mikolaj20
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak poprawność polityczna :) Real zagrał na remis w zimnej Moskwie a teraz zrobi z nich mielonkę :) Chciałbym żeby trafili na Milan bo taki dwumecz może ich sporo kosztować - siły, żółte kartki, a w najlepszym przypadku eliminacja. Nie chcę żeby Barca z nimi grała bo mam już dość klasyków, a na samą myśl patrzenia na te wszystkie krzywe mordy robi mi się niedobrze :)
0
Sry za offtop ale nie zapomnijcie o trzymaniu kciuków za piątkową parę real - milan ;D
0
Courtezz
Czy aby nie przesadzasz? 13 pktów przewagi tłmuaczysz 2 błędnymi decyzjami sędziego? Podobnie jak Ty uważam, że Betis dzisiejszego meczu nie powinien był przegrać, ale takie wnioski to chyba nie na miejscu. Liga jest już przegrana. Na 12 kolejek potkniemy się jeszcze ze 2 razy ( wersja bardzo optymistyczna), co by oznaczało że Real musi potknąć się razy 6. Wyobrażacie sobie że w co drugiej kolejce Mou będzie remisował/przegrywał z ogórkami? :) Nie ma żadnych szans na obronienie Ligi, kompletnie żadnych szans.
0
Wielkie oszustwo, szkoda ze Barca daje się tak tłamsić i boją się mówić tego co faktycznie myślą. Jak w Korei Północnej... Nie wierzę w 'geniusz' arbitra, szczególnie że kilka razy już w meczu się mylił... Szkoda słów, byle do piątku i szczęśliwe losowanie Milan-Real, trzymajcie kciuki ;)
0
No niestety. Powiem tak do końca pozostało 12 kolejek, żeby wygrać Ligę... :) real musiałby 4 razy stracić pkty, w tym 3 porażki ... na 12 spotkań przy tak skandalicznym sędziowaniu ( to co dzisiaj się działo w tym meczu to się nie mieści w głowie, pamiętny mecz Chelsea Barca z LM to przy tym pikuś, tam zagrania były przypadkowe a tutaj 100% premedytacji ) jest to w zasadzie niemożliwe. Oczywiście zakładając do tego że Barca wygra wszystkie mecze z ogórkami do końca sezonu :) Także pogódźcie się z tym że ogórkowe trofeum w tym roku zgarnie ... aż brzydzę się napisać.
0
dianbobo, Henry też można powiedzieć że wszystkie bramki strzelał w jedno miejsce, notabene to samo co Tello :) Moim zdaniem jest dobrze tak jak jest teraz, Tello wydaje się być znakomitym jokerem i w taki sposób Pep właśnie z niego korzysta.
0
Klopsik98
Dostał czerwo za nic i mają to zlać? Zwykłe wejście ciałem, tamten napastnik wyłożył się bo poczuł okazję, a Pique chcąc odciągnąć jego rękę zaczął machać łapami stąd ta cała dziwna sytuacja. Wystarczyłoby żeby Pique w momencie odepchnięcia miał ręce w górze i nic by sędzia nie odgwizdał.
0
Po tym co zobaczyłem we wczorajszym meczu Barca wydaje mi się głównym kandydatem do zwycięstwa. Oczywiście wszyscy wiemy jak piłka potrafi zaskakiwać, ale faworyt jest tylko jeden ;)
0
ekspert
Za dużo się nasłuchałeś komentatora o 'niemocy' barcy i teraz tak piszesz. Pokaz mi drużynę która potrafi być skuteczna gdy przeciwnik nie przejawia chęci do gry w piłkę i broni się w 11 z całych sił? Barca dzisiaj zagrała kosmicznie na to, na co pozwalał przeciwnik. Z tą formą mozna śmiało mysleć o obronie tytułu.
0
Jeśli ktoś mówi że to całe podawanie Barcy i posiadanie piłki jest bez sensu, to radzę najpierw obejrzeć kilka meczów piłki nożnej, całych meczów, zanim zacznie się wypowiadać. Bayer murował bramkę i wygrana 1:3 na ich boisku jest potwierdzeniem wielkości naszego zespołu.
0
Piekny mecz ze strony Barcy mimo że graliśmy bez Villi i Xaviego. Barca pokazała to na co wszyscy czekaliśmy, nawet gdyby przegrali to świetne utrzymywanie się przy piłce już o czymś mówi. Bayer wycofany, grający całą jednenastką na swojej połowie nie mógł zrobić NIC.
0
Tam za Cesca Thago powinien być, a za Adriano - Cesc.
0
Odpocząć? Na Ligę Mistrzów? MINDBLOWN.
0
Polecam stronę weeb.tv , płatna ale jest dobra jakość w niskiej cenie 3zł za 3 dni dostępu, jest między innymi npremium, c+ sport hd, sportklub :)
0
Polokolo
Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Zero merytoryki. Pomyśl jak zmotywować piłkarzy z których znakomita większość, w piłce klubowej i reprezentacyjnej osiągnęła wszystko? Jak ich przekonać żeby w pełnym skupieniu grali przeciwko Osasunie, Levante czy innym ogórkom? Co innego Real który jest głodny sukcesu, od kilku lat nie wygrali nic poza marnym trofeum CdR które zdobyli po pobiciu w finale Barcy, podkreślam pobiciu. Faktycznie są w dobrej formie, leją ogórków jak leci, ale Barcy ciągle nie mogą pokonać, czemuż to? Pewnie sędziowie? Albo jakiś inny wielki spisek? Tak więc w czym są lepsi? Na pewno w zdobywaniu pktów w lidze, i nic poza tym. Dziękuję, dobranoc.
