mikolaj23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dlugi20, wiesz z obroną to i Barca ma problem a nie przegraliśmy. Faktycznie w zeszłym roku United by nie mieliby szans, ale teraz? Masakryczna nieskuteczność Realu w przeciwieństwie do właśnie Manchesteru.
0
nPremiumHD - jeśli nie masz - polecam weeb.tv - płatna TV przez internet.
0
Niestety Kosmo ma rację, nic się w składzie nie zmieni, chyba że (odpukać) wystąpią jakieś urazy.. Lekki off top - pojutrze Real - Manchester, myślicie że mierdy odpadną? :) Manchester jest bardzo bramkostrzelny w tym sezonie, w sumie gorzej trafić nie mogli - chyba że na Bayern. Mam wrażenie że te mecze to będzie loteria.
0
arasx3x, Villa i Alexis mogą nawet po hat tricku strzelić a do składu nie wejdą, Cordobie nastrzelali i czy coś się zmieniło? Rywal może z innej półki ale ja już nie wierzę w jakieś zmiany, najwidoczniej według sztabu trenerskiego Pedro jest lepszy. Poza tym Villa cały sezon się pokazuje - bramki strzela, cóż więcej ma robić żeby grać w ważniejszych meczach?
0
Mniejszą frekwencją? Ktoś niedawno pisał w komentarzach że wszystkie bilety wyprzedane..
0
Patrząc na grę Pedro np. w ostatnim klasyku nie rozumiem jakim cudem on jest ciągle w 11. Może w sztabie trenerskim panuje jakaś chora atmosfera szczęścia? Wygrywamy to po co coś zmieniać. Tylko co wygrywamy? Prowadzenie w Lidze Ogórkowej? Najważniejsza będzie LM i jak tam taki Pedro będzie się błąkał po skrzydle bez żadnego rzeczywistego wkładu w grę poza 'rozciąganiem' linii obrony ( btw takie działanie mógłby robić każdy pełnosprawny człowiek ) to czarno to widzę. Jak tej klasy zawodnik jak Sanchez ( nie strzela, może nie służy mu grzanie ławy? ) może ustępować miejsca Pedro, który czasem wykoszysta co ma wykorzystać ale czy to wszystko czego oczekujemy po skrzydłowym/napastniku?
0
Zamiast budować podziemne tunele do spelun, trzeba było myśleć o grze. To se ne wrati. A dziwki może mieć do końca życia, szkoda że Ci Brazylijczycy myślą na krótką metę.