Bedzie co ma być.. Mecze z Roma i Liverpoolem po 1 meczu tez mielismy wygrane awans na 99% a jak wyszlo kazdy wie..
Messi o LM w tym sezonie: Będąc szczerym, przeszłość zawsze tkwi gdzieś w środku. Musimy jednak zacząć od zera, ponieważ to nowy sezon i nowe rozgrywki. Myślę, że powinniśmy uczyć się na błędach z przeszłości, ale jednocześnie zapomnieć o tym, co wydarzyło się w poprzednim sezonie oraz we wcześniejszych latach i skupiać się na teraźniejszości. Byłoby błędem, gdybyśmy znów w to wpadli. Bedzie ciężko jednak zrobimy wszystko by dojsc jak najdalej i dac radosc naszym kibicom.
Brawo. Niech graja zmiennicy i rezerwowi!! Podstawowi zawodnicy muszą odpocząć.. Mamy 1miejsce w grupie śmierci. Gra z meczu na mecz coraz lepsza. MSG rozumieją się lepiej strzela każdy z nich. Po co ryzykowac kontuzją urazem czołowych gwiazd zespołu.
3pkt!! To najwazniejsze!! Trzeba pamiętać ze teraz Barca w 22dni ma 8 meczy !! W tym z Borussia Interem Atletico czy Srealem :D Brawo za rotacje dla trenera! Rezerwowy daje zwycięstwo! Brak Arthura Alby Roberto Semedo widoczny. Brak zgrania bocznych obroncow z zespolem.
@T^L brawo Ty!! Mecze z Realem bez Leo tez na plus!! Niech gra ale mniej lub rotacje na jego pozycji z Griezmannem.. Moze bez Leo pilkarze zaczna cos sami kreowac i uczyc sie zycia bez Najlepszego Pilkarza w histori futbolu.
Najbardziej martwi styl a raczej jego brak w porównaniu do 2 poprzednich sezonow.. Jednak Barcelona dogra sezon do konca z Valverde. A po cichu zaczyna myslec o projekcie dlugoterminowym i trenerze na nowy sezon. Barca to klub ktory od tak nie zwolni trenera .. Nie wykonaja az tak gwaltownego posunięcia..
A co bedzie jesli z tyg na tydzien gra bedzie sie poprawiać i znow wygramy La Lige i conajmniej zaliczymy półfinał LM.. Co wtedy..
Valverde i pilkarze moga nas jeszcze pozytywnie zaskoczyc !! Ja w to wierzę.
Brak formy.. Marazm.. Styl.. A raczej jego brak. Jeszcze przyjda dobre chwile momenty w tym sezonie :) a moze najlepsza wersja Barcy od lutego 2020 ;) Nie zawsze beda strzelac po 2-3 gole i wygrywac wszystko.. Trener jest jaki jest jednak pilkarze tez maja swoja ambicje i wiedza czego chca..
Dobre rotacje Vidal i Ansu od 1min.. Licze ze po przerwie wejdzie Rakitic za Busquetsa i Alenia za De Jonga.. i Griezmann za Suareza Visca el Barca!! Moj typ 4-1 .
...wygląda na to, że czas na dogłębne zmiany w klubie. Od zarządu, przez trenera, po niektórych piłkarzy, którzy nie mają nawet problemów z formą, co nie chce im się biegać. 100 km w meczu nie znajduje żadnego logicznego usprawiedliwienia. . .
Brak wizji trenera i odpowiedniej reakcji na wydarzenia z boiska.
Wielu piłkarzy wygrało juz dużo.. I niestety brak im juz tej wewnetrznej checi zaangażowania..
Messi Suarez czy Ter Stegen.. Ratuja czy wygrywaja nam mecze.. Jednak dwoch pierwszych moze juz niebawem zabraknac.. Wiek robi swoje.. Luos Messi coraz wolniejsi..
Klub wladza w nim muso zauważyć ze?pilkarzy typu De Jong Arthur jeszcze jest za mało.. Po nich wodac oz chac grac biegac i sa zmotywowani..
