. Prawda taka ze barca przegrala i odpadla w fatalnym stylu, nie chodzi mi tutaj o poziom meczu tylko o zachowanie zawodnikow, kibicow i innych osob odpowiedzialnych za obsluge.
0
No nie moge sie powstrzymac od smiechu czytajac tytul tego newsa - zlitujcie sie i to zmiencie :D przeciez to wola o pomste :D
tytul powinien brzmiec barca odpada w zupelnie bez honoru :P
ale propagande tu siejecie, prawie jak sekta - niedlugo niektorzy kules beda twierdzic ze biale jest czarne a czarne biale bo takie bzdety piszecie :D
0
hehe, wybacz nie moglem sie powstrzymac :P
0
A to messi gral wczoraj? aha fakt mial jeden strzal :-)
0
Ludzie, nie rozsmieszajcie mnie... zniose wszystko ale teksty ze Guardiola to najlepszy trener na swiecie to juz po prostu jakies zarty.
Ciesze, sie z wynikow ale badzmy szczerzy, do najwiekszych trenerow to mu jeszcze brakuje.
0
edit do posta nizej - niechcacy wcisnal mi sie przecinek i dziwne zdanie wyszlo :D
0
macieq_ - przejrzyj na oczy lamusie :) wstyd patrzec na takich pilkarzy, jedno wielkie zero - za takie akcje powinny byc kary jak za brutalne faule - pauza pare kolejek zeby sie nauczyly cioty ze to pilka nozna a nie telewizja.
0
hahaha zaraz padne jak czytam te tytuly - odpada z honorem :D
Pokazali to wlasnie techniczni wlaczajac zraszacze, Boze to byl wstyd na cala europe zeby w taki tandetny i uwlaczajacy sposob sie zachowac
Barcelona przezwyczajona do wygrywania niestety przegrywac nie potrafi i pokazala to wczoraj.
0
http://i39.tinypic.com/2wfqtrd.gif wstyd patrzec na takich pseudopilkarzy - pieprzone lamusy