Ktos taki właśnie jest potrzebny nie tylko z ławki trenerskiej!! Zawodnik z taka charyzmą także!! Ambicja wola walki brak tego naszym zawodnikom! Roma, Liverpool.. nie umiejętności lecz chęc i wola zwyciestwa!! zaangażowania tego zabrakło..
Zasłużona wygrana ReAlU. Może i to jedna z najsłabszych Barcelon w XXI wieku, ale zwycięstwo to zwycięstwo, idzie w tabelę i statystyki, na dziś tylko to się liczy. Co będzie dalej, przekonamy się. Tak rzadko ReAl wygrywa ligę, że jak się w tym roku jakimś CUDEM im uda.. To tylko kosztem zlej slabej gry Barcy oni tez graja w kratkę przecietny sezon.. Jeszcze 12 spotkań!! Wierzę!! Bo PRAWDZIWY KIBIC wierzy do końca i mimo wszystko!!
Oby ten mecz sprawił że pozycja zarzadu prezydenta spadnie jeszcze bardziej!!
@Stoiczkow700 Wg mnie bardzo dobrze daje to nam stabilność w pomocy. Co więcej.. Jest waleczny!! A wlasnie zęba i motywacji zabraklo z Romą, Liverpoolem itd Brak Suareza , Dembele juz dal sie we znaki w meczach z Athleticiem i Atletico..
Liverpool, Juventus, Real, PSG muszą gonić wynik.. Bedzie ciekawie ⚽Ktoś z WIELKICH pożegna sie z LM juz w 1/8 No i Barcelona grajaca 10 zdrowymi piłkarzami niby na #CampNou gdzie nie przegrała w LM od 2013 roku.. Dawać ten marzec i rewanże!! #LM #ligamistrzow
Patrzac na nasza kadrę.. fakt iż to mecz wyjazdowy remis biore w ciemno !!
A co do Ligi Mistrzów: Liverpool, Juventus, Real, PSG muszą gonić wynik.. Bedzie ciekawie ⚽Ktoś z WIELKICH pożegna sie z LM juz w 1/8 ?? No i Barcelona grajaca 10 zdrowymi piłkarzami ? niby na #CampNou gdzie nie przegrała w LM od 2013 roku.. Dawać ten marzec i rewanże!! #LM #ligamistrzow
Napoli zarezykuje i zagra ofensywnie.. Musza tak zagrac skoro maja rewanz na Camp Nou. Sam Gatusso podkreślał że zdaje sobie sprawe ze jego druzyna musi zaatakowac i zagrac wysoki pressing w 1 meczu.
Stadion w Neapolu o wiele mniejszy niz murawa Camp Nou..
Licze że Barca przetrzyma pierwsze ciezkie 20-30 min i zlapie swój rytm.
Marzenie to bramka dla Blaugrany w pierwszych 20min..
Do boju Barco!! Ps. Skład wyjsciowa 11stka z walecznym Vidalem musi byc prawda. Fati w 2 polowie.
@HansLanda po cichu tez w to wierze.. Marzę o tym zeby w tak zlym ciezkim smutnym sezonie Barcelona zamknela usta wszystkim a tak byloby gdyby wygrali LM.
@slayer Marcelo Bechler: Messi odgrywa rolę lidera gaszącego pożary. W środku chaosu w Barcelonie w ostatnich tygodniach wszystko, czego potrzebował klub, to wyznanie Messiego, że nigdy nie myślał o odejściu i drużyna musi się poprawić.
Nie wiem czego można sie spodziewać po obu ekipach! W defensywie obie druzyny mają swoje problemy jednak z przodu jest siła. W Barcelonie szpital Suarez, Dembele, Alba..
Pierwszy mecz na wyjeździe.. Loteria i ciekaw jestem co zaprezentuje Blaugrana.
Bardzo dobry Kreatywny sklad!! Arthur De Jong zrobia swoje w srodku! Roberto lepszy na obronie niz w pomocy czy ataku ;) Zespoly Barcy i Getafe to dwa odmienne style.
Bardzo ciezko bedzie ale sie uda!! Visca el Barca!!
