mikolaj20
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Guardiola jak zawsze na poziomie. Nie wdaje się w dyskusje z krzykaczami z Madrytu, robi swoje i nic ponad to. Dobrze by było gdyby za całe chamstwo Real nic nie zdobył, jednak będzie trudno o wyrwanie im ligi biorąc pod uwagę fakt, że mecze z ogórkami wychodzą im całkiem nieźle.
0
Kto słucha tego człowieka i jeszcze robi z nim wywiady? Czasy kiedy jeden człowiek mógł wygrać mundial już dawno minęły, dzisiaj co najwyżej wyjątkowy piłkarz może 'zrobić różnicę', tak więc Panie Pele, pogódź się Pan z tym, że czasy w których Pan grał, taktyka i poziom sportowy zawodników można przyrównać do poziomu co najwyżej dzisiejszej Polskiej Ekstraklasy.
0
Jeszcze nie raz mu odwali ;) Oby tylko nie połamał kiedyś któregoś z naszych...
0
Bardzo fajne sprawozdanie klasyku okiem kibica realu jest na stronie rm.pl, bardzo podoba mi się styl w którym pisze autor. Rzetelna i obiektywna ocena meczu, dokładnie tak jak było na boisku, polecam wszystkim.
0
kociol123
Widzisz nawet porządnie wyzwać nie potrafisz. (ort.)
Twoja logika jest na poziomie niedorozwiniętej ameby, " Ligę możecie wygrać, Barca już ją zgarnęła rok temu. "
Nie rób wstydu kibicom Realu.
0
Explode
Tutaj akurat wymieniałem tych którzy dzisiaj się 'zasłużyli' :)
Jakby tak zebrać wszystko to co nie podobało mi się w ostatnich klasykach, to i niestety też paru naszych by się załapało, dzisiaj tylko ci trzej panowie, chyba że o czymś jeszcze zapomniałem albo czegoś nie uchwyciła kamera ;)
Smutne jest to że taki klub jak Real Madryt pozwala reprezentującym ich ludziom na takie zachowanie, mam nadzieję że podobnie jak nasi przestali nagminnie symulować, tak oni w końcu odstawią czasem nogę.
0
To ile chamstwa piłkarze Realu pokazują w starciach z Barcą przechodzi moje pojęcie i myślę że nie tylko moje. Zastanawia mnie czy kogoś to dzisiaj przejmuje? Czy władze klubu nie powinny ostudzić rozpalonych głów Alonso, Coentrao, Ramosa? O Pepe nawet nie wspomnę, bo nie ma o czym. Chciałem polubić Real ale po takich meczach jak ten byłbym gotów splunąć w twarz każdemu z wyżej wymienionych CHAMÓW. Nie potrafią przegrywać, co zamiast być piętnowane i jakoś regulowane przez trenera, jest wręcz pochwalane, Mourinho zapewne po dzisiejszym meczu powie w szatni, że wszystkiemu winien sędzia. Na całe szczęście są tacy zawodnicy jak Ronaldo czy Puyol, którzy dla tych chamów są przeciwwagą. Szkoda mi Ronaldo którego talent marnuje się w tej drużynie, która będzie zapamiętana jako ten wielki przegrany w starciach z historycznie wielką Barcą i jako drużyna, która jedyny zdobyty, nie wart zachodu puchar, wrzuciła pod autobus.
0
No to teraz się zaczną gorzkie żale dzieci. Dziwię się że ten portal zamieszcza czasem tak bezsensowne wypowiedzi jakiś ubogich umysłowo ludzi z Panem Pele na czele, chcecie nabijać ilość wyświetleń strony, komentarze? Takie pierd****** za przeproszeniem to może uprawiać każdy, ja mogę powiedzieć że Pele w Motorze Lublin nadawałby się tylko do podawania ręczników. Tylko kogo to obchodzi?
0
milker
Według Twojej teorii każdy zawodnik który przegrywa ze swoją drużyną w najważniejszych meczach nie jest prawdziwym zawodnikiem. Jakie to głębokie.
Jak czytam niektóre komentarze to mam wrażenie jakby sporo ludzi nie zauważyło że piłka nożna nie jest już na poziomie w którym jeden zawodnik może obiec 8 piłkarzy w co drugim meczu i strzelić na koniec bramkę. I mówię tutaj oczywiście o meczach na najwyższym poziomie, takich jakim był lub miał być finał KMŚ.
Barca ma już tak szeroką ławkę że nie chciałbym, żeby na CN trafił Neymar, przynajmniej nie w ciągu najbliższych kilku lat. Niech wzmocni Real, może Gran Derbi wejdą na jeszcze wyższy poziom, chociaż po tym co zobaczyłem w pierwszej połowie ostatniego Klasyku śmiem twierdzić że został on osiągnięty.