I co wg mnie najwazniejsze.. Przygotowanie fizyczne pre sezonie.. Nie mamy sily.. Fizycznei mentalnej.. Moze czas przestac podrozowac dla Milionow EURO!! Lecz biegac i trenowac w pocie czoła!!
Sezon jest i bedzie dlugi i ciezki.. Wydarzyc się moze wszystko.. Zarowno blamaz?w 1/8 LM czy nie wugranie La Ligi.. Jednak medal ma?dwie?strony forma moze przyjść pilkarze moga cos zrozumiec.. A trener dostac sygnal od nich i wreszcie sie obudzi caly sztab szkoleniowy..
Real.. Atletico.. PSG.. Ajax.. Bayern.. BVB.. czy nawet Manchester City tez nie graja aktualnie wielkiej pilki.. I zdarzają sie slabe mecze..
To tylko pilkarze nie maszyny..
Do boju BARCO!! Kochamy Cie Barco!! VISCA el Barca!!
Czas pokaże jak to bedzie.. Jednak w moim. tylko ONA Katalońska BARCELONA!!
Brawo. Kolejny sezon brak dynamiki przygotowania fizycznego zeba u zawodnikow. Zgadzam sie z Roma i Liverpoolem wlasnie tego zabraklo. Valverde nic nie jest temu winny . zaczna grac bo to !! Najlepszy klub na swiecie !! Nie wazne jak zaczynasz wazne jak !! Do boju Barco Visca el Barca!! Ps. Na szczęście Real i Atletico czy dzos Sevilla valencia tez traca punkty.. Dobrze ze to 5 a nie 25 kolejka ;) a moze akurat forma swiezosc blysk przyjdzie na najwazniejsze mecze lutym marcu..
Czy to już czas na zmiane trenera .. we wtorek ostatnia szansa.. Całe szczescie ze Real i Atletico też tracą punkty. W tamtym sezonie super start.. Jednak koniec katastrofalny.. Oby teraz bylo inaczej. Nie ważne jak zaczynasz. Ważne jak kończysz. . Visca el Barca!!
Brawo!! Druzyna zgra się i integruje bez Gwiazdy Leo.. Messi bedzie wartoscia dodana gdy wroci po kontuzji. Niech nowe nabytki coś pokażąnowea zespol pokaże swoja wartosc bez kapitana.. Visca el Barca!! Ps. Messi niech dojdzie do Siebie i na spokojnie przygptuje sie do sezonu.
Nic nie wpadło. . brak zaangazowania i odpowiedniej reakcji na szybkie 2bramki Liverpoolu w 2polowie. . wiek moze i tak ale nie az w takim stopniu.. Dwa lata i dwa mecze ktorych jeszcze dlugo nie zrozumiem. Visca el Barca!!
Trener powinnien sam podac siexdo dymisji. Chwała mu za lige i puchar kraju.. Jednak gdzie jest DNA Barcelony.. Styl pasja ambicje zawodnikow?? Valverde pokazał dwa razy iż na Europejskie salony nie dojechal.. Szkoda ery Messiego.. I szkoda Nas kibicow dwa lata i dwa razy 3 bramki przewagi oddane bez walki .. Visca el Barca!! Na dobre i na zle!!
Doświadczenie. . ile można. . Łzy placz smutek. . stalo sie.. Dumni po zwyciestwie wierni po porażce! ! Visca el Barca!! Kochamy Cie Barco!! Kibicem sie jest nie bywa!! Veb!!
Zlekcewazenie AS Romy zeszlym sezonie.. Duzo nauczylo trenera i ta druzyne. Messi chce wygrać ta edycje Ligi Mistrzow!! Wiec razem z kolegami osiagna ten cel!! Visca el Barca!! Kochamy Cie Barco !!
Zaskoczyl.. Ale pozytywnie Roberto lepszy niz Semedo w defensywie i rozgrywaniu piłki. . Vidal walczak!! Arthur miałby ciężko z fizycznie grajacymi zawodnikami z Anglii. Do boju Barco!!! Bedzie ciezko jednak licze ze awansujemy do finalu!!
