michcio22
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocek
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Heh, a jak w poprzednim sezonie pisalem ze Guardiola jest kiepskim trenerem i sukcesy zawdziecza tylko dlatego, ze druzyna jest mocna to mnie wszyscy wysmiali :D
Teraz widze, ze coraz wiecej takich opinii sie pojawia... ludzie w koncu przejrzeli na oczy, ze Guardiola jest kiepskim trenerem.
0
rogo123, chodzi tutaj o to, ze po prostu barca nie potrafila sie normalnie zachowac, zobacz na arsenal ktory przegral z barca, zobacz na manchester ktory odpadl z bayernem, widziales tam takie chore sytuacje? bo ja nie!
Barcelona wczoraj pokazala swoje drugie oblicze ktore malo kto widzial, szkoda tylko ze fani nie potrafia tego przyjac do wiadomosci i szukaja dziury w calym. Prawda taka ze barca przegrala i odpadla w fatalnym stylu, nie chodzi mi tutaj o poziom meczu tylko o zachowanie zawodnikow, kibicow i innych osob odpowiedzialnych za obsluge.
0
No nie moge sie powstrzymac od smiechu czytajac tytul tego newsa - zlitujcie sie i to zmiencie :D przeciez to wola o pomste :D
tytul powinien brzmiec barca odpada w zupelnie bez honoru :P
ale propagande tu siejecie, prawie jak sekta - niedlugo niektorzy kules beda twierdzic ze biale jest czarne a czarne biale bo takie bzdety piszecie :D
0
hehe, wybacz nie moglem sie powstrzymac :P
0
A to messi gral wczoraj? aha fakt mial jeden strzal :-)
0
hahaha zaraz padne jak czytam te tytuly - odpada z honorem :D
Pokazali to wlasnie techniczni wlaczajac zraszacze, Boze to byl wstyd na cala europe zeby w taki tandetny i uwlaczajacy sposob sie zachowac
Barcelona przezwyczajona do wygrywania niestety przegrywac nie potrafi i pokazala to wczoraj.
0
macieq_ - przejrzyj na oczy lamusie :) wstyd patrzec na takich pilkarzy, jedno wielkie zero - za takie akcje powinny byc kary jak za brutalne faule - pauza pare kolejek zeby sie nauczyly cioty ze to pilka nozna a nie telewizja.
0
http://i39.tinypic.com/2wfqtrd.gif wstyd patrzec na takich pseudopilkarzy - pieprzone lamusy
0
Mam pytanie, duzo jest tu jeszcze osob uwazajacych Guardiole za najlepszego trenera?
Smiech na sali i nie mowie tutaj tylko o dzisiejszym meczu. Ale ogolnie.
Zrozumcie ze gosciu dostal obecnie najrowniej grajacy zespol i tyle, a caly jego majstersztyk wychodzi w trudnych meczach taki jak ten dzisiaj.
Jest sredniakiem trenerskim i tyle.
0
Panowie troche pokory, Inter zagral swietne zawody, powiem wiecej, wynik 3;1 powinien cieszyc, bo gdyby Inter mial lepsza skutecznosc to moglo sie skonczyc 4/5:1 a wtedy byloby po meczu.
Ciekawy rewanz bedzie, obstawiam 1:1.
0
Ludzie, prawda jest taka, ze prawdopodobnie gdyby Kasperczak objal barce to by wygrali w tamtym roku wszystko. Niech Guardiola wykaze sie w innym klubie to mozemy pogadac. Objal klub ktory dysponuje obecnie najlepszym skladem, jego rola nie jest az tak wazna przy tak grajacym zespole. On ich jedynie naprowadza. To samo zrobilby: Wenger, Ferguson, Murinho, Van Gaal - to sa trenerzy lepsi od Guardioli i to o klase.
Zejdzcie troche na ziemie.
0
edit do posta nizej - niechcacy wcisnal mi sie przecinek i dziwne zdanie wyszlo :D
0
Ludzie, nie rozsmieszajcie mnie... zniose wszystko ale teksty ze Guardiola to najlepszy trener na swiecie to juz po prostu jakies zarty.
Ciesze, sie z wynikow ale badzmy szczerzy, do najwiekszych trenerow to mu jeszcze brakuje.
0
Dobrze, ze gra u nas ten samolub messi bo inaczej cienkooo.
0
@sphinx; naleze do osob trzezwo myslacych i OBIEKTYWNIE patrzacych na zespol, a nie zaslepionych tak jak Ty.
0
Na obrone Zlatana moge powiedziec, ze w Fifie 10 jest jedynym ktory strzela bramki :D Bo Messi to padaka, pomimo lepszych statsow :D
:P
0
Panowie, rozumiem ze moze tym komentarzem przysporze sobie wrogow, ale juz mam troche dosc ogladania 'takiej' barcelony.
Szczerze mowiac, z taka gra nie wroze nam ani wygrania ligi, a tymbardziej LM. Szczerze? Gdyby nie Messi to ostatnie kilka meczy skonczylo by sie porazka lub MAX remisem. I nie piszczie mi tutaj, ze tak nie jest bo oczy mam i widze co sie dzieje. Prawda jest taka, ze jesli trafimy na zespol ktorego trener dobrze ustawi taktycznie + ogarnieta obrona i wylacza z gry Messiego to jestesmy w DUPIE. Nie mowie juz tutaj o jakiejs kontuzji czy pauzowaniu bo wtedy rownie dobrze mozemy oddac mecz bo szkoda czasu i marnowania sil na gre bez Messiego.
Panowie Messi jest teraz drugim Ronaldinho ktory ratowal nam dupe w wiekszosci meczow i wygrywal w pojedynke. Tylko pytanie ile to moze trwac? Ronaldinio jak skonczyl wszyscy widza. Pytanie czy po Messim przyjdzie kolejny taki zawodnik, szczerze to watpie.
Niestety ale z pokora trzeba bedzie przyjac w tym sezonie porazke w LM i PD - nie powinnismy miec do nikogo pretensji, jako TEAM gramy slabiej niz kilka zespolow, a Messi wiecznie nam zwyciestw zapewniac nie bedzie. Podejrzewam ze z Arsenalem mozemy dostac sroga lekcje.
Pozdro.