mikolaj20
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
coole Nikt przy zdrowych zmysłach nie myśli że kupując Neymara kupujemy człowieka który będzie nagle ogrywał obrońców pokroju Ashley Cole jak za przeproszeniem szmatę, tak jak to robi z dziadami w Brazylii. Wystarczy jego niesamowity balans, kontrola nad piłką i skrzydłowy nie będzie już tylko od rozciągania linii obrony tak jak to ma miejsce obecnie a będzie stwarzał realne zagrożenie, w połączeniu z Messim to będzie miazga tak jak to było z Ronaldinho.
0
Kuriozum
0
Mmmm minusy, gimbaza się obruszyła :D lubię to.
0
Mnie tam bardziej od wygranej Barcy w lidze cieszy porażka Realu więc oglądam :) mało pp żeby dzisiaj stracili punkty, chyba limit pecha już wykorzystali.
0
Amano, dorasta się z wiekiem którego średnia użytkowników tej strony to pewnie koło 13, to jeszcze nie ich czas :D
0
Czym się martwić skoro go mamy? Podobnie było za gry R10. Co do samego meczu, szkoda że Alexis tak rzadko gra bo widać w nim chęci i możliwości, zupełnie inny poziom niż np Tello któremu akurat ten mecz wyszedł.. Moim zdaniem właśnie Tello to typowy rezerwowy, ma dobry strzał, na podmęczonych obrońców w sam raz.
0
fellow spójrz na listę z kontuzjami po prawej :o
0
0
Hiszpanie czyli kto? Każdy jeden tak myśli? Tam mieszkają tacy sami ludzie jak my więc nie wiem do czego zmierzasz, poglądy większości polaków też często są zmącone przez różne stereotypy albo nieprawdziwe informacje, ot chociażby wszyscy u nas myślą że w Czechach można sobie kupić trawę tak jak w Holandii.
0
A wie ktoś na jakim kanale można Argentynę zobaczyć? Prócz internetu :) Albo ten mecz Urugwaju..
0
Tak popatrzałem na to zdjęcie i pomyślałem, że kiedyś nam tego skurczybyka będzie brakowało ;) Mówcie co chcecie ale na dzisiejszą Barcę tylko Mourinho ma sposób, nie zawsze skuteczny ale czasem coś zdziała. A że jest jaki jest.. cóż jak kiedyś odejdzie będzie wielka pustka w środowisku europejskiego futbolu :)
0
oper21, pierdoły piszesz, Ronaldo zawsze będzie miał kompleks Messiego bo jest ambitny i chce być uznawany za najlepszego piłkarza, to go tylko nakręca. Messi lepiej panuje nad piłką, o wiele lepiej, ale proszę Cię, strzały z dystansu i wolne też mają znaczenie a w nich Ronaldo Messiego bije na głowę.
0
Masakra jaka dzieciarnia tu siedzi, tego nawet gimbazą nazwać nie można.
0
Szkoda że Ronaldo nie może grać w jednej drużynie z Messim, taki duet byłby nie do pokonania, jeszcze do tego Neymar i Hulk i przeciwnicy nie muszą w ogóle wychodzić z szatni.
0
Z tego co mówią tutaj
http://www.wherever.tv/tv-channels/Barcelona-TV.jsf
Pep chce odpocząć od futbolu, najprawdopodobniej w najbliższej przyszłości nie obejmie stanowiska trenera w żadnym klubie.
0
Człowieku napisałem że to był żart, kpina, jestem kibicem Barcy i nie wyobrażam sobie płakać za Pepem? Będzie mi przykro ale bez przesady.
0
0
Nie chciałem nikogo rozśmieszyć a wykpić. Płaczecie? Ludzie trzymajcie mnie.
0
To był zart :D hehe też czekam na info :)
0
0
FC1899Barca, no Ciebie pewnie nic, ale tych którzy widzieli tego Pana grającego w bordowo-granatowym stroju jednak tak.
0
0
Oj nie mogę im zazdrościć Neuera? Jak mi przykro :(
0
No tego Neuera można im pozazdrościć :)
0
Drużyna kupiona za jakieś pół miliarda euro, w tamtym roku zdobyła Puchar Króla który zlewała od zawsze, w tym wygra La Ogór Ligę, wielkie dokonania Mou, wielkie.
0
Gdzie można zobaczyc wywiad?
0
VaiZard, wy macie 4 niemców w składzie mimo to im kibicujesz, wypierdalaj mamejo.
0
HAHAHAHHA piękna noc dzisiaj będzie, dobry sen! Real pokazał ile jest wart.
0
A tu ciągle gorąco, ludzie dajcie sobie spokój, nic nie zmienicie, stało się co się stało, a co będzie tego nikt nie wie.
0
BB4everbarca, no skoro NAWET TY nie powiesz że nie jest on najlepszy, no to pozamiatane. Weź człowieku rozpęd, ale taki porządny, wiesz kilkanaście metrów, i pierdolnij o ścianę, może do końca nie pomoże ale wierzę że będzie lepiej, tak samo jak w Barce.