Najważniejszy mecz tego sezonu!! Jesli wygramy smialo mozemy myśleć o awansie. Rewanż w Anglii bedzie bardzo trudny i ciężki. . oby zagrali z wielką motywacja i chęcią zwyciestwa!! Wtedy wygramy i awansujemy dalej!! Visca el Barca!! Kochamy Cię BARCO!! Ps. Wasz typ ?? Mój.. FC BARCELONA 3 - 1 Liverpool FC
Co to bedzie za mecz!! Mega trudny rywal najmocniejszy wg mnie w tej edycji zespół. . dobry trener.. Napad świetny. . solidny bramkarz i obrona.. To bedzie ciężki mecz. Jednak licze na kosmiczne magiczne180min Leo Messiego i spółki . Visca el Barca!!
VAR po raz kolejny spełnił swoją rolę. Czerwone Diabły nie potrafiły dziś wypracować sobie skutecznej akcji, więc wytrącenie Barcelony z Ligi Mistrzów wydaje się być niemożliwe.
0
Bedzie co ma być.. Mecze z Roma i Liverpoolem po 1 meczu tez mielismy wygrane awans na 99% a jak wyszlo kazdy wie..
Messi o LM w tym sezonie:
Będąc szczerym, przeszłość zawsze tkwi gdzieś w środku. Musimy jednak zacząć od zera, ponieważ to nowy sezon i nowe rozgrywki. Myślę, że powinniśmy uczyć się na błędach z przeszłości, ale jednocześnie zapomnieć o tym, co wydarzyło się w poprzednim sezonie oraz we wcześniejszych latach i skupiać się na teraźniejszości. Byłoby błędem, gdybyśmy znów w to wpadli. Bedzie ciężko jednak zrobimy wszystko by dojsc jak najdalej i dac radosc naszym kibicom.
0
Brawo. Niech graja zmiennicy i rezerwowi!!
Podstawowi zawodnicy muszą odpocząć..
Mamy 1miejsce w grupie śmierci. Gra z meczu na mecz coraz lepsza.
MSG rozumieją się lepiej strzela każdy z nich.
Po co ryzykowac kontuzją urazem czołowych gwiazd zespołu.
Ciekaw jestem co drugi garnitur zaprezentuje?!
Visca el BARCA!!
PS. KIEDY LOSOWANIE PAR 1/8 Ligi Mistrzów??
2
Ich obrona to jedna wielka zagadka :D
Morata , Felix niebezpieczni.
Solidna pomoc.
No i graja u Siebie!
Do boju BARCO!!
0
Ter Stegen - Roberto - Pique - Lenglet - Firpo - De Jong - Rakitic - Arthur - Griezmann - Suarez - Messi
Atletico u Sb nie przegrywa..
Barca gra w kratke na wyjazdach.
Leo MESSI przesadzi losy spotkania..
Jan Oblak bohaterem?!?!
Moj typ Atletico 1-2 FCB
Visca el BARCA!!
0
Barcelona słaba na wyjazdach.. Brak Alby.. Busquetsa.. Semedo.. Dembele. To bedzie ciezki mecz dla FCB.
0
@ramon59 haha kibicem się.. jest nie bywa!!
0
3pkt!! To najwazniejsze!! Trzeba pamiętać ze teraz Barca w 22dni ma 8 meczy !! W tym z Borussia Interem Atletico czy Srealem :D Brawo za rotacje dla trenera! Rezerwowy daje zwycięstwo! Brak Arthura Alby Roberto Semedo widoczny. Brak zgrania bocznych obroncow z zespolem.
Do boju!!
Barca!!
0
@messianista123 cos w tym niestety ale jest.. W meczu ze Slavia mial 3 razy mozliwosc podania do dobrze ustawionego Francuza i nic zero..
0
@T^L brawo Ty!! Mecze z Realem bez Leo tez na plus!! Niech gra ale mniej lub rotacje na jego pozycji z Griezmannem.. Moze bez Leo pilkarze zaczna cos sami kreowac i uczyc sie zycia bez Najlepszego Pilkarza w histori futbolu.
