0

@directedbyfcb
no my jestesmy polfinalista LM i rowniez wiceliderem

0

@lajcior
w roku faworka co najwyzej.
Sa w dobrej formie, ale trzeba ich brac raczej jako ciekawostke niz faktycznego pretendenta do czegokolwiek. Nie wyobrazam sobie zespolu z takimi leszczami w skladzie jak Neto, Sanchez, Garnacho, Chalobah Malo Gusto, Fofana czy inne wynalazki ktore pominalem. Maja co prawda Palmera czy Caicedo ale reszta to taka srednia polka

1

@Beztroskii
nie no jak dostalismy czerwo to emocje mi minely. Wiedzialem ze juz jest po meczu. Chelsea to nie United czy Osasuna, ze mozna wygrac z nimi w 10. Bardzo bym chcial im sie zrewanzowac jak najszybciej

0

@kejdzi
Jak sklad za miliard tak wyglada to smiesznie

0

Dalej nie moge przelknac porażki z Chelea. Czuje sie podobnie kiedy dostalismy w trabe od Frankfurtu w LE. Zrozumialem porazke z PSG z Realem zrozumialbym z Bayernem, ale Chelsea to nie jest zespol z absolutnego topu i wydaje sie ze wracamytam gdzie bylismy jeszcze z 2-3 sezonu temu.

0

@Giwera
nie no tu nie ma pola do dyskusji
Araujo nie ma prawa byc w klubue juz po sezonie

0

@Giwera
no to jest typ surowy technicznie. Ma inne walory szybki silny dobrze kazuje gre. Ale to taki topornik jest ze szok. Narzekamy na Araujo ze pilka nieumie grac to on wiele lepiej od niego nie gra

0

Powiedział to 7 wybór na bramce w repreznetacji Hiszpani. Zobaczymy czy na wiosne bedzie taki wygadany :)

0

@matirix20
Troche tak, ale takie warunki mu stworzyli so gry. Gdzie ta szybka pilka Flicka. Tak by nawet ten drewniak nie pisnal

0

@Czyhrynski
wlasnie jakies przewidywaia co wygramy to mozna stawiac na wiosne. Kazdy widzial co ta kadra potrafi. Dajmy dojsc do ryrmu kluczowym zawodnikom i tyle

0

@VinDiesel
Sa w slabym momencie ale jak wiemy to mocny zespol to trzeba rozróżniać

1

@ACRAB95
ale miala cal druga polowe, a u nas po przerwie zawsze to lepiej wyglada. Mysle ze by chwycili Chelsea za ryja

0

Wczoraj znawcy krzyczeli, ze Ferran ława. Ciekawe jaki trener zdecydowalby sie posadzic goscia co strzela 2 gole z mocnym rywalem. Kogo mial wrzucic? Raphinhe, ktory nie gral 2 msc? Rashforda? Araujo ostatnio sie dobrze spisywal. To nie jest tak, ze byl w zlej dyspozycji. Nie jest stworzony na duze mecze najwidoczniej

0

@turhiay
no i kim chcesz grac

0

@Lionel_Messi10
Olmo jest w dolku tu kazdy go zjada. Fermin ma dobry okres i jako 10 to lepszy zawodnik niz Enzo. Ja bym go nie chcial bo nie za bardzo przepadam za argentynczykami plus nie potrzebujemy
pilkarzy na ta pozycje. Mamy problem z obrona przede wszystkim.

1

@Lionel_Messi10
Szkoda, ze z tego Londynskiego raka nie chce odejsc. Chociaz moze i lepiej bo w Realu by pasowal na bank

0

@Lionel_Messi10
mnie to martwi. Typ umie tak grac i zagra takie partidazo a potem taka kaszanke. Jest nierowny. Enzo raczej trzyma ten pozom ciagle staly chociaz De Jong potrafi tez zagrac na takim pozomie ze Enzo nie ma podejscia tam

0

@Lionel_Messi10
przy gorszej dyspozycji de Jonga mysle ze tak. Chociaz bardziej bym go widzial za Fermina czy Olmo. Tak raczej do Pedriego to nawet nie ma co go porownywac bo to obraza dla hiszpana

1

@Derean
rypowy argentynczyk co prawda za madry nie jest, ale pracowity. Technicznie moze jakis wirtuoz nie jest, ale pracuje dla druzyny

0

@Lionel_Messi10
no jest dobry, ale nie wybitny. Chodzi mi o to ze to nie jest Real Bayern PSG Arsenal Liverpool czy nawet Inter. To sa zespoly ktore maja w swoich skladach zawodnikow ktorzy sa elitarni tak jak i my. Tam oprocz Palmera i Caicedo nie ma wiecej pilkarzy xd

1

Enzo dzisiaj lepszy niz Frankie. Szkoda ze nam sie nie udalo go powinac. Fakt kosztowal niewymiernie duzo na to xo potrafi, ale siadlby do rotacji i mysle ze dobrze by pasowal do Pedriego

0

@Sysia11
bo jest

0

@FCB24
no i chyba to jest to. Szkoda bo potencjal mamy wysoko i nikt mi nie wmowi ze jest innczej. Widzialem co ta ekipa potafi grac

0

@Encore
Solidna, ale to nie jest zespol ktory wygrw cokolwiek. Skoncza w PL na 2/3 miejscu ale nie oszukujmy sie w tym roku zadna z czolowych druzyn nie jest w formie. w LM nie widze zeby wygrywali z najlepszymi w decydujacych fazach turnieju. Maja po prostu zbyt mizernych pilkarzy. Trener ogarnia, ale tam naprawde gra duzo srednich zawodnikow

1

@Michael24
Wychodza na nas slabym Garnacho iNeto z przodu. To sa slabi pilkarze. W obronie Chalobah Gusto I Fofana. Na bramce bramkarz ktory nigdy w kadrze nie liznie nawet lawki. Zaden z tych pilkarzy nie jest wazny dla kadry narodowej bo to pilkarze ktorzy rownie dobrze mogliby grac w jakims Brighton. Z lawki wchodzi jakis Delap i jakes inne wynalazki xD . Ja cie prosze. Jestesmy w niedyspozycji bo takie druzyny to walimy po ryju az milo. To nie jest zespol ktory sie postawi takiemu Bayernowi czy Psg jak jest rozpędzone blagam Cie

0

Ja dalej nie wierze, ze przegralismy z jakas jablecznikowa chelsea. PSG rozumialem to najlepszy team na świecie ale Chelsea jeszcze bez Palmera? Naprawde oprocz Caicedo czy Jamesa to tam nikt nie jest klasy swiatowej zawodnikiem. Wiem ze zaraz komentarze sie posypia ze u nas tez nie ma, ale nas jednak wymieniali jako pretendentow do pucharow w tym sezonie a nie Chelsea. To jest zespol ktoremu blizej Borussi niz nie wiem, Bayernowi

1

@Ignareks
czemu sie tym uefa nie zajmie. Przeciez Chelsea nie ma przychodow jak Barca Real czy nawet United

0

@Michael24
Blagam Cie. Przeciez to jest zawodnik ktory nic oprocz kopania po kostkach nie wnosi

0

@AmigoBlancos
no tak bo w zeszlym gralismy lepiej xd

2

@AmigoBlancos
Juz ktorys raz piszesz najmniejszy wymiar kary xD. Najmniejszy wymiar kary to mieliscie z Elche ale was sędzia podciągnał jak zawsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?