3

Komentarz usunięty

0

jako ciekawostkę dodam, że Arsenal przez ostatnie 3 lata zawsze odpadał w 1/8 finału po przegraniu z kretesem pierwszego meczu ;)

34

chyba każdy pamięta, że poziom sędziowania w finale LM był niezły ;) pozostaje cieszyć się takiego wyboru

23

Z całym szacunkiem do Neymara, ale w jego obecnym wieku (24 lata) to Messi odbierał już trzecią złotą piłkę (2009, 2010 i 2011).

6

chyba nawet nie ma co się zniżać do poziomu tego komentarza, szanujmy się ;) w końcu to nie my mamy faszystowską przeszłość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?