7 marca 2016, 14:51
3
22 lutego 2016, 17:24
0
jako ciekawostkę dodam, że Arsenal przez ostatnie 3 lata zawsze odpadał w 1/8 finału po przegraniu z kretesem pierwszego meczu ;)
21 lutego 2016, 19:21
34
chyba każdy pamięta, że poziom sędziowania w finale LM był niezły ;) pozostaje cieszyć się takiego wyboru
19 lutego 2016, 21:13
23
Z całym szacunkiem do Neymara, ale w jego obecnym wieku (24 lata) to Messi odbierał już trzecią złotą piłkę (2009, 2010 i 2011).
9 lutego 2015, 22:35
6
chyba nawet nie ma co się zniżać do poziomu tego komentarza, szanujmy się ;) w końcu to nie my mamy faszystowską przeszłość
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
3
0
jako ciekawostkę dodam, że Arsenal przez ostatnie 3 lata zawsze odpadał w 1/8 finału po przegraniu z kretesem pierwszego meczu ;)
34
chyba każdy pamięta, że poziom sędziowania w finale LM był niezły ;) pozostaje cieszyć się takiego wyboru
23
Z całym szacunkiem do Neymara, ale w jego obecnym wieku (24 lata) to Messi odbierał już trzecią złotą piłkę (2009, 2010 i 2011).
6
chyba nawet nie ma co się zniżać do poziomu tego komentarza, szanujmy się ;) w końcu to nie my mamy faszystowską przeszłość
34
chyba każdy pamięta, że poziom sędziowania w finale LM był niezły ;) pozostaje cieszyć się takiego wyboru
23
Z całym szacunkiem do Neymara, ale w jego obecnym wieku (24 lata) to Messi odbierał już trzecią złotą piłkę (2009, 2010 i 2011).
6
chyba nawet nie ma co się zniżać do poziomu tego komentarza, szanujmy się ;) w końcu to nie my mamy faszystowską przeszłość
3
0
jako ciekawostkę dodam, że Arsenal przez ostatnie 3 lata zawsze odpadał w 1/8 finału po przegraniu z kretesem pierwszego meczu ;)