mikiiki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2015
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VamosRakieta mistrzostwo
4
Komentarz usunięty
1
@Fenelon widziałem na euro i na mś i widzę teraz, nie ma po co jechać do Kataru.
0
@GeneralXavi chwalić to ru za bardzo nie ma za co, tylko wynik się zgadza.
0
Ale że sędzia nie skorzystał z varu, 11 jak nic.
4
@Robert1603 należy mu się transport po meczu, reszta na piechotę.
0
Brawo Glik, btts wchodzi jak masełko
0
@Piorun nie, ale za granicą kapsalon był jedzony.
1
@norbi77 jest super, dobry przekaz leci.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mister Ambalabamba
2
Dzieci płaczą, a czy z Antkiem czy bez niego i tak uja wygramy, Laporta robi co może, żeby w najbliższej przyszłości nie ogłosić bankructwa, a wy macie problem, wolę oglądać młodych jak Gavi, niż nie oglądać wcale.
3
Józek Sałatka ma kosę z trenerem, Laporta musisz!
0
Jeśli ktoś ma przyjść to musi to być Auba, i nawet może to być wymiana za naszego defensywnego napastnika.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@insp1re skąd ja ci teraz wezmę blok techniczny.
0
@Deviler I Borussia ma na to pójść, chyba że po 10 piwach.
0
@Encore magik mile widziany
3
@Ghotti Przez rok może się dużo zmienić, a wiadomo że taki piłkarz zdarza się raz na kilka lat, niech zostanie w Paryżu.
0
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTk5MDExMjQwNjkzNzMwMTowVRVhxQYeHDw-C8Y%3D ostatnio ktoś wstawił i ciekawe czy puścił czy tylko przygotował.
1
@kkbarca chłop jest skończony ale hajs się zgadza to pobiega.
2
@Salchent nie nadaje się do tego klubu.
0
Spokojnie Griezmann dobry jest w 2 połowach.
1
@Janiama 2-0 .
0
Son z wolnego ale przymierzył
0
A Moriba to nie może grać w Barcy B, jak ma mieć płacone to chyba nie za siedzenie, niech biega w drugim zespole i pokaże że jest wart dużych pieniędzy.
0
Ma ktoś gotowy kupon i podeślę, bo zawiódł mnie wczoraj wielki mistrz Portugalii.
2
@zadafcb pić, jeść, spać, American dream.
2
@SinMistico gdyby kupili Kane to wtedy byliby kompletni.
0
@Mixtape masz powody do śmiechu młody.