mikkel7
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Puławy
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BARCA jest wielka!!!! pokazaliśmy Madrytowi, a także całemu światu czym jest BARCELONA!!!!!
0
czarna wołga hahah ale się uśmiałem... z twojej głupoty...człowieku? skończyłeś jakąś szkołę? :) jesli twierdzisz ze na awf-ie jest niski poziom to nie mamy o czym dyskutowac :) oprócz zajęć fizycznych jest mnóstwo anatomii, fizjologii, biochemiii, biomechaniki itd... założę się, że większość z nas miałaby problem z utrzymaniem sie na tej uczelni, takie sa realia..ale inni słuchają stereotypów co usłyszeli od swoich rodziców czy dziadków :) haha wołga za naukę się lepiej zabierz!
0
mart- jesli ty ocenisz jego technikie itp po tym filmiku to gratuluje....
0
moze mi ktos wytlumaczyc na jakies zasadzie laporta nie moze sie ubbiegac o reelekcje? czym rozni sie statut ktory obowiazywal gdy prezydentem byl Nunez, przeciez on byl prezydentem kilkanascie lat..o co tu chodzi?
0
moze mi ktos wytlumaczyc na jakies zasadzie laporta nie moze sie ubbiegac o reelekcje? czym rozni sie statut ktory obowiazywal gdy prezydentem byl Nunez, przeciez on byl prezydentem kilkanascie lat..o co tu chodzi?
0
[*] wybitny trener...szacunek
0
[*] wybitny trener...szacunek
0
dobrze to ująłeś :))) hehe
0
chodzi o to ze w tym roku jest puchar narodow afryki, wiec keita i toure przez miecha nie beda obecni..zostanie tylko busquets
0
dzieki Sylvinho, szkoda ze nie bedziesz w kadrze na przyszly rok :/
0
jak ja kocham BARCE!!!!!!!!!!jeju!!!!!!!!!!!!!!
0
panowie wiem ze juz pozno ale... swieto trwa..mialem dzis rozdanie dyplomow na awf-ie i mecz BARCY!!! przewaznie kazdy byl za man utd a ja tylko w akademcu: manchester?a gdzie to kurwa jest?a gdzie to kurwa jest? NO I BARCA NASZA KOCHANA WYGRAŁA!!!! BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ja pierd.... ale mecz!!! super panowie!! BARCA!!!to potega!!nalezalo sie nam!!! i niech teraz nikt nie mowi ze Valdi jest slaby bo uratowal nam dupsko...i taka jest prawda...brawo Valdes
0
nom......ale cholerna lipa.... szkoda marqueza bo wprowadzal spokoj w obronie
0
http://www.livesport1.c.la/
tu zobaczcie
0
hahahah 31 lat to za stary..oj ludzie ludzie, mam wrazenie ze pisza tu jakies dzieci z podstawowki i gimnazjum... nie wprowadzajcie ludzi w blad, buffon bedzie gral na najwyzszym poziomie jeszcze kilka lat, wiec nie piszcie bzdur ze jest za stary, gdyz pokazujecie tu cala swoja nieuzasadniona wiedze!!!
0
KRYSTEK1899 hahaha dobry jestes naprawde...wiesz co to jest piłka??naprawdę wiesz?? bo mam wrazenie ze nie wiesz o czym piszesz, takie strzaly wychodza innym zawodnikom raz na milion,a bramkarz nie byl zle ustawiony, mial wyjsc do dosrodkowania, jesli by sie bardziej cofnął to przy ewentualnym dosr (a to sa sekundy) nie mialby szans na skuteczne wyjsce,
0
IceMan masz rację, pewnie jakieś zakompleksione dzieciaki piszą, gdyż VV puścił bramkę i już wielka afera... no panowie...pomyślcie trochę... gczoo77 to valdes jest robotem?messi czy eto też mają słabsze występy..i po nich się tak nie jedzie, mało który bramkarz sprawdziłby się w Barcelonie, gdzie drużyna gra bardzo wysoko i niekiedy bramkarz pełni rolę ostatniego stopera,Valdes często ratował tyłek Barcelonie i o tym sie już nie mówi, final w paryzu mowi sam za siebie, dzieki!!!
0
nie wiem co wy chcecie od Valdesa.... jesli ktos mowi ze jest slaby i nie ma odpowiednich kompetencji zeby bronic bramki zespolu to widocznie nie znacie sie na futbolu..lub nie zauwazacie pewnych elementow gry... jak casillas puszcza bramki to kazdy go rozgrzesza... valdes zagral wczoraj dobry mecz, uratowal zespol przez strata na 2:0 przecienajac podanie benzemy..wtedy byloby juz po meczu, kazdy ma slabsze momenty w grze, bramka juninho byla doskonala, genialna- TYLE
0
http://www.justin.tv/osebastiao meczyk BARCY!!! BLAUGRANA!!!