1

Madryckie PSY szczekają.. Karawana jedzie dalej !!

To bedzie dlugie i emocjonujace 11kolejek La Liga!

A juz myślałem ze sezon bez pucharu.. A tu jest cień szansy!!

Barca!!

3

Zwyciestwo za 5pkt!!
Przy porazce Realu!!

0

Barca bez błysku.

Gwizdy.. Chec zmiany prezydenta i zarzadu!!

Strach pomyśleć o meczu z Napoli.
Ciekaw jestem czy kibice jednak będą na trybunach!?

11 kolejek do konca..
rEaL po zwycięstwie nad Blaugrana złapie równą formę.. wątpię..

Będzie walka do ostatniej kolejki o Mistrza ✔

0

@FC1899Barca Neymar ( ciężko.. cd trylogii)
Lautaro/ Werner. Emerson dokladnie!! Upamecano/Koulibaly (28lat)

0

Więc na sprzedaż Dembele, Semedo, Umttiti, Vidal i Rakitic..

Oby zarząd i prezydent zostali zmienieni.

Veb!!

19

Ktos taki właśnie jest potrzebny nie tylko z ławki trenerskiej!!
Zawodnik z taka charyzmą także!!
Ambicja wola walki brak tego naszym zawodnikom!
Roma, Liverpool.. nie umiejętności lecz chęc i wola zwyciestwa!! zaangażowania tego zabrakło..

Veb!!

4

@ŚwiętyJudasz zasłużona wygrana, Gratulacje.

0

Zasłużona wygrana ReAlU.
Może i to jedna z najsłabszych Barcelon w XXI wieku, ale zwycięstwo to zwycięstwo, idzie w tabelę i statystyki, na dziś tylko to się liczy.
Co będzie dalej, przekonamy się.
Tak rzadko ReAl wygrywa ligę, że jak się w tym roku jakimś CUDEM im uda.. To tylko kosztem zlej slabej gry Barcy oni tez graja w kratkę przecietny sezon..
Jeszcze 12 spotkań!! Wierzę!! Bo PRAWDZIWY KIBIC wierzy do końca i mimo wszystko!!

Oby ten mecz sprawił że pozycja zarzadu prezydenta spadnie jeszcze bardziej!!

Visca el Barca!!


0

@Stoiczkow700 Wg mnie bardzo dobrze daje to nam stabilność w pomocy.
Co więcej.. Jest waleczny!! A wlasnie zęba i motywacji zabraklo z Romą, Liverpoolem itd
Brak Suareza , Dembele juz dal sie we znaki w meczach z Athleticiem i Atletico..

0

@BarcaaVEB Braithwite i Fati w razie niekorzystnego rezultatu lub na podmeczonego rywala przy remisie w 70-80min..

0

@HaszKa_KRK1899 Dokladnie!!
Ja remis biore w ciemno i brak kontuzji. Napoli niebawem a kadra i tak wąska..

0

Vidal !! Bardzo dobrze!! Waleczny,zadziorny.. Bedzie miał kto walczyc z Valverde czy Casemiro..

0

4-4-2 w obu ekipach..
Ten kto wygra w pomocy, w środku pola moze wygrać ten mecz..

Visca el Barca!!

Mój typ Real 1-2 FC BARCELONA

0

Śniła Mi sie wygrana Barcy!!

Jednak remis biorę w ciemno.

Visca el Barca!!
Ps. Oby z Vidalem w ataku lub nowym nabytkiem z Leganes.
Fati rezerwa..

0

Liverpool, Juventus, Real, PSG muszą gonić wynik..
Bedzie ciekawie ⚽Ktoś z WIELKICH pożegna sie z LM juz w 1/8
No i Barcelona grajaca 10 zdrowymi piłkarzami niby na #CampNou gdzie nie przegrała w LM od 2013 roku..
Dawać ten marzec i rewanże!!
#LM #ligamistrzow

1

Patrzac na nasza kadrę.. fakt iż to mecz wyjazdowy remis biore w ciemno !!