0
Zobaczymy jakim składem zagra Barca w kolejnym spotkaniu z ogórami. Nie wiem czemu ale odnoszę wrażenie że być może łatwiej będzie nam odrobić 10 pktów niż 7 - albo się zmobilizują totalnie na wygrywanie- a powiedzmy sobie szczerze stać ich na wygranie wszystkich meczów po tylu wpadkach - albo pokażą że nie zależy im na ogórkowym trofeum. A podejrzewam że Real mając taką przewagę na pewno się rozluźni i pogubi pkty..
0
OGÓRKI FTW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ScharnerCule
Tak, biorąc pod uwagę wygranie klasyku, dwa potknięcia mierd i 18 zwyciestw z rzędu naszych w LL faktycznie, mamy majstra. Zejdź na ziemię. Jeśli wygramy ligę to tylko i wyłącznie w razie kryzysu w madrycie, a no to się nie zapowiada, co jak co ale wygrywanie z ogórkami opanowali do perfekcji.
0
buryfanbarcy,
Wierzysz że wygramy 18 meczów pod rząd? Bo jeśli Real będzie grał tak jak w ostatnich 20 meczach to tylko to nas może poratować.
0
Barca na pewno nie wygra wszystkich meczów do końca sezonu, powiedzmy że trafi nam się jeden remis i jedna porażka przy 18 meczach, Real musiałby w takim przypadku stracić pkty w 4-6 spotkaniach, co na 18 meczów jest po prostu niemożliwe, face it. Wygramy LM i zamkniemy usta mierdom :]
0
Moim zdaniem za to ciąganie za koszulki powinny polecieć czerwa, kompletnie niesportowe zachowanie ;/ Gdyby w dobrym momencie taka kartka poleciała to przestaliby tak z nami grać, a tutaj jak ktoś się przebija to zaraz go wywrócą, zobaczą co najwyżej żółtko i po sprawie, syf jak nie wiem..
0
Widać że kibice Realu już są tak zdesperowani, że radość sprawia im obrażanie dzieci Barcy, to jest bardzo przykre a można to zaobserwować w komentarzach poniżej. Co takiego powiedział Xavi? A no powiedział prawdę, której w mediach takiemu klubowi jak Barca i ich zawodnikom nie wypada mówić. Myślę że Barca już tyle razy dawała się obrażać że kilka słów czystej prawdy z ust generała przyda im się na ostudzenie głów. Faktycznie pięknie Real zagrał na Camp Nou, te piękne wejścia Lassa, to ciąganie za koszulke Coentrao, łokcie Ramosa, dziki Pepe, piękna gra, poezja. Taki Messi po indywidualnym rajdzie na bramkę gola z Realem może zdobyć jak już cała obrona jest wykartkowana i nikt go nie może kopnąć, to jest zdrowa sytuacja, brawa dla wielkiego Realu który jeśli przegrywa, to tylko przez sędziów.
0
Ksavix
"A trzeba przyznać otwarcie, Real na Camp Nou był lepszy od Barcelony"
W którym punkcie? Chyba dla człowieka który ogląda mecze z przymrużeniem oka albo totalnego laika. Fakt mieli sporo okazji ale nie ukrywajmy że w obronie grali ostro, za ostro.. A sędzia nie jest od tego żeby sobie pobiegać i narobić kontrowersji, a niestety Pan który prowadził to spotkanie tylko do tego się nadawał. 4 zawodników Realu (Ramos, Pepe, Coentrao, no i oczywiście Diarra) mogło spokojnie wylecieć z boiska, czy to jest zdrowa sytuacja jak na jeden mecz?
0
Oby Barca dobrze zagrała, to jest najważniejsze, tak samo jak wczorajsze przebudzenie mierd dla fanów Realu mimo porażki.
0
0:0 w klasyku? ;d Powiedziałbym dość oryginalnie ^^
0
Albo jeszcze jak Barca pierwsza strzeli, wiadomym jest że jak Real traci w klasyku bramke to przestaje grać :]
0
Myślę, że jeśli Real dzisiaj pokaże swoje 'lepsze oblicze' bez chamskiej gry aby zmazać cały ten syf z poprzedniego meczu, będzie manita albo blisko piąteczki :)
0
deco96PL
To raczej łatwe nie będzie, w szczególności jeśli chodzi o ligę, gdyby było więcej klasowych przeciwników.. Barca i tak by wygrywała a Real miałby kłopoty, w tej chwili mamy taką sytuację w której nie liczą się umiejętności a nastawienie do meczu i granie w każdym z nich z pełną koncentracją, co dla najlepszych piłkarzy na świecie może być trudne, co innego dla głodnego triumfu Realu.
0
ShawnC
Problem polega na tym że jak znowu takie zachowania w klasykach będą mierdom uchodziły płazem, to nasi będą symulować z konieczności, tak jak w tamtym roku.. Na takie mecze powinny być jakieś inne zasady sędziowania moim zdaniem, np. kilku gości analizujących obraz z kamer, konsultujących się z głównym sędzią. Wtedy broń Mourinho pod tytułem boiskowe chamstwo byłaby bezużyteczna.
0
2 setki zmarnowali w tym jedna na pustą, szkoda bo mogło być już spokojnie 1:3 ..