mik3n
Dołączył/a: wrzesień 2010
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
'@manusite, "Lidzę Europejskiej, w której MU zresztą wylądował bo na awans absolutnie nie zasługiwał."
Właśnie, przez takie zdania nabieram szacunku do drugiej osoby.
Nie oglądałeś drugiej połowy ostatnich GD? Tylko 30 minut pierwszej?
Ten sezon ledwo się zaczął, decydująca faza sezonu przed nami, nie można określać kto jest najlepszą drużyną w tym sezonie. Na podstawie poprzedniego można określać najlepszą drużynę świata, czyli Barce :)
0
@manusite.pl, aha i trudno, żebyśmy szanowali real, który kpi sobie z Barcelony, nie potrafi nawet pogratulować po porażce ( albo nawet ręki po meczu podać, jak w przypadku Marcelo), real, który kłamie ( rzekomy brak kontaktu, pomiędzy nogą Pepe, a Alvesa, w półfinale LM). Osobiście będę szanować Real, który potrafi docenić przeciwnika i pokaże klasę na boisku i poza nim ( niekoniecznie musi z nami wygrać).
0
No i Pepe zasługuje na tytuł "Boiskowy idiota wszechczasów".
0
@manusite.pl, mecze GD w lidze to przede wszystkim prestiż, ale także to mecze o tzw. 6 punktów.
Trudno mówić, że Real jest najlepszy na świecie skoro, z Barceloną notorycznie przegrywa i i od 2009 roku zdobył aż jedno trofeum, a Barca 16...
Samo to świadczy o tym, że to Barca jest najlepsza. Wyniki w LM o tym też świadczą
2008- 1/2 finalu
2009- zwycięstwo
2010- 1/2 finalu ( po golu Milito, którego nie powinno być i prawidłowo strzelonym golu Bojana, który został nieuznany, to tak, przy okazji tematu " Jak to Barcy sędziowie pomagają")
2011- zwycięstwo i to bezdyskusyjne, wygrana z Realem na wyjeździe 2-0 i finał z MU 3-1
Z resztą w ostatnim meczu Barcy z Realem, było widać różnicę poziomu gry.
W zeszłym sezonie Barca była bezdyskusyjnie najlepsza na świecie, teraz postawiła tylko kropkę nad "i".
Kto będzie najlepszy po tym sezonie? Zobaczymy ;-)
0
@Radeksc1987 i po co tak piszesz?! Nie każdy klub musi być na tym samym poziomie co Barca, czy Real (trochę niższym :D). Bayer wyszedł z bardzo trudnej grupy, zostawiając za sobą m.in Valencię :)
0
Nie to, żebym nie wierzył w awans, ale nadmierna pewność siebie nie jest wskazana...
0
Bayer to silny zespół, który pokonał Chelsea :)
Nie ma co się spinać, że nikt z nami nie wygra, bo w piłce niespodzianki się zdarzają.
0
oby to było 4 a nie 5 miesięcy :)
0
@Tomasz_LFP, sędzia podjął prawidłową decyzję nie gwiżdżąc spalonego, bo piłka nie doszła do zawodnika Barcy, w myśl przepisów jest gwizdany, przy kontakcie zawodnika znajdującego się na pozycji spalonej z piłką.
Tak było m.in przy bramce Iniesty w finale mistrzostw swiata.
(Podanie do iniesty, który był na spalonym, przerwane przez obronce, i potem poprawka, chyba fabregasa, już z prawidłowo ustawionym Andresem)
Co do pracy sędziów we wczorajszym meczu to była ona w 99% prawidłowa.
0
Barca liderem na dzień dzisiejszy :D
0
Mecz jest wyrównany, tylko wynik powinien być lepszy ;/
0
Ciekawe do której minuty zawodnicy wytrzymają, bez przepychanek i zbędnych ekscesów :D
0
Spokojnie zostały 3 kolejki do meczu z Realem, nasi nawet jak zdobędą tą jedną kartkę to potem się pewnie i tak wykartkują :)
Nie tylko Real ma takie praktyki ;D
0
a ci co krzyczą ronaldo ronaldo to wcale nie chodzi im o cristiano, bo ronaldo był i jest tylko jeden- Luis Nazario de Lima
0
Spokojnie po dwóch kolejkach w tym sezonie mamy więcej punktów niż po 2 w poprzednim ;-) W końcu skończą się te kontuzje, nasi wyjdą w najmocniejszym składzie ;)
0
ehh szzkoda ze r10 nie w milanie. Chciałbym go zobaczyć na camp nou chociaż jeszcze raz ;]
0
Arsenal gra podobnym stylem do barcy, też lubią grać piłką, jeżeli zawodnik czuje styl arsenalu to i czuje styl barcy. Dlatego Barca często kupuje od Arsenalu. Wenger jest pod wrażeniem stylu Barcy, jego klub gra podobnie dlatego niejako "podkrada" nam młodzież ;-)
0
MadrriD
"jesteście zaraz po madrycie 2 najbogatszym klubem na świecie i żal wam 50 mln ?"
Ale nie jesteśmy drugim tak głupim klubem, który za każdego zawodnika przepłaca ;-)
"Kaka o wiele lepszy !" Kaka ma złotą piłke a cesk no nie !
Przypominam, że mamy rok 2011, a nie 2007.
"i jakie nazwisko jest bardziej rozpoznawalne
gdy ktoss mówi kaka to wtedy kojarzy się to z wielkim futbolem"
Jakie to ma znaczenie na boisku? Prawda jest taka, że kaka jest bez formy i była to największa transferowa wtopa Realu w ostatnich latach. Znacznie większa niż wtopa Barcy z Ibrą (Ten przynajmniej coś tam nastrzelał)
"który był (mowa o Sahinie) w najlepszej jedynastce na świecie ( oficjalnej ) a fabregasa nie było !"
A to racja, ma ogromne znaczenie, naprawdę wielkie, taką jedenastkę każdy może sobie wymyślić i robią ją, żeby takie dzieci się nią cieszyły :)
Dla mnie najlepszą jedenastką sezonu jest jedenastka Barcy.
real go już nie kupi po mamy SAHINA !
który był w najlepszej jedynastce na świecie ( oficjalnej ) a fabregasa nie było !
I po co te wykrzykniki? Nie wiem co ty chcesz krzykiem zdziałać?
0
Madrista1
Słyszałem ze Grzegorz Rasiak jest w okręgu waszych zainteresowań bo tylko na taką gwiazdę futbolu was stać :-D
Naprawdę świetny żart, zaraz ze śmiechu padnę.
Długo nad tym myślałeś?
0
Jak to prawda z aguero i forlanem to wolę ich, niż cesca :)
Ale najlepiej byłoby ktoś z tej dwójki i Cesc
0
Witam, gdyby ktoś miał tapetę z tegorocznym zdjęciem Barcy z pucharem to bym prosił, żeby się podzielił :)
0
niech zmieni inieste w końcowych minutach, muszę usłyszeć to :)
0
Już wiemy kogo kupi real w styczniu :D
Lewandowskiego ;P
0
Spokojna głowa doktor House go wyleczy w 2 dni :D