1
Madryckie PSY szczekają.. Karawana jedzie dalej !!
To bedzie dlugie i emocjonujace 11kolejek La Liga!
A juz myślałem ze sezon bez pucharu.. A tu jest cień szansy!!
Barca!!
3
Zwyciestwo za 5pkt!!
Przy porazce Realu!!
0
Barca bez błysku.
Gwizdy.. Chec zmiany prezydenta i zarzadu!!
Strach pomyśleć o meczu z Napoli.
Ciekaw jestem czy kibice jednak będą na trybunach!?
11 kolejek do konca..
rEaL po zwycięstwie nad Blaugrana złapie równą formę.. wątpię..
Będzie walka do ostatniej kolejki o Mistrza ✔
0
@FC1899Barca Neymar ( ciężko.. cd trylogii)
Lautaro/ Werner. Emerson dokladnie!! Upamecano/Koulibaly (28lat)
0
Więc na sprzedaż Dembele, Semedo, Umttiti, Vidal i Rakitic..
Oby zarząd i prezydent zostali zmienieni.
Veb!!
19
Ktos taki właśnie jest potrzebny nie tylko z ławki trenerskiej!!
Zawodnik z taka charyzmą także!!
Ambicja wola walki brak tego naszym zawodnikom!
Roma, Liverpool.. nie umiejętności lecz chęc i wola zwyciestwa!! zaangażowania tego zabrakło..
Veb!!
4
@ŚwiętyJudasz zasłużona wygrana, Gratulacje.
0
Zasłużona wygrana ReAlU.
Może i to jedna z najsłabszych Barcelon w XXI wieku, ale zwycięstwo to zwycięstwo, idzie w tabelę i statystyki, na dziś tylko to się liczy.
Co będzie dalej, przekonamy się.
Tak rzadko ReAl wygrywa ligę, że jak się w tym roku jakimś CUDEM im uda.. To tylko kosztem zlej slabej gry Barcy oni tez graja w kratkę przecietny sezon..
Jeszcze 12 spotkań!! Wierzę!! Bo PRAWDZIWY KIBIC wierzy do końca i mimo wszystko!!
Oby ten mecz sprawił że pozycja zarzadu prezydenta spadnie jeszcze bardziej!!
Visca el Barca!!
0
@Stoiczkow700 Wg mnie bardzo dobrze daje to nam stabilność w pomocy.
Co więcej.. Jest waleczny!! A wlasnie zęba i motywacji zabraklo z Romą, Liverpoolem itd
Brak Suareza , Dembele juz dal sie we znaki w meczach z Athleticiem i Atletico..
0
@BarcaaVEB Braithwite i Fati w razie niekorzystnego rezultatu lub na podmeczonego rywala przy remisie w 70-80min..
0
@HaszKa_KRK1899 Dokladnie!!
Ja remis biore w ciemno i brak kontuzji. Napoli niebawem a kadra i tak wąska..
0
Vidal !! Bardzo dobrze!! Waleczny,zadziorny.. Bedzie miał kto walczyc z Valverde czy Casemiro..
0
4-4-2 w obu ekipach..
Ten kto wygra w pomocy, w środku pola moze wygrać ten mecz..
Visca el Barca!!
Mój typ Real 1-2 FC BARCELONA
0
Śniła Mi sie wygrana Barcy!!
Jednak remis biorę w ciemno.
Visca el Barca!!
Ps. Oby z Vidalem w ataku lub nowym nabytkiem z Leganes.
Fati rezerwa..
0
Liverpool, Juventus, Real, PSG muszą gonić wynik..
Bedzie ciekawie ⚽Ktoś z WIELKICH pożegna sie z LM juz w 1/8
No i Barcelona grajaca 10 zdrowymi piłkarzami niby na #CampNou gdzie nie przegrała w LM od 2013 roku..
Dawać ten marzec i rewanże!!
#LM #ligamistrzow
1
Patrzac na nasza kadrę.. fakt iż to mecz wyjazdowy remis biore w ciemno !!
A co do Ligi Mistrzów:
Liverpool, Juventus, Real, PSG muszą gonić wynik..
