mikolaj20
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca jutro remisuje, Real z obawy o wykartkowanie 'odpuszcza', nie grają brutalnie i dostają łomot, następnie gdzieś przypadkowo przegrywają. Czuję że tak to się może wszystko skończyć :) Oby!
0
No właśnie tylko póki Real nie straci punktów to nasi grają o pietruszkę. I co jest szokujące nawet seria 15 zwycięstw z rzędu może kompletnie nic nie dać.
0
Jeśli wierzyć jasnowidzowi ;p to my wygramy 5 kolejek w tym GD i jeden zremisujemy ;p a Real polegnie na CN i jeszcze gdzieś tam ;p no i bedzie po równo punktów :)
0
ciapciak, co nam po wyniku na CN jak nie stracą gdzieś punktów z ogóreczkami :l
0
Otwieramy szampana
0
Ten Diego świetnie gra, ja myślę że jak znowu na jakąś przypadkową bramkę nie nadzieje się Atletico to spokojnie mogą zremisować.
0
Vicky ale mecz się właśnie skończył :D
0
Był gol Xaviego no nie? Widać było że przeszła za linię na tej powtórce.
0
kibicbarcy678, chór kastratów w refrenie ;D
0
Jeśli ktoś traktuje te słowa jako usypianie przeciwnika, to już chyba pora ostudzić głowę. Wszystko co powiedział Pep jest jak najbardziej logiczne.
0
Canal + Weekend O.O
0
JoeBlack ja tam liczę że Falcao coś namiesza.. ale tak jak mówisz te statystyki są po prostu aż niewiarygodne.
0
Może chciał sobie licznik występów w lidze podkręcić ;]
0
Przy minus 4? :P Gruboskórny jesteś.
0
Nie do Ciebie a na temat Twoich wypowiedzi, nie chce mi się dyskutować nawet jak czytam takie bzdury jak ta -> "Z ogórami to można wygrać ligę polską, dla Realu największym wstydem byłoby wygranie Ligi bez wygrania Gran Derby! " i ja kończę w tym momencie dyskusję z Tobą.
0
Sawik_10, A czy ja kazałem Ci czytać to co napisałem, Einsteinie?
0
Sawik_10, Tego już się nie da czytać ...
0
oper21, jakie najgorsze mecze? Jeden mecz, z Bilbao, z Barcą mogą przegrać ale zostaje 5 ogórków i jak nie stracą punktów z Athletic'iem to może być już na prawdę ciężko o ten 1 punkt.
0
oper21
7 kolejek :)
0
kibicbarcy678, Śmieszne to to raczej nie jest, jedynie smutne. 'Napinka' w poście i mam 95% pewność że autorem jest dzieciak z rozpaloną po porażce głową. Te 5% zostawiam na troglodytów.
0
Oj żeby tak było to Real musiałby stracić pkty z Atletico albo Gijonem co jest raczej nieprawdopodobne :P
0
kiper09, 1pkt straty który nie zależy od nas :) dlatego został 1 pkt który musi stracić Real :)
0
Haha, 'kibice' Realu już 'kupują' Aguero i sprzedają Benzemę :D:D
0
Trzeba przyznać Real miał sporo pecha, ale z drugiej strony sporo szczęścia. Zwykle tego typu meczu Barca przegrywała bo nie mamy tyle szczęścia żeby przeciwnik tak obijał słupki.
0
Haha tak 'dostał' piłką że aż padł w polu karnym lol
0
Latająca maszyna ;D ta bajka ;p
0
Nie dyskutujcie z ludźmi którzy z założenia nie mają racji bo to na 99% dzieci, w większości przypadków 'kibice' Realu. Piszą że Alexis przyaktorzył, a co zrobił ten koleś wymuszając karnego, jak w tej sytuacji Valdes nawet go nie dotknął?
0
canal + sport
0
Ale nałapałem minusów ;d tylko o co chodzi? ;o O te 'ogórki'? Przecież chyba jasne jest że nie mówiłem tu o naszych, może mi ktoś wyjaśni :>
0
10 zwycięstw z rzędu i tylko 4 pkty odrobione, masakra :) Real musi z kimś przegrać, tylko z kim? I jakim cudem jakieś ogórki mają z nimi wygrać?