czarna wołga hahah ale się uśmiałem... z twojej głupoty...człowieku? skończyłeś jakąś szkołę? :) jesli twierdzisz ze na awf-ie jest niski poziom to nie mamy o czym dyskutowac :) oprócz zajęć fizycznych jest mnóstwo anatomii, fizjologii, biochemiii, biomechaniki itd... założę się, że większość z nas miałaby problem z utrzymaniem sie na tej uczelni, takie sa realia..ale inni słuchają stereotypów co usłyszeli od swoich rodziców czy dziadków :) haha wołga za naukę się lepiej zabierz!
moze mi ktos wytlumaczyc na jakies zasadzie laporta nie moze sie ubbiegac o reelekcje? czym rozni sie statut ktory obowiazywal gdy prezydentem byl Nunez, przeciez on byl prezydentem kilkanascie lat..o co tu chodzi?
moze mi ktos wytlumaczyc na jakies zasadzie laporta nie moze sie ubbiegac o reelekcje? czym rozni sie statut ktory obowiazywal gdy prezydentem byl Nunez, przeciez on byl prezydentem kilkanascie lat..o co tu chodzi?
ja pierd.... ale mecz!!! super panowie!! BARCA!!!to potega!!nalezalo sie nam!!! i niech teraz nikt nie mowi ze Valdi jest slaby bo uratowal nam dupsko...i taka jest prawda...brawo Valdes
Komentarze
0
BARCA jest wielka!!!! pokazaliśmy Madrytowi, a także całemu światu czym jest BARCELONA!!!!!
0
czarna wołga hahah ale się uśmiałem... z twojej głupoty...człowieku? skończyłeś jakąś szkołę? :) jesli twierdzisz ze na awf-ie jest niski poziom to nie mamy o czym dyskutowac :) oprócz zajęć fizycznych jest mnóstwo anatomii, fizjologii, biochemiii, biomechaniki itd... założę się, że większość z nas miałaby problem z utrzymaniem sie na tej uczelni, takie sa realia..ale inni słuchają stereotypów co usłyszeli od swoich rodziców czy dziadków :) haha wołga za naukę się lepiej zabierz!
0
mart- jesli ty ocenisz jego technikie itp po tym filmiku to gratuluje....
0
moze mi ktos wytlumaczyc na jakies zasadzie laporta nie moze sie ubbiegac o reelekcje? czym rozni sie statut ktory obowiazywal gdy prezydentem byl Nunez, przeciez on byl prezydentem kilkanascie lat..o co tu chodzi?
0
moze mi ktos wytlumaczyc na jakies zasadzie laporta nie moze sie ubbiegac o reelekcje? czym rozni sie statut ktory obowiazywal gdy prezydentem byl Nunez, przeciez on byl prezydentem kilkanascie lat..o co tu chodzi?
0
mart- jesli ty ocenisz jego technikie itp po tym filmiku to gratuluje....
0
BARCA jest wielka!!!! pokazaliśmy Madrytowi, a także całemu światu czym jest BARCELONA!!!!!
0
ja pierd.... ale mecz!!! super panowie!! BARCA!!!to potega!!nalezalo sie nam!!! i niech teraz nikt nie mowi ze Valdi jest slaby bo uratowal nam dupsko...i taka jest prawda...brawo Valdes
0
jak ja kocham BARCE!!!!!!!!!!jeju!!!!!!!!!!!!!!
0
dobrze to ująłeś :))) hehe