Z jakiej paki te wartości piłkarzy? Wątpię żeby Barca sprzedała Messiego gdyby dostała ofertę 140mln, bo tyle już dawno jakieś City, PSG czy nawet Chelsea by zaoferowało. Messi realnie myślę że poszedłby za jakieś 250-300mln i nie chodzi tu tylko o względy piłkarskie ale i reaklamowe.
Z jakiej paki te wartości piłkarzy? Wątpię żeby Barca sprzedała Messiego gdyby dostała ofertę 140mln, bo tyle już dawno jakieś City, PSG czy nawet Chelsea by zaoferowało. Messi realnie myślę że poszedłby za jakieś 250-300mln i nie chodzi tu tylko o względy piłkarskie ale i reaklamowe.
oper21, pierdoły piszesz, Ronaldo zawsze będzie miał kompleks Messiego bo jest ambitny i chce być uznawany za najlepszego piłkarza, to go tylko nakręca. Messi lepiej panuje nad piłką, o wiele lepiej, ale proszę Cię, strzały z dystansu i wolne też mają znaczenie a w nich Ronaldo Messiego bije na głowę.
Komentarze
0
0
Z jakiej paki te wartości piłkarzy? Wątpię żeby Barca sprzedała Messiego gdyby dostała ofertę 140mln, bo tyle już dawno jakieś City, PSG czy nawet Chelsea by zaoferowało. Messi realnie myślę że poszedłby za jakieś 250-300mln i nie chodzi tu tylko o względy piłkarskie ale i reaklamowe.
0
Z taką obroną to manita tu będzie co najmniej..
0
na drhtv jest transmisja przestań już typie spamować tą stronę o.O
0
0
Masakra jaka dzieciarnia tu siedzi, tego nawet gimbazą nazwać nie można.
0
Z jakiej paki te wartości piłkarzy? Wątpię żeby Barca sprzedała Messiego gdyby dostała ofertę 140mln, bo tyle już dawno jakieś City, PSG czy nawet Chelsea by zaoferowało. Messi realnie myślę że poszedłby za jakieś 250-300mln i nie chodzi tu tylko o względy piłkarskie ale i reaklamowe.
0
oper21, pierdoły piszesz, Ronaldo zawsze będzie miał kompleks Messiego bo jest ambitny i chce być uznawany za najlepszego piłkarza, to go tylko nakręca. Messi lepiej panuje nad piłką, o wiele lepiej, ale proszę Cię, strzały z dystansu i wolne też mają znaczenie a w nich Ronaldo Messiego bije na głowę.
0
Czyżby Pep znowu szykował 3-3-4 jak niedawno? ^^
0
10 minut wytrzymali :P