0
Najbardziej martwi styl a raczej jego brak w porównaniu do 2 poprzednich sezonow.. Jednak Barcelona dogra sezon do konca z Valverde. A po cichu zaczyna myslec o projekcie dlugoterminowym i trenerze na nowy sezon. Barca to klub ktory od tak nie zwolni trenera .. Nie wykonaja az tak gwaltownego posunięcia..
A co bedzie jesli z tyg na tydzien gra bedzie sie poprawiać i znow wygramy La Lige i conajmniej zaliczymy półfinał LM.. Co wtedy..
Valverde i pilkarze moga nas jeszcze pozytywnie zaskoczyc !! Ja w to wierzę.
Kochamy Cie Barco!!
Visca el Barca!!
1
Brak formy.. Marazm.. Styl.. A raczej jego brak. Jeszcze przyjda dobre chwile momenty w tym sezonie :) a moze najlepsza wersja Barcy od lutego 2020 ;) Nie zawsze beda strzelac po 2-3 gole i wygrywac wszystko.. Trener jest jaki jest jednak pilkarze tez maja swoja ambicje i wiedza czego chca..
Visca el Barca!!
0
Dembele, Griezmann, Messi w ataku od 1min :) marzenie :)
17
Dobre rotacje Vidal i Ansu od 1min.. Licze ze po przerwie wejdzie Rakitic za Busquetsa i Alenia za De Jonga.. i Griezmann za Suareza Visca el Barca!! Moj typ 4-1 .
0
...wygląda na to, że czas na dogłębne zmiany w klubie. Od zarządu, przez trenera, po niektórych piłkarzy, którzy nie mają nawet problemów z formą, co nie chce im się biegać. 100 km w meczu nie znajduje żadnego logicznego usprawiedliwienia. . .
Brak wizji trenera i odpowiedniej reakcji na wydarzenia z boiska.
Wielu piłkarzy wygrało juz dużo.. I niestety brak im juz tej wewnetrznej checi zaangażowania..
Messi Suarez czy Ter Stegen.. Ratuja czy wygrywaja nam mecze.. Jednak dwoch pierwszych moze juz niebawem zabraknac.. Wiek robi swoje.. Luos Messi coraz wolniejsi..
Klub wladza w nim muso zauważyć ze?pilkarzy typu De Jong Arthur jeszcze jest za mało.. Po nich wodac oz chac grac biegac i sa zmotywowani..
I co wg mnie najwazniejsze.. Przygotowanie fizyczne pre sezonie.. Nie mamy sily.. Fizycznei mentalnej.. Moze czas przestac podrozowac dla Milionow EURO!! Lecz biegac i trenowac w pocie czoła!!
Sezon jest i bedzie dlugi i ciezki.. Wydarzyc się moze wszystko.. Zarowno blamaz?w 1/8 LM czy nie wugranie La Ligi.. Jednak medal ma?dwie?strony forma moze przyjść pilkarze moga cos zrozumiec.. A trener dostac sygnal od nich i wreszcie sie obudzi caly sztab szkoleniowy..
Real.. Atletico.. PSG.. Ajax.. Bayern.. BVB.. czy nawet Manchester City tez nie graja aktualnie wielkiej pilki.. I zdarzają sie slabe mecze..
To tylko pilkarze nie maszyny..
Do boju BARCO!! Kochamy Cie Barco!!
VISCA el Barca!!
Czas pokaże jak to bedzie.. Jednak w moim. tylko ONA Katalońska BARCELONA!!
0
Brawo. Kolejny sezon brak dynamiki przygotowania fizycznego zeba u zawodnikow. Zgadzam sie z Roma i Liverpoolem wlasnie tego zabraklo. Valverde nic nie jest temu winny . zaczna grac bo to !! Najlepszy klub na swiecie !! Nie wazne jak zaczynasz wazne jak !! Do boju Barco Visca el Barca!! Ps. Na szczęście Real i Atletico czy dzos Sevilla valencia tez traca punkty.. Dobrze ze to 5 a nie 25 kolejka ;) a moze akurat forma swiezosc blysk przyjdzie na najwazniejsze mecze lutym marcu..
