mikolaj20
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Z jakiej paki te wartości piłkarzy? Wątpię żeby Barca sprzedała Messiego gdyby dostała ofertę 140mln, bo tyle już dawno jakieś City, PSG czy nawet Chelsea by zaoferowało. Messi realnie myślę że poszedłby za jakieś 250-300mln i nie chodzi tu tylko o względy piłkarskie ale i reaklamowe.
0
Z taką obroną to manita tu będzie co najmniej..
0
na drhtv jest transmisja przestań już typie spamować tą stronę o.O
0
0
macoss94, dokładnie, gdyby wczoraj na miejscu Sancheza był Lewy, to nie trafiłby w słupek tylko do bramki bo miałby dodatkowe 15-20cm do 'ułożenia się'.. ale dzieci tu już przyjęły że nic się nie stało i nie pogadasz :)
0
No poniosło mnie troszkę, ale no nie czaje jak się można jarać wygrywaniem z ogórkami po 5:0 :)
0
Na Mallorce to by nawet Wisła pokazała na co ją stać o.O
0
Ogólnie Barca przegrywa praktycznie tylko z autobusami, rzadko kiedy po normalnej otwartej grze. Tyle się mówi o zachodnich trenerach, sztabach szkoleniowych, a oni od kilku lat nie mogą nic wymyślić na tak marną taktykę murowania bramki? Czemu mamy Ville i Sancheza którzy warunkami fizycznymi się nie różnią, mamy samych mikrusów, czemu nie ma na zmianę ze dwóch dryblasów? Przeciwnik muruje bramkę, wpuszczamy takiego Lewandowskiego który by sikał ze szczęścia jakby miał choćby podawać ręcznik Messiemu, Alves do skutku dośrodkowuje i w końcu by coś padło, po co trzymać się stylu który w pewnych sytuacjach jest po prostu bezsensowny?
0
Pamiętacie ten lekki błąd Bartry? Piłka szła przez całe boisko pół godziny, a Valdes zamiast do niej wyjść to siedział sobie w bramce, mówcie dalej jaki to on jest zajebisty.
0
Villa w nius? To po hiszpańsku?
0
fllaczek, Ty chyba masz krótką pamięć, tą samą taktyką Chelsea wygrała w zeszłym sezonie LM... Mecz świetny dla kibiców Celticu i antyfanów Barcy, dla całej reszty po prostu nudne widowisko, po pierwszej bramce z murarzami zawsze jest ciężko i wiedziałem że i w tym meczu będzie. Trudno, oby coś na to w końcu wymyślili.
0
A gdzie jest jakis link do tego głosowania?
0
Dinio, nie tylko Kuba bo jeszcze Gundogan, Gotze i Schmelzer, a ławki to oni praktycznie nie mają..
0
Ale z Chelsea Barca miała mnóstwo okazji, o ile się nie mylę to w dwumeczu było łącznie 5 słupków/poprzeczek, nie mówiąc o samych strzałach, więcej szczęścia dzisiaj i nie byłoby marudzenia tylko spuszczanie się.
0
oooostro
0
chuj nie błąd valdesa piękny strzał
0
haha masakryczny mecz i zabawa zaczyna się od nowa
0
Czepiacie się Villi bo pierwszy raz od dawna gra w podstawowym i nie błyszczy, Fabregas nie błyszczał kilka ładnych tygodni i było to samo a teraz wszyscy się spuszczają jaki to on nie jest zajebisty, true story.
0
ventura wszystko w porządku?
0
Drogie dzieci, jako że egzamin gimbazowy z czytania ze zrozumieniem jeszcze przed wami, postaram się grzecznie wytłumaczyć, że z mojej wypowiedzi wynika, że mam wielką nadzieję że Ronaldo dostanie ZP, a to że Messi ma już 3 było jedynie stwierdzeniem faktu, a nie argumentem przemawiającym za nagrodzeniem Ronaldo, dziękuję.
0
A co to ma za znaczenie co on powie o.O 3 krotnie przez ekspertów wybierany najlepszym piłkarzem świata, nie wiem czy trzeba coś więcej dodawać. A złotą piłkę w tym roku raczej dostanie Ronaldo i z całego serca mu tego życzę, Messi już swoje dostał.
0
Stelios23, to spotkanie może co najwyżej pokazać ile warta jest Barca Tito bez Puyola.
0
kibic1899, za komentarz w podobnym tonie dostałem wczoraj 40 minusów kolego więc idziesz na rekord ;D
0
Ludzie weeb.tv, kilka złotych za pewną i dobrej jakości transmisję.
0
7 października 2012 będzie czarnym dniem dla gimbazy, proponuje już zaopatrzyć się w chusteczki.
0
piachuFCB, zwykły typ, a to że ktoś traktuje te słowa jako wrzut na swój gimboklub to już nie moja wina.
0
Real rozpyka jutro Barcę, przypomnijcie sobie jak Real w tym sezonie gra kiedy atakuje i kiedy mu najbardziej zależy, gdyby w tym drugim meczu u Superpuchar mieli więcej szczęścia to tam mogła być manita.. Mamy tragiczną obronę która tylko dlatego się trzyma bo ma robotę w 1 meczu na 10 i do tego podbramkowych sytuacji jak na lekarstwo, na Bernabeu nasza obrona była jak dzieci we mgle i jutro nie będzie inaczej, jeżeli tylko Real nie postawi na obronę a nie postawi bo ma za dużo pkt do odrobienia.
0
BlauGrana1404, tracic 5 pkt?
0
maradona19
Gała z szacunku dla rywala? :D
Prowokuj, akurat na tej stronie to jest wręcz wskazane.
Na rm.pl jest o wiele wyższy poziom dyskusji bo dzieci które w 2000 kibicowały Galacticos dzisiaj są dorosłe, tu tak może będzie za 10 lat, ale tylko jak przestaniemy wygrywać, inaczej ciągle będzie przybywać gimbusów :)
wieloletni fan Barcy