0

@fart nie interesuje mnie twoje zdanie.

2

Amigos bądź mądrzejszy i nie wdawaj się więcej w dyskusje z 0. Dobrej nocy cules.

1

@shahman który zrobił więcej?

1

@AllBundy to co ty żeś postawił

0

@Criss18Barca rukola i parmeńska, mniam mniam mniam

1

@lukasbarca86 ale pech

0

@kolomen2 ile? Mi dzisiaj wszystko weszło, na jutro zostało i też może zarobię.

1

@Deeespacito pato inteligencja

0

Jakieś typy kupony na dziś?

0

@Vebrol jeszcze będzie miał problem w wywiadach że klient nie przychodzi do niego na browara.

0

@FafitFCB młody kot

0

@Herato dobrze jest jak jest.

9

@Sau_Ron odszedł, 5 lat pasożytowania starczy, niech kto inny korzysta z jego wad i ,,zalet".

0

@Arkadio90 7@Arkadio90 7 na urlopie, to powinno być zakazane.

0

@HighestInTheRoom to gdzie ty robisz?

0

@Titanito widzę że nie oglądało się meczu z Belgią i pisze bzdury.

0

@fart a mars od tylu to sram a ty jesteś w............. .

3

Komentarz usunięty

2

@CLionelMessi Nie zapomnę jej nigdy.

2

Laskowski to już nie wie jak w dupe wchodzić temu Lewemu.

0

@Malpi_Musk Holandia dała zarobić

0

@geass ci piłkarze to dostają na początek gry 3 ikony czy źle słyszałem?

1

@Yoshi94 gościu, weź rozbieg i sam wiesz co robić dalej.

0

Było dać na live na Francję, ale nie.

0

@LUPR po konfie verrattiego.

0

@dembabejlen też gram handi, ioe do wygrania było?

0

@dembabejlen pewnie koło 6 kurs?

0

@AmigoBlancos ale to ty dzwonisz

0

@Ronmes on nawet w u21 grzał ławę

1

@bartas97 dramat, jak już łapią tych co chleją to zakaz prowadzenia, a jak go złamią to do paki, moje stanowisko!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?