mikolaj20
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fanbarcy1926, Xavi pogra dłużej, jeśli tylko mu się gra nie znudzi to myślę że może nawet dojechać do 36-38 lat, nie bazuje on na szybkości więc nie musi tak szybko przechodzić na emeryturę :)
0
Ja po cichu liczę na Bayern, jakby nie patrzeć mają bardzo dobrych zawodników, doświadczonych jak Ribery i Robben którzy nie przepuszczą takiej okazji bo czas leci a druga szansa na finał może się nie powtórzyć. Do tego jest Gomez, jest Schweinsteiger, Neuer, Lahm mają ludzi którzy robią różnicę. Kto wie czy nie będą czarnym koniem tej edycji.
0
Marzeniem byłaby sytuacja w której na tej stronce możliwość pisania komentarzy miały osoby które przesłały kopię dowodu osobistego do redakcji. Człowiek chce podyskutować a musi czytać bzdurne komentarze dzieci które o piłce mają takie pojęcie jak o życiu.
0
twoj_stary Mocno naciągany to był wtedy Busquets i zamilcz już.
0
dobry261, idź już spać bo nie wstaniesz na jutro do szkoły. Skoro wstydzisz się klubu to nie wiem po co tutaj jeszcze jesteś.
0
poeticus1/2, Kto bedzie mowil o tych karnych? Gimnazjalisci? Każdy rozgarnięty człowiek wie że te karne się należały.
0
weeb.tv bardzo dobra jakość za 3zł na 3 dni dostępu do wielu kanałów, polecam tym którzy chcą obejrzeć meczor na necie i wolą się ustrzec tragicznych jakościowo transmisji albo przycięć.
0
Czemu Leo na boku? :l
0
weeb.tv , dobra jakość ale w hd to wątpie że gdzieś znajdziesz
0
ksobi n premium też tam jest :)
0
Ja polecam stronę weeb.tv, 3zł za 3 dni dostępu do ponad 50 kanałów w tym n sport, canal plus gol i tym podobne. Oglądam tak spotkania Barcy już od kilku miesięcy i na prawdę nie narzekam, jakość dość dobra i co najważniejsze - praktycznie się nie zacina ( jedynie na gran derbi pamiętam pod koniec roku były problemy bo masa ludzi oglądała ale i tak warto było ).
0
Ja się boję o ten jutrzejszy mecz jak diabli, oby te typy się potwierdziły, jakoś za cholerę nie potrafię przewidzieć i w jakikolwiek obiektywny sposób spojrzeć na ten jutrzejszy mecz. Czy Milan postawi autobus, jakim systemem zagramy, kto będzie na szpicy, czy zagra Xavi, mega mętlik.
0
Może redakcja by zrobiła o tym jakiś artykuł? Czy istnieje jakakolwiek szansa na to żeby po przeszczepie wątroby profesjonalnie grać w piłkę nożną? A jeśli tak to jaka? Mogło by to rozwiać część wątpliwości.
0
MichalRBB
Zdaje się że profesjonalne uprawianie sportu jest po takim zabiegu niemożliwe, tak przynajmniej mówił Borek.
0
Hubka, Messi egoistą? Czyżbyś mówił o akcji z drugiej połowy jak biegł sobie z piłką dookoła pola karnego i wywalczył rożny? Jak on ma piłkę to obrońcy nie wiedzą co robić, rzucić się na niego we 2-3 czy obstawić jego kolegów, często on to wykorzystuje i zamiast podać leci z piłką bo mimo wszystko jest to lepsza decyzja niż podanie do kogoś kto nie poradzi sobie w takiej sytuacji.. Moim zdaniem Messi musi grać na szpicy bo nikt tak jak on nie potrafi przy zmasowanej obronie dobrze uderzyć/podać. Zagęści środek, poda na bok i wreszcie coś padnie, a co po jego podaniach w gąszcz obrońców jak Alexis w takiej sytuacji niestety się gubi.
0
Fabregas tak, ale Andres zostaje, plus wymiana pozycji między Messim i Sanchezem.
0
Mam nadzieję że w rewanżu nie będzie już eksperymentów a'la Messi na boku i Sanchez na szpicy, wczoraj to ewidentnie nie zdało egzaminu..
0
Optymistycznie :)
0
No dokładnie, strzelić, Milan się odkryje i wszyscy wiemy co się dalej będzie działo :)
0
do nika94 się odniosłem
0
Można mieć duże posiadanie piłki, można klepać i klepać, ale często staramy się wejść z piłką do bramki. - Za bardzo ogólnikowo, prawda jest taka że Barca zagrała bdb mecz mimo defensywnego stylu Milanu. Mogli się rzucać po 7 na atak ale widać odrobili lekcje chociażby z dwumeczu z Interem. Porażka na wyjezdzie na tak wysokim poziomie mimo wszystko jest trudna do odrobienia, pomyślcie co by było gdyby Barca dzisiaj przegrała 1:0 i na Camp Nou goniąc wynik nadziała się na kontrę? Jest bardzo, bardzo dobrze.
0
Teraz tylko zwycięska passa Barcy do końca sezonu i mamy majstra :)
0
Bartix09
Przy samych zwycięstwach Barcy do końca sezonu..
0
A nie przepraszam, jedna porażka ^^
0
Obejrzę mecz, ale ludzie, dajcie już sobie spokój z wiarą w mistrzostwo, zostało się 12 kolejek, zakładając same zwycięstwa Barcy, Real musiałby 3 razy przegrać i raz zremisować, co najmniej :) Wyobrażacie sobie że w co 3 kolejce przegrywają, podczas gdy w tym sezonie nie przegrali z LaOgórkami nawet raz?
0
Kolega widzę ekspert. Pozazdrościć znajomości.
0
10 minut wytrzymali :P
0
whatis Ja pisząc 'słabiutkie' opierałem to na ich dokonaniach, a nie a nazwy albo Bóg wie czego. Tak się składa że te Twoje 'tragiczne' BATE zremisowało z Milanem, to samo Viktoria, teraz prześledź sobie grupę Realu. Milan jakby pominąłeś, Milan który jest jednym z głównych faworytów LM a który raz od nas dostał u siebie, i raz zremisował całkowitym fartem po stałych fragmentach gry strzelając bramki w bodajże 2 minucie meczu i ostatniej. Ten sam Milan który rozniósł w pył Arsenal. Co do dokonań ligowych, nie trzeba być geniuszem żeby zobaczyć różnicę między tym jak Barca mobilizuje się na LM a jak na ogórki LaLigowe.
0
Czy ja wiem czy z Realem nie mają szans? Co Real takiego zrobił że tak uważasz? W fazie grupowej mieli słabiutki Lyon, równie słaby Ajax i tragiczne Dinamo. W lidze ogórków pokonują z niesamowitą skutecznością. To tyle. Podejrzewam że jak trafią na trio Gomez - Robben - Ribery to czar pryśnie. Poza tym bawarczycy grają twardą piłkę, nie dadzą się stłamsić jak LaLigowe ogórki, będą grali twardo co może źle działać na rozpalone głowy Pepe, Ramosa, Coentrao czy Carvalho. Ciężko mi ocenić taki ewentualny dwumecz obiektywnie z wiadomych przyczyn, mimo wszystko stawiałbym na Bayern.
0
Przy dobrym wietrze napoli-banfica apoel-marsylia i taki apoel nawet do finału może dojść ^^