mikiiki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2015
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uśmiech Pani Sylwii - Top
0
@mesqueunbarca jednak wziąłeś
0
Jak kupony, kto popsuł?
1
@Lionel_Messi10 za 2zl, 5000 do wyjęcia, może wejdzie
0
@DaPidejpi a co miałeś z handi?
1
@Lionel_Messi10 opuściłem 2 mecze i kupon w grze bo nic się jeszcze nie zaczęło.
1
@Janiama 2-1. .
0
@Mns21 Flamengo
5
834 nietrzeźwych kierowców zatrzymanych przez ostatnie 3 dni, ciekawe ilu jechało na podwójnym gazie, strzelam że koło 5 tysięcy.
0
@Ptasior 100% racji
1
@LioMessi10 pokaż taśmy, mi legia zrąbała a 600 by wpadło
0
@juliacicha a ta kawa to kiedy?
0
@Vebrol pokaż mu czego ty słuchasz.
4
Podsyłać taśmy bo trzeba ze 300 wygrać dziś.
2
@agaFCB smacznego
1
@VamosRakieta w ekstraklasie by wycofali do bramkarza.
0
@xVENUMx gorąca woda do miski, głowa w miske i nakryj się ręcznikiem.
0
Te 12 mln do Koemana to kasa za cały kontrakt, czy jakaś kara za zerwanie umowy?
3
Musimy być zjednoczeni, wrócimy silniejsi, jak to czytam to się aby niepotrzebnie wkur.
1
@Janiama szkoda że nie obstawiłem.
1
@Janiama 1-1. .
0
200 do bukmachera poszło, dawno tak źle nie było, a u was jak?
0
Grzybek zabiera szanse na kasę, dzięki Śląsk.
1
@Songo91 tak jest brawo zieloni
1
@Songo91 niech to chociaż zremisują, bo kupon pójdzie
0
@gumaz coca cola
0
Całym portfelem za P$G
0
Wiaodmo już czy fortuna wypłaciła te 540k, bo czytałem że podobno zablokowali konto czy coś?
0
@baartekk97 przynajmniej w domu strzela.
0
@Szklaner remis był