0

Jako że nic mu się nie stało, tak powiem 10:11 - leż suko :)
Też 'zaczynałem' od Kluiverta :)

0

Eh pieprzenie o tym spisku, o tym że uefa wszystko sprzedaje itd. itd., wieje już nudą. Co by jutro nie wypadło, to wyjdzie na to że to sprawka uefy i losowanie ustawione. Pary Barca-Bayern, Borussia-Real - żeby Real wygrał LM, pary Barca-Borussia i Real-Bayern - żeby było GD w finale, no i ostatecznie pary Barca-Real Borussia-Bayern - żeby w finale nie grały zespoły z jednego kraju bo będzie nudny finał, podobnie jak mecz United-Chlesea.

0

Obyście trafili na FCBayern :)

0

A jakieś źródło do takich transmisji? :P

0

Do 100% skuteczności 'wyłapywania' spalonych nie potrzebny jest dzisiaj żaden dodatkowy sędzia przy monitorku, technika też nie jest tu potrzebna nie wiadomo jak zaawansowana, wystarczy zamontować rejestrator nad boiskiem który by analizował sytuację podobnie jak to jest w fifie, sędzia dostawałby sygnał i tyle.

0

cichun1995, chopie skład wyjściowy podadaje się na około godzinę przed meczem :)

0

nurson, ośmieszasz się każdym kolejnym postem, masz problem żeby to zauważyć? Ochłoń może to do Ciebie dotrze.

0

Oni mają teraz tak rozgrzane łby jak mierdy kiedy dostawali 5:0.. olać, może ostygną.

0

Aż puyol się za głowę łapie

Ale to niestety normalne na stronie na której spora część użytkowników to dzieci.

0

Weźcie skończcie jeden z drugim już bo to na prawdę przykre jest, szczególnie przy TAKIEJ okazji pisać takie bzdury...

0

Suche te żarty jak w familiadzie :)

0

Ten mecz Dortmund-Malaga masakryczny, poziom na pewno nie na półfinał ligi mistrzów. Jeśli tak jak dzisiaj ewentualny zwycięzca dwumeczu będzie grał w półfinale, to dla rywala to będzie spacer, taki jak teraz ma real z galatasaray.. Real-Bayern, liczę na powtóreczkę z zeszłego sezonu :)

0

PatrychoO, no ja z kumplami leżałem na podłodze ;d dobre było 'messi jest Bogiem' ;d

0

Baddorf, polecam przez onet, komentatorzy bodajże z Nki, ostatnio w przerwie nie wyłączyli mikrofonów a jedynie sciszyli i można było usłyszeć kilka komentarzy przyprawionych w piękne polskie wiązanki :)

0

Czy na prawdę na takie mecze kluby nie mogą zrobić otwartych licytacji na wejściówki? Dlaczego ma zarabiać konik, jak może klub? Zrobić aukcję jak na allegro, do kupienia kilka tysięcy biletów, sprzedaż wszystkich po cenie najniższej która się załapała. Prócz tego zostawić kilkaset biletów po zwykłej cenie na loterię i niech się paru kibiców którzy nie są w stanie zapłacić rynkowej ceny cieszy..

0

Niech Real walczy o ligę, taka strata punktów wbrew pozorom może być korzystna

0

Victor odchodzi, jaki on zajebi***, a do momentu ogłoszenia tej decyzji przez znaczną część ludzi na tej stronce nazywany był firanką :)

0

Ma ktoś link do dobrego skrótu z meczu?

0

Oby tylko nie zmiksowało Malagi/Galatasarayu/PSG między sobą bo będzie chłopak do bicia dla drugiego półfinalisty, co jeśli chodzi o kartki, a te zapewne w drugim półfinale będą, może mieć niestety znaczenie w finale.

0

Jak na milan wyjdzie skład jak ostatnio to nie oglądam, nie mam zamiaru się denerować, trudno..

0

26/02/2013 - czarny dzień dla Polskiego gimnazjum :D

0

Co 90% użytkowników powie jutro kolegom w gimbazie? PYTAM SIE CO?

0

JAk ma być iniesta messi pedro to chyba wracam do monopolowego i zamieniam browar na pół litra..

0

Przykra sprawa, skoro ten skład zawodzi to dlaczego do kur** nędzy nic nie zmienią? :/

0

bartusxd2, jeśli zagrają przeciwko autobusowi tak, jak chociażby w zeszłym roku z Chelsea - fakt wtedy przegrali, ale po pięknej grze i obijaniu bramki w sposób niesamowity - to nie będzie źle, wystarczy trochę szczęścia. No ale jeśli to będzie wyglądało tak jak w ostatnim meczu to drugą połowę chyba sobie odpuszczę..

0

diego662, ale co może kumpel fan Arsenalu wiedzieć o Barcy? Ogląda nasze mecze pewnie jak grają w LM przeciwko nim.. Żaden argument, strata bramki na CN i jest po faworkach.

0

damian93r, mniemam że Ty o tym decydujesz? :D Weź się już nie ośmieszaj.

0

Szanse na awans spadły dramatycznie, pomyślcie że my temu autobusowi, żeby przynajmniej doprowadzić do dogrywki, musimy wbić DWA GOLE, Celticowi (inny autobus) przy jakiś 25 strzałach nie wbiliśmy nawet JEDNEGO, do tego w razie straty bramki jest już w zasadzie po Lidze Mistrzów. Także jeśli ta remontada się uda, będzie to jedna z największych w historii Barcy - biorąc pod uwagę naszą nieskuteczność w walce z autobusami. Ja raczej nie widzę niestety szans Barcelony, chyba że jakieś niesamowite szczęście się do nas uśmiechnie.

0

W 61 minucie też pokazał trochę ukrytego geniuszu przy zmianie Alxisa.

0

Na ostatnią zmianę Roura zdecydował się w 72. minucie, ściągając z boiska Pedro, a wpuszczając na nie Pedro.

Interesująca zmiana, taktyk z tego Roury :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?