0

Taa a w GD jeszcze ugryzie Pepe i będzie extra fight :D

0

@DeCoo, tak, o tą bramkę

0

Bania- słabo grał

0

Alves zostanie :) Keita może iść jak dla mnie

0

Xabi nie powiedział nic złego, powiedział prawdę, mówi fan Barcy :)

0

na Polsacie

0

Pele;


0

Messi będąc w wieku Neymara był lepszy od niego.

0

W pierwszym meczu nie gwizdnęli karnego na Alexisie, także ciężko mówić o przekrętach jakiś...

0

Sławek1999 chyba 6...

0

Real udowodnił tym, że zasługuje na szacunek.

0

Messi zawsze strzela karnego w ten sam róg, powinien potrenować strzaly w inne części bramki moim zdaniem, bo już 2 razy w tym sezonie bramkarze bronili jego jedenastki.

0

Xavi6FCB tu mowa o prawdziwym Ronaldo, nie o CR7 :)

0

Alexis Sanchez na facebooku udostępnił profil Jordi Alby, coś czuję, że może to być pewna wskazówka :D Nie widziałem dotąd, by któryś z piłkarzy udostepniał profil drugiego, praktycznie go osobiście nie znając :)

0

Dla Ronaldo mundial jest ważniejszy, bo sam go wygrał 2 razy, a Champions League nigdy nie udało mu się zdobyć :) Osobiście uważam, że Champions League stoi na wyższym poziomie, aczkolwiek mundial to mundial, wiadomo prestiż :)

0

Wie ktoś kiedy losowanie par ćwierćfinałowych? ;]

0

Ronaldo luck more....

0

@das boot, haha ja też chciałem o tym napisać :D Tak to brzmi w tym artykule :D W średniowieczu, by mu nogę za to ucieli :D

0

Niech sobie Pele nie dodaje już :)

0

Szkoda, że Messi dzisiaj piątki nie mógł przybić, a było to możliwe :D Pięć goli przez jednego zawodnika, to by było coś epokowego :D

0

haha co za farty z tej Valencii :D

0

Mi chodzi raczej o zdjęcie pierwsze, nie o zatrzymywanie piłki podeszwą :D
Pierwsze zdjęcie to charakterystyczny układ zawodników na hali :D

0

hehe dopiero teraz to zauważyli, to, że Barca gra jak na hali widać od dawna :D

0

No dobra, nie czytał go komentator, ale teraz wyczytał :D

0

Cuenca za Adriano w następnej połowie. Btw Alexis wogóle gra w tym meczu? Bo poza tym, że przeczytał go w składzie, to jakoś nie usłyszałem jego nazwiska w meczu...

0

Ja pier.. co oni wyprawiają dzisiaj w tej obronie...

0

I tak krytykowaliście te zmiany, a obraz gry jest zupełnie inny. :)

0

dobra iniesta, xavi cesc na boisko, po co Guardiola tak ryzykuje ze składem...chyba, że już odpuscił walkę o mistrza.

0

Na grę w dzisiejszym meczu, musimy poczekać do drugiej połowy...

0

A co do wejścia Telo, to zgadzam się. Wejdzie za Cuence to zniszczy Miguela :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?