0

A może Messi powinien był zagrać na skrzydle? Pomyślcie, na środku było gęsto i nie było sensu takiego zawodnika jak on tam ustawiać, podejrzewam że skrzydłem nie tylko potrafiłby pięknie podać ale być może nawet znaleźć drogę do bramki.

0

A mi się wydaje że właśnie teraz są bdb ustawieni, Iniesta z Messim zawsze coś namiesza w środku.

0

Godlo, jakie znowu wieże?

0

Mieć jedną bramkę więcej od przeciwnika.

0

Czemu minusujecie Messi20? Prawda jest taka że zawalił obie bramki :o druga tragiczny błąd z wyjściem, o pierwszej szkoda w ogóle coś pisać.

0

Messi20, obie bramki były w zasadzie jego autorstwa, w ekstraklasie mamy lepszych bramkarzy, niestety.

0

Czemu Valdes wyszedł z bramki przy tej akcji bramkowej Ronaldo? Przecież to było żałosne.

0

Niestety caren ale w drugą stronę to też idzie, nie ma co się dziwić dzieciaki się cieszą :>

0

Tak już róbcie zakupy bo widzicie pierwszy raz na prawdę pokonaną Barcę..

0

sirpiter13, dokładnie, komu jak komu ale Ikerowi te porażki mocno dały w kość, ogólnie Real zagrał przyzwoicie, bez chamstwa, tylko pogratulować. A Barca, moim zdaniem taktyczna tragedia, Messi sam, stworzył partnerom kilka 100% i po tych tragicznych wykończeniach widać było że odpuścił, szkoda.

0

Siemka, zajebiste pytanko :)

0

Czyżby Pep znowu szykował 3-3-4 jak niedawno? ^^

0

whatis, ale ja tylko napisałem tak nic wiecej ;D nawet nie chce mi się bronic swoich racji, nie tutaj :) tak tylko zamieściłem 'smaczek' :)

0

whatis, tak

0

Nie wiem czy wiecie ale jutro sędzią spotkania jest Pan, który właśnie jest autorem tego jednego zwycięstwa Realu z ostatnich 10 spotkań. Obym się mylił co do tego Pana.

0

Magdolinho11, nie zawsze na drhtv da radę obejrzeć mecz, np Real Chelsea miało być na 3 kanałach a nie działał żaden z nich, na weeb.tv coś takiego się nie zdarza, dajesz 3zł i masz piękną jakość wielu kanałów przez 3 dni. Teraz zbliża się klasyk i te darmowe serwery na pewno padną więc radziłbym tym którzy oglądają mecze przez internet na wykupienie sobie pakieciku :>

0

barca-fan, co Ty ćpiesz?

0

Najgorsze jest to że ewentualna strata bramki łączy się z tym, że Barca musi strzelić 3. Tak więc szykuje się prawdziwy dreszczowiec, może być nieprzyjemnie. A szkoda, dzisiaj brakowało szczęścia ale skoro Pep wiedział że Chelsea gra mega defensywnie, może mógł zaryzykować i zagrać 3-3-4?

0

Którzy zawodnicy z Realu są teraz zagrożeni absencją w finale? Wie ktoś?

0

Masakra z tymi dziećmi..

0

lewy, 3-3? Szukasz jakiegoś starocia czy pomyliłeś wynik? :)

0

Tylko po co? Równie dobrze może po prostu nie zagrać w drugim meczu..

0

MaxxZizou5
Oglądałeś ten filmik który zamieściłem? Czy według Ciebie tam były jakieś nieodgwizdane drobne muśnięcia? Imputujesz mi coś czego nie powiedziałem, fajnie tak sobie dyskutować z samym sobą?

0

SkaypCule,
Komentować tego nie będę bo nie ma czego komentować. Po poziomie wypowiedzi i ilości inwektyw mam już swoje zdanie na Twój temat podobnie jak i ta część użytkowników, która czas wyciskania pryszczy z twarzy ma już za sobą. Ale do rzeczy. Skoro sobie czegoś nie przypominasz, to ja może oświecę Twoją osobę


A teraz na kolana i na Jasną Górę ..

0

Wiemy już, który sędzia poprowadzi zbliżające się wielkimi krokami Gran Derbi. Rozjemcą tego spotkania został wytypowany pan Undiano Mallenco, który poprowadzi piąty mecz pomiędzy Realem i Barceloną. Ostatni raz prowadził finał Copa del Rey, który padł łupem Realu Madryt, a zwycięskiego gola w dogrywce zdobył Cristiano Ronaldo.

Jednym słowem tragedia... Ten sędzia to jest dno O.O

0

whatis, jak już dojdziesz do tego jaki poziom sobą reprezentujesz, przyjdź tu, wystarczy zwykłe 'przepraszam'.

0

Coś dla przypomnienia jakim to sposobem wygraliście CdR,

0

Śmierdzi mi tu osasuną, remis coś tam jeszcze uratuje, przy takim autobusie i to będzie dobry wynik.

0

Oby był chociaż remis..

0

*odpuszcza GD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?