0

Uśmiech Pani Sylwii - Top

0

@mesqueunbarca jednak wziąłeś

0

Jak kupony, kto popsuł?

1

@Lionel_Messi10 za 2zl, 5000 do wyjęcia, może wejdzie

0

@DaPidejpi a co miałeś z handi?

1

@Lionel_Messi10 opuściłem 2 mecze i kupon w grze bo nic się jeszcze nie zaczęło.

1

@Janiama 2-1. .

0

@Mns21 Flamengo

5

834 nietrzeźwych kierowców zatrzymanych przez ostatnie 3 dni, ciekawe ilu jechało na podwójnym gazie, strzelam że koło 5 tysięcy.

0

@Ptasior 100% racji

1

@LioMessi10 pokaż taśmy, mi legia zrąbała a 600 by wpadło

0

@juliacicha a ta kawa to kiedy?

0

@Vebrol pokaż mu czego ty słuchasz.

4

Podsyłać taśmy bo trzeba ze 300 wygrać dziś.

2

@agaFCB smacznego

1

@VamosRakieta w ekstraklasie by wycofali do bramkarza.

0

@xVENUMx gorąca woda do miski, głowa w miske i nakryj się ręcznikiem.

0

Te 12 mln do Koemana to kasa za cały kontrakt, czy jakaś kara za zerwanie umowy?

3

Musimy być zjednoczeni, wrócimy silniejsi, jak to czytam to się aby niepotrzebnie wkur.

1

@Janiama szkoda że nie obstawiłem.

1

@Janiama 1-1. .

0

200 do bukmachera poszło, dawno tak źle nie było, a u was jak?

0

Grzybek zabiera szanse na kasę, dzięki Śląsk.

1

@Songo91 tak jest brawo zieloni

1

@Songo91 niech to chociaż zremisują, bo kupon pójdzie

0

@gumaz coca cola

0

Całym portfelem za P$G

0

Wiaodmo już czy fortuna wypłaciła te 540k, bo czytałem że podobno zablokowali konto czy coś?

0

@baartekk97 przynajmniej w domu strzela.

0

@Szklaner remis był

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?