Bedzie ciekawie ⚽Ktoś z WIELKICH pożegna sie z LM juz w 1/8 ??
No i Barcelona grajaca 10 zdrowymi piłkarzami ? niby na #CampNou gdzie nie przegrała w LM od 2013 roku..
Dawać ten marzec i rewanże!!
#LM #ligamistrzow
5
Rakitic to mnie Setien zaskoczyl.. Jednak mecz z Eibarem mial świetny.
Umttiti o wiele lepiej wyprowadza piłkę i rozgrywa nia niz Lenglet.
No nic o 21 zobaczymy..
Visca el Barca!!
1
Napoli zarezykuje i zagra ofensywnie.. Musza tak zagrac skoro maja rewanz na Camp Nou.
Sam Gatusso podkreślał że zdaje sobie sprawe ze jego druzyna musi zaatakowac i zagrac wysoki pressing w 1 meczu.
Stadion w Neapolu o wiele mniejszy niz murawa Camp Nou..
Licze że Barca przetrzyma pierwsze ciezkie 20-30 min i zlapie swój rytm.
Marzenie to bramka dla Blaugrany w pierwszych 20min..
Do boju Barco!!
Ps. Skład wyjsciowa 11stka z walecznym Vidalem musi byc prawda. Fati w 2 polowie.
2
Fajny pomysl na artykuł...
Bedzie ciezko bardzo ciezko..
Wyjazd.. Braki kadrowe..
Jednak wierze ze sie uda!!
Visca el Barca!!
0
Wasze typy wyniku Napoli Barca??
2
Ter Stegen - Semedo - Piqué - Lenglet - Junior - Sergio - Arthur - De Jong - A. Vidal - Griezmann - LEO MESSI!!
#NapoliBarça ????????
0
Szpital cd..
Kontuzja, uraz miesniowy..
Wychodzi złe przygotowanie do sezonu calego zespolu.. Ile to juz urazow kontuzji w tym sezonie.. Brak slow.
Wasze typy na mecz we Wloszech i Madrycie ??
13
5-0 wynik idzie w świat!!
Patrzac na ostatnie spotkania trzeba sie cieszyc!!
Wtorek Napoli !! NAPOLI 1-2 FCB
1
@HansLanda po cichu tez w to wierze.. Marzę o tym zeby w tak zlym ciezkim smutnym sezonie Barcelona zamknela usta wszystkim a tak byloby gdyby wygrali LM.
Visca el Barca!!
0
@slayer Marcelo Bechler: Messi odgrywa rolę lidera gaszącego pożary. W środku chaosu w Barcelonie w ostatnich tygodniach wszystko, czego potrzebował klub, to wyznanie Messiego, że nigdy nie myślał o odejściu i drużyna musi się poprawić.
0
Dwumecz zagadka!!
Nie wiem czego można sie spodziewać po obu ekipach!
W defensywie obie druzyny mają swoje problemy jednak z przodu jest siła.
W Barcelonie szpital Suarez, Dembele, Alba..
Pierwszy mecz na wyjeździe.. Loteria i ciekaw jestem co zaprezentuje Blaugrana.
Licze ze geniusz LEO MESSIEGO zrobi swoje!!
Visca el Barca!!
2
Brak Luisa Suareza wplywa negatywnie na ilosc bramek i asyst u Messiego.. Brak Leo kompana!
Oby ten rok bez pucharu nauczyl czegos Barcelone.
W lecie zmiana zarzadu i prezydenta obowiazkowa!!
Visca el Barca!!
9
Bardzo dobry Kreatywny sklad!!
Arthur De Jong zrobia swoje w srodku!
Roberto lepszy na obronie niz w pomocy czy ataku ;)
Zespoly Barcy i Getafe to dwa odmienne
style.
Bardzo ciezko bedzie ale sie uda!!
Visca el Barca!!
Moj typ Barca 3 - 1 Getafe
0
Getafe!! Nigdy nie leżało Barcelonie..
Jutro gramy na Camp Nou a to wiecej niz połowa sukcesu!!
Mysle ze to bedzie ciężki mecz ktory wygramy!!
3
Z meczu na mecz coraz lepsza gra!!
Visca el Barca!!