A co do Ligi Mistrzów:
Liverpool, Juventus, Real, PSG muszą gonić wynik..
Bedzie ciekawie ⚽Ktoś z WIELKICH pożegna sie z LM juz w 1/8 ??
No i Barcelona grajaca 10 zdrowymi piłkarzami ? niby na #CampNou gdzie nie przegrała w LM od 2013 roku..
Dawać ten marzec i rewanże!!
#LM #ligamistrzow

5

Rakitic to mnie Setien zaskoczyl.. Jednak mecz z Eibarem mial świetny.
Umttiti o wiele lepiej wyprowadza piłkę i rozgrywa nia niz Lenglet.

No nic o 21 zobaczymy..

Visca el Barca!!

1

Napoli zarezykuje i zagra ofensywnie.. Musza tak zagrac skoro maja rewanz na Camp Nou.
Sam Gatusso podkreślał że zdaje sobie sprawe ze jego druzyna musi zaatakowac i zagrac wysoki pressing w 1 meczu.

Stadion w Neapolu o wiele mniejszy niz murawa Camp Nou..

Licze że Barca przetrzyma pierwsze ciezkie 20-30 min i zlapie swój rytm.

Marzenie to bramka dla Blaugrany w pierwszych 20min..

Do boju Barco!!
Ps. Skład wyjsciowa 11stka z walecznym Vidalem musi byc prawda. Fati w 2 polowie.

2

Fajny pomysl na artykuł...

Bedzie ciezko bardzo ciezko..
Wyjazd.. Braki kadrowe..

Jednak wierze ze sie uda!!
Visca el Barca!!

0

Wasze typy wyniku Napoli Barca??

2

Ter Stegen - Semedo - Piqué - Lenglet - Junior - Sergio - Arthur - De Jong - A. Vidal - Griezmann - LEO MESSI!!

#NapoliBarça ????????

0

Szpital cd..
Kontuzja, uraz miesniowy..
Wychodzi złe przygotowanie do sezonu calego zespolu.. Ile to juz urazow kontuzji w tym sezonie.. Brak slow.

Wasze typy na mecz we Wloszech i Madrycie ??

13

5-0 wynik idzie w świat!!

Patrzac na ostatnie spotkania trzeba sie cieszyc!!

Wtorek Napoli !! NAPOLI 1-2 FCB

1

@HansLanda po cichu tez w to wierze.. Marzę o tym zeby w tak zlym ciezkim smutnym sezonie Barcelona zamknela usta wszystkim a tak byloby gdyby wygrali LM.

Visca el Barca!!

0

@slayer Marcelo Bechler: Messi odgrywa rolę lidera gaszącego pożary. W środku chaosu w Barcelonie w ostatnich tygodniach wszystko, czego potrzebował klub, to wyznanie Messiego, że nigdy nie myślał o odejściu i drużyna musi się poprawić.

0

Dwumecz zagadka!!

Nie wiem czego można sie spodziewać po obu ekipach!
W defensywie obie druzyny mają swoje problemy jednak z przodu jest siła.
W Barcelonie szpital Suarez, Dembele, Alba..

Pierwszy mecz na wyjeździe.. Loteria i ciekaw jestem co zaprezentuje Blaugrana.

Licze ze geniusz LEO MESSIEGO zrobi swoje!!

Visca el Barca!!

2

Brak Luisa Suareza wplywa negatywnie na ilosc bramek i asyst u Messiego.. Brak Leo kompana!

Oby ten rok bez pucharu nauczyl czegos Barcelone.

W lecie zmiana zarzadu i prezydenta obowiazkowa!!

Visca el Barca!!

9

Bardzo dobry Kreatywny sklad!!
Arthur De Jong zrobia swoje w srodku!
Roberto lepszy na obronie niz w pomocy czy ataku ;)
Zespoly Barcy i Getafe to dwa odmienne
style.

Bardzo ciezko bedzie ale sie uda!!
Visca el Barca!!

Moj typ Barca 3 - 1 Getafe

0

Getafe!! Nigdy nie leżało Barcelonie..

Jutro gramy na Camp Nou a to wiecej niz połowa sukcesu!!

Mysle ze to bedzie ciężki mecz ktory wygramy!!


3

Z meczu na mecz coraz lepsza gra!!

Visca el Barca!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?