1

@Sccaner
za pare miesiecy tak w zasadzie
Problem w tym, ze jest podatny na kontuzje, wiec by byl druga szklanka razem z Olmo

0

@clyde
O co chodzi?

1

@lajcior
ja nie, ale rozumiem ze ktos moze lubic sernik bez rodzynkow

0

Kupie jakas sensowna szczoteczke soniczna za 300-350 zł?

2

@kryhaa
Mi nie. Zupełnie nie xd. Moze kiedys sie przekonam, ale dla mnie to ma jakiś taki nerdowsko boomerski klimat na dziś

0

@ProMILs
Jestem Polakiem 17 pro max

0

@Vegeta88
nie ma do czego wracać

0

@lithotripter
nie moj humor po prostu. Nie jestem jakis bardzo mlody ale to raczej humor dla Milenialsow

1

@Safrani
na jedno ani drugie mnie nie stac

8

Nie wiem czy sie komus naraże, ale nigdy nie smieszyły mnie produkcje Walaszka włacznie z Braćmi Figo Fagot. Ponadto zawsze bardzo mnie cringowały te bajeczki.

1

@LukaszFan
ten tez dobry

0

jaki jest wasz ulubiony argument fanow Ronaldo kiedy mowia dlaczego Ronaldo jest lepszy od Messiego?
Moj to ten, ze gral 5 lat jako pomocnik

2

@LeszekFCB
bardzo ladnie gratulacje

2

@LukaszFan
no tak, ale mysle ze to normalne sla jego wieku

1

Pamietam, ze Militao w parze z Varanem wygladal tragicznie, ale z Ramosem juz dobrze. To samo sie dzieje u Cubarsiego. Bez swojego mentora ciezko mu jest. Pozostaje nadzieja, ze pojdzie droga Brazylijczyka z Madrytu, ktoru jest bardzo dobrym stoperem

0

Mbappe opeocz tej demonicznej szybkosci to malo ma jakichs szczególnych umiejętności na takim elitarnym poziomie. No moze te karne strzela, ale tam jego kazdy gol to kontra.
Dobra dobrze bije karne to przyznam

1

Sneijder: Jestem dosyć pewny, że Mbappé wygra Złotą Piłkę za ten sezon

Ja jestem jeszcze bardziej pewny, ze nie wygra

0

@FCB24
Poza tym dodam. Malo wiesz o pilce skoro tego nie widzisz

0

@FCB24
Widzisz z takim rywalem na takim poziomie takich rozwiazan sie nie sprawdza. Ja bym widzial Kounde na PO erica z Christensenem w srodku i LO Balde ew Martin ż Cheistensenem. Jednak tutaj mielismy jeszcze problemy w pomocy wiec innczej sie nie dalo

0

@FCB24
kog bys widzial wczoraj na jego miejscu?

0

@DragonxNF
prosze nie udawac

0

@Gaucho
na przykład

0

Od tego meczu z Atletico mysle, ze mozemy obrac wlasciwy kurs. Wczoraj fizycznie wygladalismy zajebiscie i mecz powinnismy zamknac sporo wczesniej. Widac znów ta iskre. Brakuje nam jeszcze jednej komory naszego serca w postaci Gaviego i lecimy po swoje.

0

@Eto'o9 R10
To sa calkiem Realne scenariusze, ale musialaby nastapic jakas sprzedaz

4

@JanuszKorwinMikke
No tu teraz ladnie jokera wyciągnąłeś. Pelna zgoda. Martin to jest inteligentny typ i wie co ma do poprawy.

2

Dobry mecz Daniego dzisiaj

1

Lewy Disasterclass

0

na takie przestrzenie wolne to Ferran to mus

0

@taxky
by tanczyl w klipach u bad bunnego

1

@tbas
prawda, ale jest to swojego rodzaju ewenement od meczu z PSG wlasnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?