Piękny mecz! Świetny Messi i Suarez!! Forma optymalna na ważne mecze w Lidze Mistrzów i Lidze Hiszpańskiej!! :) Jakie typujecie wyniki spotkać z MC i Realem ?
Wygrana Greków to największa niespodzianka to nie ulega wątpliwości!! Real niestety gromi ale co z tego zobaczymy co się będzie działo w lidze i Gran Derbi 26 października!! Szczerze liczyłem na lepszy występ Alexisa co zrobić Arsenal to nie Barcelona :D A dziś pewnie wygramy 2-0 :)
Neymar-Messi = Sukcesy w sezonie 2014/2015 !! już w tamtym sezonie obaj piłkarze mieli dość kontuzji i przeciwności losu... Teraz czas na wielki powrót i reaktywację Piłkarzy i Barcelony!! Tak więc do dzieła panowie!!
Cała drużyna zagrała dobry mecz. Czerwona kartka nie potrzebna - no ale życie.. tak to czasem bywa siła wyższa. Oby tak dalej i po mistrzostwo!! Messi piłkarz meczu!!
Douglas to bardzo dobry młody piłkarz. Za te pieniądze ! bardzo dobre posunięcie ! Nie narzekajcie zobaczymy jak się będzie prezentował!! Wszystko przed nim!! Veb!!
do 26 października raz dwa zleci.. a najważniejsze mecze będą dopiero później Tak wiec, nic straconego. . doczekamy się naszego ASa w tali !! a może ugryzie CR7 ;D 26 października gramy w Madrycie z Realem :)
Adriano zostaje u Nas!! nie ma mowy. . solidny zmiennik i bardzo ofensywny zawodnik jak na swoja pozycje na boisku. Alex Song wg mnie też jeszcze powinien dostać jeszcze jeden sezon na odnalezienie się w drużynie. Sami dobrze wiemy że przez cały sezon mamy wiele meczy i szeroka kadra będzie potrzebna. VeB!!
Transfer z tych najpotrzebniejszych!! w tym sezonie już kolejny a może wreszcie kolejny kupiony obrońca. W tamtym sezonie właśnie ich brakowało najbardziej. Nareszcie mamy kilku klasowych bramkarzy i obrońców. Brawo za te trensfery!! A teraz szykujmy siły na kibicowanie przez cały najbliższy sezon naszej Dumie Katalonii !! VeB!!
Od 24sierpnia zaczną się ważne mecze!! Wszystko przed Naszą drużyną. Poczekajmy jeszcze trochę z oceną aktualnej kadry, stylu, trenera. Wszystko w swoim czasie..
1
podajcie linki do meczu:)
1
Wezcie podajcie konkretny link do meczu!! Tu sie nie laduje ;\\
0
Gdzie?! Na jakiim kanale lub streamie bedziecie ogladac mecz?? Podajcie linki!!
0
Piękny mecz! Świetny Messi i Suarez!! Forma optymalna na ważne mecze w Lidze Mistrzów i Lidze Hiszpańskiej!! :) Jakie typujecie wyniki spotkać z MC i Realem ?
0
Wygramy dzisiejszy mecz i Puchar jest nas!!
0
Wygrana Greków to największa niespodzianka to nie ulega wątpliwości!! Real niestety gromi ale co z tego zobaczymy co się będzie działo w lidze i Gran Derbi 26 października!! Szczerze liczyłem na lepszy występ Alexisa co zrobić Arsenal to nie Barcelona :D A dziś pewnie wygramy 2-0 :)
0
Panowie i panie jak wynik dzisiejszego meczu typujecie ?? Ja obstawiam 2-0
0
Neymar-Messi = Sukcesy w sezonie 2014/2015 !! już w tamtym sezonie obaj piłkarze mieli dość kontuzji i przeciwności losu... Teraz czas na wielki powrót i reaktywację Piłkarzy i Barcelony!! Tak więc do dzieła panowie!!
0
Barcelona 3-1 Villareal :)) Ciśniemy z Nimi!!!
1
Typujemy:D krata dla tego któremu się uda :D xD
1. FC BARCELONA
2. Szachtar Donieck
3. Bayer Leverkusen
4. Malmo
0
Cała drużyna zagrała dobry mecz. Czerwona kartka nie potrzebna - no ale życie.. tak to czasem bywa siła wyższa. Oby tak dalej i po mistrzostwo!! Messi piłkarz meczu!!
3
Douglas to bardzo dobry młody piłkarz. Za te pieniądze ! bardzo dobre posunięcie ! Nie narzekajcie zobaczymy jak się będzie prezentował!! Wszystko przed nim!! Veb!!
4
do 26 października raz dwa zleci.. a najważniejsze mecze będą dopiero później Tak wiec, nic straconego. . doczekamy się naszego ASa w tali !! a może ugryzie CR7 ;D 26 października gramy w Madrycie z Realem :)
0
Też dziękuję Bogu że w naszej drużynie nie gra CR7 :D :D Veb!!
0
Adriano zostaje u Nas!! nie ma mowy. . solidny zmiennik i bardzo ofensywny zawodnik jak na swoja pozycje na boisku. Alex Song wg mnie też jeszcze powinien dostać jeszcze jeden sezon na odnalezienie się w drużynie. Sami dobrze wiemy że przez cały sezon mamy wiele meczy i szeroka kadra będzie potrzebna. VeB!!
1
Transfer z tych najpotrzebniejszych!! w tym sezonie już kolejny a może wreszcie kolejny kupiony obrońca. W tamtym sezonie właśnie ich brakowało najbardziej. Nareszcie mamy kilku klasowych bramkarzy i obrońców. Brawo za te trensfery!! A teraz szykujmy siły na kibicowanie przez cały najbliższy sezon naszej Dumie Katalonii !! VeB!!
5
Od 24sierpnia zaczną się ważne mecze!! Wszystko przed Naszą drużyną. Poczekajmy jeszcze trochę z oceną aktualnej kadry, stylu, trenera. Wszystko w swoim czasie..
0
Zgadzam się w 100% Najlepsi z najlepszych do tej funkcji.
0
Obsada bardzo dobra i trafiona!! Piłkarze związani od wielu lat z Dumą Katalonii. Kapitanów już mamy.. teraz liczymy na dobry sezon 2014/2015 VeB!!