1

podajcie linki do meczu:)

1

Wezcie podajcie konkretny link do meczu!! Tu sie nie laduje ;\\

0

Gdzie?! Na jakiim kanale lub streamie bedziecie ogladac mecz?? Podajcie linki!!

0

Piękny mecz! Świetny Messi i Suarez!! Forma optymalna na ważne mecze w Lidze Mistrzów i Lidze Hiszpańskiej!! :) Jakie typujecie wyniki spotkać z MC i Realem ?

0

Wygramy dzisiejszy mecz i Puchar jest nas!!

0

Wygrana Greków to największa niespodzianka to nie ulega wątpliwości!! Real niestety gromi ale co z tego zobaczymy co się będzie działo w lidze i Gran Derbi 26 października!! Szczerze liczyłem na lepszy występ Alexisa co zrobić Arsenal to nie Barcelona :D A dziś pewnie wygramy 2-0 :)

0

Panowie i panie jak wynik dzisiejszego meczu typujecie ?? Ja obstawiam 2-0

0

Neymar-Messi = Sukcesy w sezonie 2014/2015 !! już w tamtym sezonie obaj piłkarze mieli dość kontuzji i przeciwności losu... Teraz czas na wielki powrót i reaktywację Piłkarzy i Barcelony!! Tak więc do dzieła panowie!!

0

Barcelona 3-1 Villareal :)) Ciśniemy z Nimi!!!

1

Typujemy:D krata dla tego któremu się uda :D xD

1. FC BARCELONA
2. Szachtar Donieck
3. Bayer Leverkusen
4. Malmo

0

Cała drużyna zagrała dobry mecz. Czerwona kartka nie potrzebna - no ale życie.. tak to czasem bywa siła wyższa. Oby tak dalej i po mistrzostwo!! Messi piłkarz meczu!!

3

Douglas to bardzo dobry młody piłkarz. Za te pieniądze ! bardzo dobre posunięcie ! Nie narzekajcie zobaczymy jak się będzie prezentował!! Wszystko przed nim!! Veb!!

4

do 26 października raz dwa zleci.. a najważniejsze mecze będą dopiero później Tak wiec, nic straconego. . doczekamy się naszego ASa w tali !! a może ugryzie CR7 ;D 26 października gramy w Madrycie z Realem :)

0

Też dziękuję Bogu że w naszej drużynie nie gra CR7 :D :D Veb!!

0

Adriano zostaje u Nas!! nie ma mowy. . solidny zmiennik i bardzo ofensywny zawodnik jak na swoja pozycje na boisku. Alex Song wg mnie też jeszcze powinien dostać jeszcze jeden sezon na odnalezienie się w drużynie. Sami dobrze wiemy że przez cały sezon mamy wiele meczy i szeroka kadra będzie potrzebna. VeB!!

1

Transfer z tych najpotrzebniejszych!! w tym sezonie już kolejny a może wreszcie kolejny kupiony obrońca. W tamtym sezonie właśnie ich brakowało najbardziej. Nareszcie mamy kilku klasowych bramkarzy i obrońców. Brawo za te trensfery!! A teraz szykujmy siły na kibicowanie przez cały najbliższy sezon naszej Dumie Katalonii !! VeB!!

5

Od 24sierpnia zaczną się ważne mecze!! Wszystko przed Naszą drużyną. Poczekajmy jeszcze trochę z oceną aktualnej kadry, stylu, trenera. Wszystko w swoim czasie..

0

Zgadzam się w 100% Najlepsi z najlepszych do tej funkcji.

0

Obsada bardzo dobra i trafiona!! Piłkarze związani od wielu lat z Dumą Katalonii. Kapitanów już mamy.. teraz liczymy na dobry sezon 2014/2015 VeB!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?