1
Czy to już czas na zmiane trenera .. we wtorek ostatnia szansa.. Całe szczescie ze Real i Atletico też tracą punkty. W tamtym sezonie super start.. Jednak koniec katastrofalny.. Oby teraz bylo inaczej. Nie ważne jak zaczynasz. Ważne jak kończysz. . Visca el Barca!!
0
@constantine16 z dokladnie dobrze napisane :) Visca el Barca!!
14
Brawo!! Druzyna zgra się i integruje bez Gwiazdy Leo.. Messi bedzie wartoscia dodana gdy wroci po kontuzji. Niech nowe nabytki coś pokażąnowea zespol pokaże swoja wartosc bez kapitana.. Visca el Barca!! Ps. Messi niech dojdzie do Siebie i na spokojnie przygptuje sie do sezonu.
0
Nic nie wpadło. . brak zaangazowania i odpowiedniej reakcji na szybkie 2bramki Liverpoolu w 2polowie. . wiek moze i tak ale nie az w takim stopniu.. Dwa lata i dwa mecze ktorych jeszcze dlugo nie zrozumiem. Visca el Barca!!
0
Trener powinnien sam podac siexdo dymisji. Chwała mu za lige i puchar kraju.. Jednak gdzie jest DNA Barcelony.. Styl pasja ambicje zawodnikow?? Valverde pokazał dwa razy iż na Europejskie salony nie dojechal.. Szkoda ery Messiego.. I szkoda Nas kibicow dwa lata i dwa razy 3 bramki przewagi oddane bez walki .. Visca el Barca!! Na dobre i na zle!!
2
Doświadczenie. . ile można. . Łzy placz smutek. . stalo sie.. Dumni po zwyciestwie wierni po porażce! ! Visca el Barca!! Kochamy Cie Barco!! Kibicem sie jest nie bywa!! Veb!!
25
Zlekcewazenie AS Romy zeszlym sezonie.. Duzo nauczylo trenera i ta druzyne. Messi chce wygrać ta edycje Ligi Mistrzow!! Wiec razem z kolegami osiagna ten cel!! Visca el Barca!! Kochamy Cie Barco !!
2
Zaskoczyl.. Ale pozytywnie Roberto lepszy niz Semedo w defensywie i rozgrywaniu piłki. . Vidal walczak!! Arthur miałby ciężko z fizycznie grajacymi zawodnikami z Anglii. Do boju Barco!!! Bedzie ciezko jednak licze ze awansujemy do finalu!!
2
Najważniejszy mecz tego sezonu!! Jesli wygramy smialo mozemy myśleć o awansie. Rewanż w Anglii bedzie bardzo trudny i ciężki. . oby zagrali z wielką motywacja i chęcią zwyciestwa!! Wtedy wygramy i awansujemy dalej!! Visca el Barca!! Kochamy Cię BARCO!! Ps. Wasz typ ?? Mój.. FC BARCELONA 3 - 1 Liverpool FC
3
Rakitic Lenglet Messi odpoczynek brawo trener!! Damy rade. Veb!!
59
Co to bedzie za mecz!! Mega trudny rywal najmocniejszy wg mnie w tej edycji zespół. . dobry trener.. Napad świetny. . solidny bramkarz i obrona.. To bedzie ciężki mecz. Jednak licze na kosmiczne magiczne180min Leo Messiego i spółki . Visca el Barca!!
0
Barcelona musi nie moze wygrac ten mecz.. Jeśli nie zlekcewaza rywala awans bedzie należał sie druzynie z Camp Nou!! Visca el Barca!!
1
Brawo trener. Nawet jeśli przegraja.. Liga jest nasza :) najwazniejsze mecze w Lidze Mistrzow dopiero nami ! Visca el Barca!
2
VAR po raz kolejny spełnił swoją rolę. Czerwone Diabły nie potrafiły dziś wypracować sobie skutecznej akcji, więc wytrącenie Barcelony z Ligi Mistrzów wydaje się być niemożliwe.
Visca el Barca!!
2
Ter Stegen - Alba - Pique - Lenglet - Semedo - Rakitic - Busquets - S.Roberto - Coutinho - Suarez - Messi .. Visca el Barca !! Moj typ : MU 1 - 3 FCB