mik3n
Dołączył/a: wrzesień 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taa a w GD jeszcze ugryzie Pepe i będzie extra fight :D
0
@DeCoo, tak, o tą bramkę
0
Bania- słabo grał
0
Alves zostanie :) Keita może iść jak dla mnie
0
Xabi nie powiedział nic złego, powiedział prawdę, mówi fan Barcy :)
0
na Polsacie
0
Pele;
0
Messi będąc w wieku Neymara był lepszy od niego.
0
W pierwszym meczu nie gwizdnęli karnego na Alexisie, także ciężko mówić o przekrętach jakiś...
0
Sławek1999 chyba 6...
0
Real udowodnił tym, że zasługuje na szacunek.
0
Messi zawsze strzela karnego w ten sam róg, powinien potrenować strzaly w inne części bramki moim zdaniem, bo już 2 razy w tym sezonie bramkarze bronili jego jedenastki.
0
Xavi6FCB tu mowa o prawdziwym Ronaldo, nie o CR7 :)
0
Alexis Sanchez na facebooku udostępnił profil Jordi Alby, coś czuję, że może to być pewna wskazówka :D Nie widziałem dotąd, by któryś z piłkarzy udostepniał profil drugiego, praktycznie go osobiście nie znając :)
0
Dla Ronaldo mundial jest ważniejszy, bo sam go wygrał 2 razy, a Champions League nigdy nie udało mu się zdobyć :) Osobiście uważam, że Champions League stoi na wyższym poziomie, aczkolwiek mundial to mundial, wiadomo prestiż :)
0
Wie ktoś kiedy losowanie par ćwierćfinałowych? ;]
0
Ronaldo luck more....
0
@das boot, haha ja też chciałem o tym napisać :D Tak to brzmi w tym artykule :D W średniowieczu, by mu nogę za to ucieli :D
0
Niech sobie Pele nie dodaje już :)
0
Szkoda, że Messi dzisiaj piątki nie mógł przybić, a było to możliwe :D Pięć goli przez jednego zawodnika, to by było coś epokowego :D
0
haha co za farty z tej Valencii :D
0
Mi chodzi raczej o zdjęcie pierwsze, nie o zatrzymywanie piłki podeszwą :D
Pierwsze zdjęcie to charakterystyczny układ zawodników na hali :D
0
hehe dopiero teraz to zauważyli, to, że Barca gra jak na hali widać od dawna :D
0
No dobra, nie czytał go komentator, ale teraz wyczytał :D
0
Cuenca za Adriano w następnej połowie. Btw Alexis wogóle gra w tym meczu? Bo poza tym, że przeczytał go w składzie, to jakoś nie usłyszałem jego nazwiska w meczu...
0
Ja pier.. co oni wyprawiają dzisiaj w tej obronie...
0
I tak krytykowaliście te zmiany, a obraz gry jest zupełnie inny. :)
0
dobra iniesta, xavi cesc na boisko, po co Guardiola tak ryzykuje ze składem...chyba, że już odpuscił walkę o mistrza.
0
Na grę w dzisiejszym meczu, musimy poczekać do drugiej połowy...
0
A co do wejścia Telo, to zgadzam się. Wejdzie za Cuence to zniszczy Miguela :)